2

@Arkon Klopp jest znakomitym trenerem jednak wyżej stawiam Pepa i mam nadzieję, że dzisiaj to City wyjdzie zwycięsko. ;)

4

Forza Ferrari!!!! ;D

/photo/1

0

@zodiak_10 Nie ma zasięgu bo odbiera nagrodę w Dubaju. ;)

0

@El dominatore Jeśli to prawda to faktycznie słabo. Russ to taki jeździec bez głowy.

0

@Emhyr Trzeba jednak zauważyć, że Messi i turlacz sporo spotkan opuścili. kontuzje/urodziny siostry, ciotki, wujka, brata, mamy.

0

@barcelonaLM Rozumiem, ze to wina Tuska, ale co trzeba mieć w głowie aby wymyślać takie rzeczy? i gdyby to jeszcze powiedział Sasin, Suski no i może Macierewicz, to jeszcze bym to zrozumiał ale Vateusz?

7

Vateusz podczas dzisiejszej wizyty w Ożarowie Mazowieckim wprowadził do obiegu nowe słowo - putinflacja.
I gdyby ktoś nie wiedział co oznacza to po prostu inflacja wywołana przez Putina.
Premier Polskiego rządu.

0

@takisobiektos @Faun a PO już tuż tuż. Wiele wskazuje na to, że 76 w I rundzie zagrają z Raptors którzy są w potężnym gazie. I jesli Broda nie ogarnie to może być ciężko.

0

Końcówka 3qw a Broda jest 1/7 za 3 ;)

1

@michal26 To raz a dwa wypaczają wynik rywalizacji. A przecież nie takie ma zadanie VAR.

0

@Kinginiesta Ale to czyja jest wina? gdzie był sędzia? gdzie był VAR? i jak tu wina Legii? ;) Poznań był słaby przecież sędzia nie zabronił gospodarzom strzelić 2,3 bramek Legii. ;)

1

@KondziubarcaTak tak specjalnie pod Legię która walczy o 8 miejsce w tabeli. Słaby Kolejarz nie dał rady i tyle.

0

@BorzyKrzys Oczywiście przecież to Ekstraklapa.

3

@MesQueUnClub96 Uważam, że bardzo boli Cię fakt, że grając u siebie nie byliście w stanie pokonać 9 w tabeli Legii przy pełnych trybunach. Ale w przyszłym sezonie to już na pewno się uda.

2

@Sulimo Błąd oczywisty, ale spokojnie do końca jeszcze wszyscy pkt potracą to Ektraklapa.

4

@MesQueUnClub96 Największa porażka Lecha? remis z słabą Legią u siebie, ktory może być decydujący o stracie mistrzostwa.

0

@michal26 Powinien ale takich mamy sędziów. I teraz ja się pytam po co jest ten VAR?

4

Jutro Raków do przodu i jest pięknie. Brawo Legia!!! ;D

1

@michal26 Byczku gdzie byliśmy po zimie a gdzie jesteśmy teraz? i nie napinamy się a cieszymy, że z czołówką walczymy jak równy z równym. ;)

0

@michal26 Tyle prezentujecie że ledwo remisujecie ;)
Natomiast masz rację poziom jest mizerny. dwa podania i długa zero rozegrania no nic tak jak nasza kadra. ;)

3

@Bartosz85 Pięknie uciszony poznań ;)

3

Nie poddawaj się ukochana ma, nie poddawaj się Legio Warszawa!!! niesie się po stadionie. Jazda Legia!!!

2

@Freudysta Jazda jazda ;)

4

Brawo Legia. Walczymy!!!

3

Jazda Legia!!!!
(L)

4

O matulu co tu się staneło? co Zielony zablokował to nie mam pytań... gość będzie wielkim grajkiem ;D
https://x.com/i/status/1512605621262204928

1

@obiektywMadridistka Byłem w podobnej sytuacji i bolało jak cholera. Mądry człowiek dał mi radę, którą teraz ja przekażę Tobie. Zajmij swoją głowę to klucz do tego aby wyjść na prostą. Rozwijaj siebie, nie marnuj czasu na wspominki i na gościa, który nie jest Ciebie wart. Musisz sama przepracować ten czas, ale uwierz warto.
Pozdrawiam, będzie dobrze. ;)

8

Ależ to jest piękna maszyna. Forza Ferrari!!!! ;D

/photo/1

2

@AFA90 II część absolutnie najlepsza. Bez dwóch zdań.

7

Hans Zimmer - Interstellar? dla mnie TOP


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?