fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Gdyby ktoś pytał to Pavard jest synem Pavardczyka. I dla takich chwil warto posłuchać Szpakowskiego xD
0
@jacobFCB Byczku tylko Streamy i nic więcej. I żeby nie było 35 ziko tyle płacę za neta. ;) A Wy bulicie za 11 i inne dziadostwa jak wszystko macie w necie.
1
@Encore Tu nie ma nad czym dyskutować. Donatello poziom wyżej i nie czeka na pustaka tylko bierzę piłkę i "szczela" jak wczoraj z wrzutkami.
1
@Adi123456789 ;D
0
@Panpiwkarz A ja płacę 35 ziko i mam wszystko czego dusza zapragnie w HD i z najlepszymi komentatorami, którzy nie szukają Maradony na boisku w Meczu Austria- Argentyna. Stream i mam spokój a wy dajecie się doić na playery, eleveny czy inne dziady. Nawet mi Was nie żal cebulaki. xD
5
Ale że najlepszy The Best Lewanbolski jeszcze nie "szczelił" gola? jak to może być. Przecież jest the best.
2
@FC1899Barca Szkoda, żę tak nie śmieszkowali jak zgarnialiśmy tryplet.
2
@Adi123456789 Oczywiście ;)
1
@Mario96w Proszę mnie z pisem nie mieszać. Może ktoś zabiegany i nie otrzymał ostrzeżenia. ;)
2
OJO!!!!!!!
Uważajcie dzisiaj w nocy szczególnie na zachodzie IMGW ostrzega przed porywistym wiatrem i deszczem nie wykluczone trąby powietrzne. Także uważajcie.
0
@AssisMoreira ;D
3
A jak Wam się podoba stylówka Brody w meczu przeciwko Celtics? dla mnie TOP ;D
xD
0
@Encore Bardzo łatwo dzisiaj - 76 nic nie szło i duża w tym zasługa genialnych w obronie Celtics. Oby tak dalej ;)
0
Celtics zmietli z planszy 76 i to na ich parkiecie. Piękny to był wieczór dla wszystkich fanów Celtics. I ta cisza w hali Wells Fargo Center coś pięknego. Ostatecznie +48 dla Bostonu ;D
#BleedGreen
1
@Castro Tylko Juve i ma nadzieję, ze to się kiedyś stanie.
3
@GeneralXavi Generale nie był tylko dla większości nadal jest wielki. GOAT
2
@norbi77 Czerwony Ramosik talizman zabrał szczęście z madrytu do Paryża xD
0
@mekston Francuzi dzisiaj zagrali bardzo mądrze w obronie i jestem pewien, że przy brakach kadrowych białych to spokojnie wystarczy. W madrycie gospodarze się odkryją a jak wiemy 2-3 kontry i po wrzutkach. Tak będzie.
2
@VamosRakieta Marzenie. I ten płacz Kriszcziano.... w Dubaju bezcenny xD
3
@Kapitan hawk czekamy na raport z kafejki xD
0
@mekston Uważam jednak, zę to znakomity wynik dla Pessssie. Wrzutki muszą zaatakować a o to będzie ciężko zwłaszcza, że Bałwanek nie zagra za kartki. Francuzi mają awans na wyciągnięcie ręki.
11
Donatello jak Donatello, ale co gra Verratti to czapki z głów. Dzieli i rządzi w środku pola i do tego te kółeczka z piłką przy nodze tak jak kiedyś nasz Generał.
Verratti? Absolutny TOP.
1
I gdyby ten kary wpadł to w rewanżu wrzutki by nie dały rady.
0
Donatello pozamiatał wrzutki xD
Tchibo tradycyjnie eurotunel xD
1
i 94 minuta ależ by teraz idealnie siadła wrzutka na.... Czerwonego Ramosika dla Pesssie. xD
0
I ten uśmieszek Bałwanka po wymuszonym upadku. xD
1
Tchibo Kurtuła chyba kontuzja. Tymczasem księżna Walii na boisku. xD
1
@maroon Tak i wtedy Barcelona wchodzi do gry na zasadzie Dzikiej karty.
0
Ojo Turlacz wchodzi to oznacza koniec zabawy.
0
Eh to na siłę szukanie Messiego... Mapet masz okazję to strzelaj póżniej się pobawicie.
Tymczasem City Pepa zabawa. 0-4