fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Weź nie bądź chytrus.
1
@michal26 Ja najbardziej obawiam się, że kolejne obwody będą chciały dołączyć do Rosji. To da zielone światło do kolejnych działań Putina. A jak wiemy Ukraina nie chce na to pozwolić. To raz a dwa nie wierzę w to, że ponad 100 tyś armia przybyła pod granicę na ćwiczenia. Pamiętajmy, że jeszcze jest ten kretyn Łukaszenko, który tylko czeka na znak.
10
@MarioVeB! Ale Ty masz silną psychikę.
0
@Kapitan hawk Kapitanie pustki w kafejce bo wszystkie białe trole tutaj siedzą. xD
0
@MrPGG Byłem przeciw Xaviemu.
0
@dmcteam Tylko Juve. Natomiast jesli pytasz o Interstellar Nolana to jak najbardziej tak.
0
@messi564 Możesz pięknie grać i nic nie wygrać. Popatrz na wrzutki w LM kupe grali i 3 x Lm wygrali.
0
@messi564 Ale od lat taki jest właśnie Juventus. Może gra nie porywa, ale jest do bólu skuteczny.
0
@kuz Nie liczy się styl tylko wynik. ;)
0
@messi564 Spokojnie. Max w lato zrobi porządek z tym szrotem.
1
Vlaho!!! i cichutko ;D
Forza Juve ;D
0
Andiamo Andiamo forza Juve!!!
0
Juve per sempre sara!!!
Forza Juve!!!
1
@Lionel_Messi10 Dzisiaj Juve zamiata żółtą łódeczkę i to na miękko. ;)
0
@Kurkmen Wiesz jak to jest. Zaraz się obrazi i jeszcze ludziom będzie po złości robił. U mnie jego drzewo zasłania prawie połowę garażu 12 m2 tak, że jak pada deszcz to u mnie na połowie jest sucho :D to sobie wyobraź jak duże jest drzewo. Natomiast faktycznie problem mają pozostali sąsiedzi gdzie te drzewa są przy samych budynkach mieszkalnych. Jak teraz powiało to faktycznie trochę strach. Zwłaszcza, że ściany tych domów nie mają okien na posesję sąsiada i gdyby coś się stało to nawet nie mieli by szans na ucieczkę.
1
@Sau_Ron U mnie rosną wysokie świerki i nie zamierzam ich wycinać dodam, że rosną przy domu i przy ogrodzeniu. To jeszcze nic mój sąsiad ma taki zagajnik, że głowa mała wysokie na 6-7 metrów i jak nie daj Boże coś się stanie to domy pozostałych sąsiadów będą do całkowitej rozbiórki. Powiedział, że są takie wysokie, że nie będzie ich ścinał. I taka z nim gadka.
2
Niemcy wstrzymują uruchomienie Nord Stream 2. Tymczasem Miedwiediew :
""Kanclerz Niemiec Olaf Scholz wydał rozkaz wstrzymania procesu certyfikacji gazociągu Nord Stream 2. Dobrze. Witamy w nowym wspaniałym świecie, w którym Europejczycy już niedługo zapłacą 2 tys. euro za 1 tys. m sześc. gazu ziemnego!"
xD
1
@Borneo Byczku zazdro ogromne ;)
6
O masz Etna się przebudziła. Włodek coś Ty narobił ja się pytam?
1
@Hubsao Zawsze to powtarzam. ;)
1
@Uukasz_93 To pokazuje jak potęznym graczem jest Włodek. A reszta Europy zesrana maxymalnie.
1
@Kapitan hawk Bunt?
1
@LukaszFan @Khardan @Kgorecki2500 Rozumiem. Dziękuję Panowie.
0
I teraz tak się zastanawiam czy Ukraina może w trybie przyspieszonym zostać członkiem NATO? czy nie ma większych szans?
1
@Cochise Znając Niemcy to raczej partykularny interes.
1
@IronSanHybrid Ja bym na miejscu kierowcy jeszcze rower wrzucił do wody. Może w końcu rowerzysta zrozumie kto rzadzi na drodze. xD
0
@Rastafarnianin Dokładnie o to chodzi Włodkowi. On tylko na to czeka.
8
@Barwindg Moim zdaniem otwarta droga do ataku na Ukrainę.
1
@Comentateiro A już myślałem, że napiszesz, że Suski z Sasinem nas obronią.
1
@Mads Jeżeli nasi rządzący zrobią coś głupiego? to więcej niż pewne popatrz na Sasina, Suskiego czy innych przygrywów. To banda idiotów.