fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Czyli jest szansa... xD
0
@MesQueUnClub96 My w całym meczu tak nie poklepiemy jak Oni w jednej akcji.
6
1-1 czyli we Wtorek formalność. Teraz pójdzie już z górki. xD
0
Włosi..... xDxDxD
Włochy Macedonia 0-1 xD
ponad 30 strzałów oddanych xD
0
@IronSanHybrid Ja do Czesia nie pije bo to nie jego wina, że jest trenerem.
0
@Worny Aż strach pomyśleć co obejrzymy we Wtorek ;D
0
@IronSanHybrid Tak się zastanawiam co po tych wyczynach można zobaczyć? przecież Oni boją się dokładnie podać. Jakie tu są założenia skoro gramy długą w trybuny.
0
@leomessi1710 A ja oglądając kadrę Polską nauczyłem się jednego. Jeśli grają kupę przed to i w ważnym meczu również kupę zagramy. Mamy mecz sparingowy żeby coś poćwiczyć, przygotować przecież nie ma czasu na eksperymenty i co my gramy? i liczysz, że za kilka dni będziemy wyglądać lepiej?. To się grubo przeliczysz.
0
@ElTomas Tak sobie myslę, że kurcze no na pewno potrafimy grać pressingiem agreswynie i do przodu tylko brakuje na ławce autorytetu. Bo co taki Lewuś czy Krycha sobie myśli jak patrzy na te bohomazy Czesia czy Wuja w szatni? moim zdaniem mają niezłą beke. xD
0
Trener z łapanki do tego sporo drewna i mamy co mamy.
1
@leomessi1710 Byczku dobrze, że mi wyjasniłeś bo nigdy bym na to nie wpadł, ale żeby piłki dokładnie do kolegi nie podać? to tylko sparing a gramy jak C klasa. To jest mecz kadry jest mi wstyd za to dziadostwo z Orłem na piersi.
10
Nie ma znaczenia czy to będą Czesi czy Szwedzi wpierdol murowany. Przecież Oni nie potrafią podać dokładnie. Z czym do ludzi i takie dziadostwo ma Nas reprezentować na powaznej imprezie? xD
1
@Momals11 Ciekawe czy nasz kapitan by tak "wtrafił".
0
@Drozdu7 To nie jest kabaret Polska tak po prostu gra i to od wielu już lat.
0
@MesQueUnClub96 @Worny Nawet z Robercikiem w składzie nic nie zdziałamy. Jesteśmy słabi i taki jest obraz tej kadry.
2
Ten moment gdy ślinisz się w oczekiwaniu na kolejny występ Barcelony Xaviego a przypadkiem włączyłeś te miernoty Michniewicza.
2
Coś czuję, że daleko zajdziemy w tym Katarze.
1
@MesQueUnClub96 A czego się spodziewałeś? Trener z łapanki do tego zbieranina miernot na boisku co tu może się nie udać?
0
@DamianBarcaCule Andrew bo to twardy gość.
0
@Emhyr Bohater na którego nie zasługujemy xD
2
@masq Andrew tak cwaniakuje bo ma amerykańców obok. Ciekawe czy byłby taki twardy jakby amerykanów nie było. Co innego jest kulturalne stanowisko a co innego machanie szabelką. Andrew za dużo Zełeńskiego się naoglądał i myśli, żę też potrafi być twrady. Szkoda, żę Andrew nie był taki twardy przed wojną w stosunkach z rosją.
1
@Lionel_Messi10 1-0 dla Szkotów.
1
@zadafcb No dla Nas nie najlepsza informacja TH to absolutnie topowy WR... w tym sezonie +1200 yds i 9 TD dla Miami ruch mega ciekawy.
1
@zadafcb Ale jaja xD i wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. ;D
1
@takisobiektos Dla mnie jeszcze ciut za zimno. Ale moja cierpliwość zostanie nagrodzona. Tak 2-3 tygodnie po +30 . ;)
1
Jeszcze troszkę i będzie po +30 na termometrze. Już nie mogę się doczekać ;)
1
@Dejwol Męcze jedynie oczy czytając twoje wysrywy.
0
@Dejwol Widzisz jak fajnie? może jeszcze kredki dostaniesz w prezencie.
0
Komentarz usunięty
0
@Dejwol Ale moge wyrażić swoje zdanie? czy nie? jak się nie podoba to nie komentuj.