fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Bidon: Wojna na Ukrainie nie zakończy się zwycięstwem rosji.
Gruby przekaz dla putina. ;D
42
"Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut i zmniejsza oczekiwania ludzi"
Mateusz Morawiecki
Restauracja Sowa i przyjaciele 2014 rok
3
@Janiama Jani wszystko fajnie tylko chłop nie gra. A kasę i to kosmiczną trzeba płacić. Uważam, ze piłkarsko gość Top, ale te kontuzje to poważny znak zapytania dla tej operacji.
7
@Nano22 65,97% wzór Hajty pokazuje jasno jakie są szanse. ;D
1
@VamosLenglet LE jest w Czwartek
1
@Gappeq Oj tak dla mnie również pierwszy Batman z Nicholsonem ;D ależ to był film dla mnie absolutnie najlepszy. Z otwartą buzią się oglądało Jestem ciekawy nowego Batmana. ;)
1
@michal26 rosja dała dupy i to widzą wszyscy i nie chodzi tu o amatorskie działania militarne, ale przede wszystkim utrata wizerunku silnego państwa. Nie ma usprawiedliwienia na to co robi idiota putin - zabijając niewinnych cywili, którzy po prostu chcą żyć. Natomiast historia nie raz już pokazała, że agresorzy jak Niemcy czy ruskie po II WŚ z pewnymi problemami ale wracali na salony światowej gospodarki tworząc nowe kontakty w świecie biznesu. I tak będzie i tym razem może nie od razu bo rany jeszcze świeże, ale powrót do łask ruskich jest w 300% pewny. Tak jak koledzy wyżej napisali kryzys jest pewny może nie tak poważny jak ten w 2008 r. który rozłożył światową gospodarkę na łopatki. Wracając jeszcze do wojny to powtórzę, że historia nie raz już pokazała, ze ludzie nie potrafią żyć w pokoju. Wojny były, są i niestety będą.
4
@Janiama Jak najwięcej zdrówka Bracie i do przodu. ;)
2
@kazbychu @Bartosz85 Nie ważny styl a 3 pkt. Jedziemy dalej ;)
(L)
1
@Mads A to nick tego użytkownika od crypto jestem pewien, ze poda Ci ciekawe pozycje. ;)
@patry295
1
@Rust_Cohle Śmiej się śmiej. ;)
1
@Mads Od tego zaczynałem i dobrze rozumiem to co chcę na rynku zrobić i tak zostało. Głównie zajmuję się analizowaniem wykresów na platformie tradingowej jednego z brokerów.
0
@Rust_Cohle To nie było śmieszne.
2
I cyk Legia na 1-0!!! Jazda (L)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mads Książek jest dużo to zależy czym chcesz handlować. Dla mnie ważna była "Analiza techniczna rynków finansowych" Murphy'ego i "Wspomnienia gracza giełdowego" Jessego Livermoore'a. A Handluje na walutach i teraz na surowcach.
EDIT: Jest tutaj gość, który bawi się krypto i na pewno ma jakieś ciekawe pozycje, ale nie pamiętam jego nicku. ;D
2
@tomek8756 Constantine ;)
1
@maciar Kwestia wychowania/kultury i miejsca w którym pracujesz . U mnie na przykład do kierownika mówiło się na "TY" sam o to prosił a teraz mam kierownika, do którego zwracamy się per "Pan".
1
@P33ck Coś pięknego
@osa91 w pełni się zgadzam ;)
5
@P33ck Ciary zawsze jak tego słucham...
0
@AdamaTraore Oni z Ukrainą nie potrafią sobie poradzić to z NATO poradzą? xD
3
@puyol_presidend5 Ze Maria - obrońca boczny chyba lewy jeśli dobrze pamiętam
0
@NaFazieHitman Złoto również grubo wywaliło do góry.
2
@Freudysta Ukraina to nasz sąsiad. Więc zrozumiałe jest to zaangażowanie do pomocy. Syria jest daleko jestem przekonany, że większość na tej stronie nawet nie wie gdzie leży na mapie. ;)
5
@Encore Ależ brakuje w szatni właśnie takiego walczaka jak Pan Keane. Ony by już te gwiazdki poustawiał do pionu złapał za mordy i wytłumaczył czym jest gra dla United. Roy Keane? dla mnie TOP.
1
@Encore Jeszcze zobaczysz. KD nigdy nie wolno lekceważyć. Poprzednie spotkanie z Miami już było znakomite dzisiaj również było blisko. W PO będzie zupełnie inne granie.
2
@Encore Bestia ;D
Nets będą bardzo grożni w PO.
2
@Zazinho Piękne zwycięstwo ;)
5
Rozpalone do czerwoności TD Garden dziękuje za występ Szamanowi ;D
@zadafcb @Encore @Arkon @EKSBOKS @Zazinho @KrwawiaceoczyVEB
1
@EKSBOKS #BleedGreen ;D