2

@Kwiatek67 Dla mnie TOP. James Wan stworzył niesamowity klimat i to widać I i II część wgniatają w fotel a III.... nie ma Wana i widać efekty fajnie się ogląda, ale liczyłem na coś co rozjeb....ie system. I nie pykło a szkoda bo był potencjał no coś epickiego.

2

1

Pogoń co teraz odstawia szopkę to brak słów... Płock na 2-1

1

@IronSanHybrid LOTR jest nudny? oj nie non stop akcja chwila odpoczynku i jazda. ;D Oj Legolas by zatańczył z tym niemrawym okularnikiem ;D

3

@Bocheno1 Zawsze i wszędzie ;)

1

@Sulimo To jak Jackson zobrazował świat LOTR to jest coś cudownego. Do tego znakomity klimat, ścieżka dźwiękowa... aj długo by opowiadać. ;)
@IronSanHybrid Dynamiczna akcja i klimat LOTR nie pozwalają na komentowanie podczas seansu. Co innego Harry tam nic się nie dzieje dlatego można komentować. ;)

1

@Kgorecki2500 Zawsze i nie mu tu specjalnie nad czym dyskutować. ;)

0

@IronSanHybrid Pozwolę się z tym nie zgodzić ;)
@Zoker Nie aż tak, ale film znakomity ;)

1

@gumaz Ja - nudzi mnie ta cała saga.

3

LOTR > Porter i nawet z tym nie dyskutujcie. ;D

0

@Lola120 Ja również nie lubię tego okularnika z kijem w dłoni.

5

Porter zaczarował La Bamble.

0

Jeden z wielkich nieobecnych sezonu regularnego i zbliżających się wielkimi krokami PO. DAME.


4

Król Joker coś niesamowitego pierwszy taki wyczyn w historii NBA wielkie brawa i mam nadzieję, że MVP trafi właśnie do niego. ;D

/photo/1

0

Gramy tak sobie, ale to zasługa dobrze grającego Eintrachtu. Graj bardzo pewnie i widać, że się Barcelony Xaviego nie boją. Walczymy.

1

@Janiama 0-2 dla Nas ;)

3

@MesQueUnClub_87 A to przepraszam ja się dopiero dowiedziałem.

1

Ludwik Dorn nie żyje.... 67 lat i nie ma chłopa.

0

@Janas11224 Ten pierwszy bramkarz i Karius jakie to jest wielkie xD

2

@FioletoweOczy @kondzix2115 Koszykówka nudna? zapraszam do obejrzenia NBA a szczególnie zbliżających się wielkimi krokami Playoffów gwarantuje, że nudzić się nie będziecie. ;)

6

@Hubsao Skoki narciarskie jaka to jest nuda to nie mam pytań. Skacze 30 a ja po drugim skoku już ziewam.

1

@tomek8756 ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
:D
@patryk355 ;D

4

Dzisiaj fart odmieniany jest przez wszystkie przypadki ;D
Jest mi bardzo miło ;)

0

@tomek8756 I wszystko jasne xD

0

Chylewska już dobrze wstawiona z tym madrytem xD

0

C'mon Chelsea, C'mon Chelsea!!!!

0

Trzeba przyznać że atmosfera na Stamford Bridge wyborna. ;)
Ale to klękanie.. xD

0

@PatrykBarca Dlaczego? ;)

1

@Encore To już nie pierwszy raz. Bronek zawodnik genialny ale GM marny podobnie było w Cavs gdzie nazbierał ziomków a następnie oklep o Stefana zbierał co rok.

0

@barcelonaLM Forza Ferrari!!! ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?