fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Dembouz1899 Messi.
1
@AmigoBlancos Wpadka i 3 pkt dla Majorki
4
Stało się!! #5 zastrzeżony i już wisi pod kopułą TD Garden.
Kevin Garnett: “I bleed green I die green...”
Aż łezka się zakręciła... dzięki za wszystko Legendo!!
#CelticsStrong ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb
https://x.com/i/status/1503155300697792515
5
@PatrychoO Ale jaja xD
Tom GOAT Brady - The Last Dance.
TB12 LFG!!!!
EDIT: tylko czekać jak Bestia Gronk podpisze z Bucca On takiej okazji nie przepuści ale jaja ;D
1
@BART97 To prawda, ale odnoszę wrażenie, że ten rok jeszcze na dobrą sprawę się nie rozpędził a już tyle tragedii.
1
@barcelonaLM Dopiero początek 22r. a już człowiek ma go dosyć. Wojna, trzęsienia ziemi, powodzie w Australii. Eh..
12
@dybson95 Sto lat i jak najwięcej zdrówka byczku ;)
2
Ale co zamieszał Ryszard Lwie Serce!!! Rysiek, Rysiek, Rysssssiek!!!
0
Tylko 3-0 w pierwszej połowie? tęsknię za Valverde
xD
2
@matiz1514 @against_modern_football te wyliczenia to chyba z wzoru Hajty ;D
0
I taka ciekawostka podczas transmisji w hiszpańskiej tv - Movistar LaLiga pojawił sie obrazek sugerujący, że Torres przy drugiej bramce miał 10,3% szans na bramkę. ;D
1
@zadafcb Matko kochana ale wjechał. ;D
Jazda JB!!! Jazda Celtics!!!
1
I tak powinno być. 30 minut gry ogórki poklepane i oszczędzanie sił. xD
0
@taris I ja to bardzo szanuje bo najgorzej mieć dwie lewe ręce.
1
@Emhyr Niech sobie biorą. A Barcelona będzie miała drużynę a nie placka Halanda, czy Mapeta i po 10 statystów w drużynie.
0
@Sulimo I gdzie ja się tu oram? przecież to ironia skierowana do eksperta @takisobiektos który uważa, ze wszyscy mają wywiad nawet Polska. Tak poważny wywiad, że musimy amerykanców prosić o pomoc.
0
@takisobiektos Polska jest liderem jesli chodzi o wywiad.
0
@lukaszbarca15 To dobrze uspokoiłeś mnie. Chwała ameryce.
0
@Sulimo Chyba nie sądzisz, ze w razie tfu ataku NATO pojawi się z wojskami w dwie godziny? a do tego czasu kto Nas obroni TY? czy ta garstka amerykanów? A może Bidon na białym rumaku się pojawi i nas wybawi?
0
@ElTomas To chyba oczywiste że USA nie może bić się na dwóch frontach i Nas zostawi albo rzuci jakieś ochłapy. Natomiast dalej zasłaniajmy się NATO to dobrze na tym wyjdziemy. Umiesz liczyć? licz na siebie.
3
Messi na Camp Nou kochany a w Paryżu wygwizdany. Takie życie.
1
@zadafcb Czytałem, że będzie się grubo działo ;)
2
@zadafcb Widziałeś wczoraj - Amari Cooper w Browns.
4
@arasz1819 @tomek8756 @vangoor To jeszcze nic. ruska platforma ogłoszeniowa i aukcyjna Avito została zalana ofertami osób próbujących sprzedać jedzenie McDonald's w zawrotnych cenach. rukie to stan umysłu. ;D
3
McDonalds wycofuje się z Rosji. Ten kto nie zrobił zapasów ten ma pecha ;D
Aj ruskie, ruskie.... ;D
https://i.redd.it/cfstej3yngm81.jpg
2
@BART97 Najtrudniejszy pierwszy krok... i pierwsze śliwki robaczywki, ale póżniej to już z górki. ;D
2
@Lionel_Messi10 Proste byczku ;D
@BART97 ;D i już jest pierwsza para ;D
@Lola120 Wybacz za te śmieszki bo widzę, że masz poważny problem. Ale wiesz co? do wszystkiego trzeba czasu. ;)
A ten jeden jedyny sam się znajdzie sama zobaczysz. Tak to jest w życiu, że jak bardzo chcemy to nie wychodzi a jak odpuścimy to samo przyjdzie. ;)
2
@BarcaFC123 Z cyklu "Rolnik szuka żony" - La Bambla szuka dziewczyny/chłopaka.
xD
0
@BART97 Angielską to mam w dupie. Tak jak Kriszcziano. I nie "między wszystkimi tylko "między innymi".
5
Jeszcze kilka kolejek temu na La Bambli: Kriszcziano na ławce? spore wzmocnienie United. Śmieszkowania nie było końca.
Kriszcziano po Hat tricku? wspaniały "buk" futbolu. Ma wspaniały mental nie jak ten argentyński terrorysta co macha łapami i tylko by chciał 100mln E u szejka zarabiać.
xD