8

Gdyby ktoś pytał to Pavard jest synem Pavardczyka. I dla takich chwil warto posłuchać Szpakowskiego xD

0

@jacobFCB Byczku tylko Streamy i nic więcej. I żeby nie było 35 ziko tyle płacę za neta. ;) A Wy bulicie za 11 i inne dziadostwa jak wszystko macie w necie.

1

@Encore Tu nie ma nad czym dyskutować. Donatello poziom wyżej i nie czeka na pustaka tylko bierzę piłkę i "szczela" jak wczoraj z wrzutkami.

1

0

@Panpiwkarz A ja płacę 35 ziko i mam wszystko czego dusza zapragnie w HD i z najlepszymi komentatorami, którzy nie szukają Maradony na boisku w Meczu Austria- Argentyna. Stream i mam spokój a wy dajecie się doić na playery, eleveny czy inne dziady. Nawet mi Was nie żal cebulaki. xD

5

Ale że najlepszy The Best Lewanbolski jeszcze nie "szczelił" gola? jak to może być. Przecież jest the best.

2

@FC1899Barca Szkoda, żę tak nie śmieszkowali jak zgarnialiśmy tryplet.

2

@Adi123456789 Oczywiście ;)

1

@Mario96w Proszę mnie z pisem nie mieszać. Może ktoś zabiegany i nie otrzymał ostrzeżenia. ;)

2

OJO!!!!!!!
Uważajcie dzisiaj w nocy szczególnie na zachodzie IMGW ostrzega przed porywistym wiatrem i deszczem nie wykluczone trąby powietrzne. Także uważajcie.

0

3

A jak Wam się podoba stylówka Brody w meczu przeciwko Celtics? dla mnie TOP ;D
xD

/photo/1

0

@Encore Bardzo łatwo dzisiaj - 76 nic nie szło i duża w tym zasługa genialnych w obronie Celtics. Oby tak dalej ;)

0

Celtics zmietli z planszy 76 i to na ich parkiecie. Piękny to był wieczór dla wszystkich fanów Celtics. I ta cisza w hali Wells Fargo Center coś pięknego. Ostatecznie +48 dla Bostonu ;D
#BleedGreen

/photo/1

1

@Castro Tylko Juve i ma nadzieję, ze to się kiedyś stanie.

3

@GeneralXavi Generale nie był tylko dla większości nadal jest wielki. GOAT

2

@norbi77 Czerwony Ramosik talizman zabrał szczęście z madrytu do Paryża xD

0

@mekston Francuzi dzisiaj zagrali bardzo mądrze w obronie i jestem pewien, że przy brakach kadrowych białych to spokojnie wystarczy. W madrycie gospodarze się odkryją a jak wiemy 2-3 kontry i po wrzutkach. Tak będzie.

2

@VamosRakieta Marzenie. I ten płacz Kriszcziano.... w Dubaju bezcenny xD

3

@Kapitan hawk czekamy na raport z kafejki xD

0

@mekston Uważam jednak, zę to znakomity wynik dla Pessssie. Wrzutki muszą zaatakować a o to będzie ciężko zwłaszcza, że Bałwanek nie zagra za kartki. Francuzi mają awans na wyciągnięcie ręki.

11

Donatello jak Donatello, ale co gra Verratti to czapki z głów. Dzieli i rządzi w środku pola i do tego te kółeczka z piłką przy nodze tak jak kiedyś nasz Generał.
Verratti? Absolutny TOP.

1

I gdyby ten kary wpadł to w rewanżu wrzutki by nie dały rady.

0

Donatello pozamiatał wrzutki xD
Tchibo tradycyjnie eurotunel xD

1

i 94 minuta ależ by teraz idealnie siadła wrzutka na.... Czerwonego Ramosika dla Pesssie. xD

0

I ten uśmieszek Bałwanka po wymuszonym upadku. xD

1

Tchibo Kurtuła chyba kontuzja. Tymczasem księżna Walii na boisku. xD

1

@maroon Tak i wtedy Barcelona wchodzi do gry na zasadzie Dzikiej karty.

0

Ojo Turlacz wchodzi to oznacza koniec zabawy.

0

Eh to na siłę szukanie Messiego... Mapet masz okazję to strzelaj póżniej się pobawicie.
Tymczasem City Pepa zabawa. 0-4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?