1

@zadafcb Dzisiaj pozamiatał Nets. Kapitalny występ przyszły MVP ;D
Kolejny Win i walczymy dalej. ;D

1

@EKSBOKS Dzisiaj mega petarda ;D i zwycięstwo Celtics ;D

5

Let's go Celtics!!!! Let's go Celtics!!!!
Tatum na pełnej 49 pkt!!!!


1

@zadafcb Okropnie. Mają Duranta i Szamana i jeszcze ich pchają pasiaki jedne. ;D

0

Szaman przestań mi Celtics prześladować!!! Dziadu jeden.
;D

1

@tomek8756 Sto lat byczku ;D

1

@Zazinho Bardzo ładnie ;D
@KrwawiaceoczyVEB Grajek znakomity choć uważam, ze w Bostonie nie pokazał maxa swoich umiejętności. ;)

1

@KrwawiaceoczyVEB ;D daj spokój za to szuranie butami po logo Celtów dożywotni ban dla Szamana. Posłuchaj jak na niego gwiżdzą.

0

Wielkie Brawo Raków!!!

1

Szaman? jesteś spalony w Bostonie na wieki wieków.


3

@zadafcb @Encore Jedziemy z Nets ;D
Tatum vs Durantula ;D

/photo/1

4

@dawidor9 Nie dla Hochlanda.

13

Cieszą 3 pkt. Gdyby w I połowie Franek trafił to po meczu. Pełna kontrola. Natomiast to co bardzo razi to końcówka spotkania gdzie właściwie był kompletny chaos. Wybijanki na oślep i oddawanie piłki przeciwnikowi, który stwarzał wrzutkami sporo kłopotów.

1

@FC1899Barca Ale złoto xD

1

@verdant Dokładnie o tym samym pomyślałem. Mianowicie ludzie boją się odpowiedzialności za to co robią. A w przypadku porażki czy błędu szukają winy u Boga i to jest powszechne. Zwróć uwagę jak trwoga to do Boga. Wrócę na chwilkę do kwestii Kościoła i roli księdza. Bo tu masz rację, że Kościół kompletnie się pogubił a przecież ma być światłem w tej ciemności jakim jest świat. Rola księdza pośrednika również kompletnie się zmieniła na ogromny minus. I tutaj podoba mi się zdanie wypowiedziane w filmie Wojtka Smarzowskiego "Kler" - "Kościół jest święty, ale tworzą go ludzie grzeszni". I tak właśnie jest. Ja osobiście i myślę większość katolików idziemy do kościoła dla Boga i sakramentów a nie dla księdza. ;)

2

@verdant Nie obraziłem się ;) szanuje to, że ktoś ma inne zdanie. Męki nie mają na celu straszyć czy dołować człowieka/ograniczać go a raczej ostrzec przed tym co się może wydarzyć jeśli nie będziemy postępować zgodnie z dekalogiem. To tak jak z prawem wiesz, że jest i starasz się żyć w taki sposób aby nie trafić przed sąd a następnie do więzienia. Prawda? Tak samo jest z Bogiem. I ja rozumiem co chcesz powiedzieć. ST jest tylko częścią Pisma Świętego a dopełnieniem jest Nowy testament, który jest aktualizacją tego jak powinniśmy postępować. Jak w każdej religii jest mnóstwo fanatyków ja się do nich nie zaliczam. Jestem wierzący i kocham Boga i tak jak napisałem wyżej każdy z Nas ma wolną wolę i postępuje tak jak chce. Boli mnie jednak, że w tej wolności i w tym zagubieniu człowieka przy każdej pomyłce czy błędzie szuka się winy u Boga.

0

@lukaszbarca15 Stworzył wszystko. Nic samo się nie robi.

6

@AdamaTraore Bóg to nie dzin z butelki że spełnia nasze życzenia. To nie familiada.
@BART97 Szanuje, ale uważam inaczej. ;)

20

@FC1899Barca Ten u góry stworzył cudowny świat i dał człowiekowi wolną wolę. Przecież jest miłosierny i sprawiedliwy, ale nie może za człowieka żyć. Człowiek człowiekowi zgotował ten los. Nie Bóg. To Bóg stworzył dla NAS piękny świat a niszczy go człowiek.

4

Tymczasem lodowiec Perito Moreno znajdujący się w Parku Narodowym Los Glaciares w Argentynie. ;o


0

@sopelinho Darth Maul a póżniej nasz Skywalker na 9 ;)

4

@zadafcb To może być ciekawy grajek. Przy tej wadze porusza się znakomicie. ;D

0

@ShawnC ;D

0

@ShawnC Piękna passa. Tylko pogratulować ;)

0

@deyna2018 Zarabiają za dużo i przez brak regulacji będą zarabiać jeszcze więcej.

9

Pod Czernichowem zestrzelony ruski Su-34.


0

@czosnekfcb Dzejms Bond robi porządki xD

0

@mekston No zobaczymy sezon zapowiada się mega ciekawie. ;)

1

@haryveb944 Zmarnowaliśmy 30 lat. Taka prawda i zasłaniamy się sojusznikami bo nic innego nam nie zostało zamiast budować rok po roku nasze siły zbrojne to jesteśmy w czarnej dupie.

3

@Zoker Dłajt Szrut? dla mnie mega TOP ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?