fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcin91fcb To znaczy dla Nas dobrze, ze tak nie kozaczył. ;)
0
Szkoda, że Czibo tak nie wywijał bramce w meczu z Barceloną.
9
Brawo Pep. A w najbliższej kolejce hit PL i prawdopodobnie mecz który zdecyduje o mistrzostwie. City - Loserpool.
0
@takisobiektos Przejdą przejdą i wyjdą z 7. ;)
1
@kamiVeB Oj tak i walka będzie do ostatniego spotkania. Nikt nie chce trafić na Nets w I rundzie ;D
4
Tatum wyjaśnia sytuację. Celtics kolejny Win i 3 miejsce na Wschodzie ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#BostonStrong
1
@Sau_Ron Trzeba założyć również inny scenariusz, że do meczu z Argentyną możemy podchodzić z 0 dorobkiem pkt co nie jest wcale niemożliwe i generalnie ten mecz nie będzie miał żądnego znaczenia.
1
@BartqRKO Absolutnie masz rację byli słabi a mimo to wyszli ledwo, ale jednak wyszli z grupy. My nie.
0
@gumaz Z jakiej okazji?
1
@AbelKabel Myślę, że chociaż razy wyszedłby z grupy prowadząc te dziady tak jak to zrobił z Argentyną.
1
@BART97 No oby ;)
4
@Freudysta Popcorn mam gotowy.
1
@Dzemix111 nie jestem śmieszkiem i może dlatego wychodzi beznadziejnie.
0
@BART97 Oby Lewuś wyjasnił Argentynę jak na ME Słowację. xD
1
@Dzemix111 Bo jest jej kapitanem xD i jak rozumiem liderem. xD
1
@SuperPatsonFCB Byczku przecież ja nie piszę, że mamy wygrywać ME ale żeby nie wyjść z grupy? i to takiej? Śmiech na sali.
1
@Dzemix111 Byczku ale Słowacji nie ograć? i z takiej grupy nie wyjść?
2
@PodkarpackiKibic Francja
1
@SuperPatsonFCB Messi coś w tej kadrze wygrywa ;D A Lewuś?
1
@JohnnyBarca Faktycznie bramka z Hiszpanią i dwie przeciwko Szwecji i do domu. Słowacji nie zdążył nastrzelać.
1
@MesQueUnClub96 Oby więcej strzelił niż na poprzednich MŚ tam również miał postrzelać. Głównie z Japonią xD
1
@Dzemix111 A w którym meczu tyle nastrzelał? w ostatnim xD
A gdzie The best był w pierwszych dwóch?
3
@HighestInTheRoom Max 3 pkt. Mecz otwarcia z Meksykiem a wszyscy wiemy jak nasi zaczynają turnieje czyli w plecy. Z AS męczarnie i remis/zwycięstwo z Argentyną na pipke. I do domu.
6
@MesQueUnClub96 A teraz wyobraż sobie Lewego w tej grupie i 0 strzelonych bramek. Z Słowacją też miał nastrzelać. I pojechał do domu po 3 meczach.
2
@HighestInTheRoom I to jest dobre podejście lepiej się nie nastawiać jeśli chodzi o tych dziadów. Natomiast to kto komu kibicuje lub nie uważam jest prywatną sprawą. Każdy ma do tego prawo i ja nie wiedzę problemu jeśli nie kibicuje się naszym. ;)
1
@HighestInTheRoom Byczku realnie ludzie oceniają szanse naszych kopaczy. I słusznie bo co turniej to naszym gwiazdom psycha siada. xD
1
@tobiasson92 Turniej w Listopadzie dojdą kontuzje i inne choroby.
0
@Transu96 I ta Słowacja na 3 miejscu xD
0
Pamietam jak się cieszyliśmy z wylosowania Ekwadoru a następnie Senegalu. Komentarze typu "Eeee spokojnie wychodzimy z takich grup". Tymczasem xD
6
@Cataloniec94 Czyli nie można kibicować Messiemu bo nie gra w Barcy? xD