3

@Comentateiro Masz sporo racji. Wojna wojną a życie życiem. Codzienne sprawy, praca, choroby inne rzeczy na głowie to wszystko sprawia, że koncentrujemy się na własnych historiach.

1

@Objectivo Jeszcze kilka tygodni temu sporo się mówiło o transferze. Może i dobrze, że nic z tego nie wyszło bo chłopak ma ogromny potencjał. ;)

5

Xavi dzisiaj przekombinował jak Pep w finale LM. xD

1

Dembele tragedia dzisiaj.

3

Dembe co piłka to strata co piłka to strata...

0

@Kengo Ludzie to mają szczęście...

1

@DIPENNN Nie, jest dalej losowanie aż do półfinałów. Nigdy drabinek nie było.

0

@Encore Przyszły MVP ;D

1

Celtics wyjaśniają ekipę Hornets a Tatum? przyszły MVP maszyna do zdobywania pkt. ;D
#BleedGreen

/photo/1

6

@Dr_Cabasisi Uwielbiam Leo wielka Legenda naszego klubu, ale obawiam się, ze jeśli wróci to zacznie się ponownie szukanie go na siłę. Po co? Czy nasza obecna gra nie wygląda lepiej? każdy zawodnik czuje się ważny gramy fajnie i do przodu bez zbędnego klepania. Po co to zmieniać?

1

@MesQueUnClub96 Na 300% tak będzie ;D

1

Dzisiaj Dumbnarruma TOP. Podwyżka bo gość zasługuje na to. xD

12

Mecz był kompletnie zabity i wtedy pojawił się Pajac Donnaruma.

3

Verratti Pan Piłkarz. Jaki spokój w rozegraniu coś pięknego.

1

Potężne wrzutki grają jak trzeba. Oby tak było w II połowie i będzie dobrze. ;)

0

Embape 2 wzrutki 0

0

Mapet wyjaśnia wrzutki. Brawo.

0

Turlacz na chwilę obecną najlepszy. Co piłka to strata.

0

@Czajka90 I to jest najlepsze rozwiązanie ;D

4

Aj Okazja Maradona - Szpaku
Czekamy xD

0

@Sau_Ron Pesssie dzisiaj awansuje dalej.

0

@Dieselzor Zostanie wybrany MOTM.

0

@kiper09 Inwestorzy realizują zyski. Chwila odpoczynku i kolejny rajd w górę.

3

@Agonus Legenda.

14

Bernabeju g. 21? czas wywiesić pranie xD
Vamos Leo!!!!

/photo/1

7

"Nasza gospodarka jest silna" - powiedział w CNBC Sekretarz Skarbu Henk Poulsen - druga połowa 2007 r.
co było dalej? 2008 r. i globalny kryzys w tym upadek Lehman Brothers.

"Fundamenty polskiej gospodarki są silne..." - powiedział Glapiński PAP początek 2022r.
Katastrofa is loading....

2

Szaman dzisiaj poczarował ;D I taka ciekawostka KI jest jedynym zawodnikiem w historii Nets, który po raz kolejny zdobył 50 pkt w sezonie regularnym a dokładnie zrobił to po raz 3.

/photo/1

2

@zadafcb Oj grubo Packers się zapakowali z tym Rodgersem. Oj grubo.

2

@Kgorecki2500 Absolutnie i powiem Ci więcej wszyscy się śmiali, ze Bidon bliżej ma do grobu niż do poważnego rządzenia. A tu zonk pokazał Chińczykom i putinowi jaja. ;D

0

@Volk Żeby wrócić na szczyt to proste. Przecież Amerykańce już byli na deskach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?