1

@Comentateiro Czyli jest szansa... xD

0

@MesQueUnClub96 My w całym meczu tak nie poklepiemy jak Oni w jednej akcji.

6

1-1 czyli we Wtorek formalność. Teraz pójdzie już z górki. xD

0

Włosi..... xDxDxD
Włochy Macedonia 0-1 xD
ponad 30 strzałów oddanych xD

0

@IronSanHybrid Ja do Czesia nie pije bo to nie jego wina, że jest trenerem.

0

@Worny Aż strach pomyśleć co obejrzymy we Wtorek ;D

0

@IronSanHybrid Tak się zastanawiam co po tych wyczynach można zobaczyć? przecież Oni boją się dokładnie podać. Jakie tu są założenia skoro gramy długą w trybuny.

0

@leomessi1710 A ja oglądając kadrę Polską nauczyłem się jednego. Jeśli grają kupę przed to i w ważnym meczu również kupę zagramy. Mamy mecz sparingowy żeby coś poćwiczyć, przygotować przecież nie ma czasu na eksperymenty i co my gramy? i liczysz, że za kilka dni będziemy wyglądać lepiej?. To się grubo przeliczysz.

0

@ElTomas Tak sobie myslę, że kurcze no na pewno potrafimy grać pressingiem agreswynie i do przodu tylko brakuje na ławce autorytetu. Bo co taki Lewuś czy Krycha sobie myśli jak patrzy na te bohomazy Czesia czy Wuja w szatni? moim zdaniem mają niezłą beke. xD

0

Trener z łapanki do tego sporo drewna i mamy co mamy.

1

@leomessi1710 Byczku dobrze, że mi wyjasniłeś bo nigdy bym na to nie wpadł, ale żeby piłki dokładnie do kolegi nie podać? to tylko sparing a gramy jak C klasa. To jest mecz kadry jest mi wstyd za to dziadostwo z Orłem na piersi.

10

Nie ma znaczenia czy to będą Czesi czy Szwedzi wpierdol murowany. Przecież Oni nie potrafią podać dokładnie. Z czym do ludzi i takie dziadostwo ma Nas reprezentować na powaznej imprezie? xD

1

@Momals11 Ciekawe czy nasz kapitan by tak "wtrafił".

0

@Drozdu7 To nie jest kabaret Polska tak po prostu gra i to od wielu już lat.

0

@MesQueUnClub96 @Worny Nawet z Robercikiem w składzie nic nie zdziałamy. Jesteśmy słabi i taki jest obraz tej kadry.

2

Ten moment gdy ślinisz się w oczekiwaniu na kolejny występ Barcelony Xaviego a przypadkiem włączyłeś te miernoty Michniewicza.

2

Coś czuję, że daleko zajdziemy w tym Katarze.

1

@MesQueUnClub96 A czego się spodziewałeś? Trener z łapanki do tego zbieranina miernot na boisku co tu może się nie udać?

0

@DamianBarcaCule Andrew bo to twardy gość.

0

@Emhyr Bohater na którego nie zasługujemy xD

2

@masq Andrew tak cwaniakuje bo ma amerykańców obok. Ciekawe czy byłby taki twardy jakby amerykanów nie było. Co innego jest kulturalne stanowisko a co innego machanie szabelką. Andrew za dużo Zełeńskiego się naoglądał i myśli, żę też potrafi być twrady. Szkoda, żę Andrew nie był taki twardy przed wojną w stosunkach z rosją.

1

@Lionel_Messi10 1-0 dla Szkotów.

1

@zadafcb No dla Nas nie najlepsza informacja TH to absolutnie topowy WR... w tym sezonie +1200 yds i 9 TD dla Miami ruch mega ciekawy.

1

@zadafcb Ale jaja xD i wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. ;D

1

@takisobiektos Dla mnie jeszcze ciut za zimno. Ale moja cierpliwość zostanie nagrodzona. Tak 2-3 tygodnie po +30 . ;)

1

Jeszcze troszkę i będzie po +30 na termometrze. Już nie mogę się doczekać ;)

1

@Dejwol Męcze jedynie oczy czytając twoje wysrywy.

0

@Dejwol Widzisz jak fajnie? może jeszcze kredki dostaniesz w prezencie.

0

Komentarz usunięty

0

@Dejwol Ale moge wyrażić swoje zdanie? czy nie? jak się nie podoba to nie komentuj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?