0

Ależ Chelsea gwałci te mierdy madryckie. Wincyj tego wincyj. xD

0

Ale cisza na bejubeju a taki miał być potęzny real xD

0

Rudiger co czyści to nie mam pytań. Znakomite zawody dzisiaj.

0

Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Coś czuję, że Monachium dzisiaj zapłonie xD

1

@ronni37 Wszystko wskazuje na Nets choć po cichu liczę, że Cavs sprawią dzisiaj niespodziankę ;D
@takisobiektos Oczywiście masz rację i bardziej pasuje Win to get in. ;)

3

To już dzisiaj zaczynamy zabawę!! przed nami turniej Play In. Nets vs Cavs i Wilki vs Clippers. ;D
Win or go Home


1

@Antimadridista_WR Drużyna kompletna. ;)

0

@Antimadridista_WR Prawda? i skończyłoby się ustawianie De Bruyne na 9 ;)

0

@LionelM95 Angielska bardziej atrakcyjna

0

Ale by było ciekawie gdyby Lewy poszedł do Kloppa, albo Pepa. i tego mu życzę

0

@Encore Bronek jak na tak atletycznego zawodnika i tak długo wytrzymał bez poważnych kontuzji. Ale teraz ciał mówi wyraźnie stop. Już w poprzednim sezonie miał sporo kłopotów w tym również i coś mi się wydaje, że chyba nie doczeka sytuacji aby z synem zagrać na parkietach NBA.

1

@Encore To początek końca LA jakie znamy Bronek za chwilę odejdzie, AD ciagle połamany i pewnie pójdzie gdzieś w wymianie a Russ? jak to Russ na wszystko ma wywalone. ;)

1

@Kondziubarca Nie to ja ;D

2

Widzę, że entuzjazm związany z przybyciem Lewusia do Barcelony osłabł momentalnie. Niech wszystko zostanie po staremu tak będzie lepiej dla Nas i dla pana the best. ;)

0

@BarcaFanSince2006 Trzeba jednak pamiętać, że Barcelona to nie Bayern. Ciężko będzie walić Lewemu na pustaka.

0

@Encore I ja tak myślałem ;) że odpuścimy, ale Bucks zaczęli kalkulować i wyszło jak wyszło. Bo gdyby nie porażka w ostatnim meczu Bucks to Celtics z 3 na Wschodzie. No trudno. Uważam również, że w I rundzie odpadną Mavs i 76. ;)

1

@Encore Kurcze tak bardzo nie chciałem walki z Durantem i Szamanem uważam, że to będzie 7 meczowa seria. Serce podpowiada Celtics, ale to Durant, który sam potrafi wygrywać mecze. A już szczególnie w PO ;)

1

Oby z Lewizną to były ploty i walka o większy kontrakt w Bayernie.

2

Antek Show xD warto było na to poczekać.

0

@BartqRKO i ja to ciągle piszę ostatnio, że Raptors będą bardzo grożni. Grają szybką i mega fizyczną koszykówkę. Mega seria się szykuje będzie 7 spotkań. ;)

2

@zadafcb Celtics vs Nets/Cavs i dalej jeszcze lepiej, Bucks i Miami. Ciężka droga.

1

@Encore Celtics vs Nets/Cavs choć myślę, że jednak Nets w I rundzie PO
Ależ Boston ma drabinkę do finału Nets dalej Bucks i pewnie finał z Miami.

3

Takimi meczami wygrywa się.... serca kibiców.
Visca el Barca!!!

1

@Ogorinho1974 Nie ma się co martwić od przyjścia Xaviego dzieje się coś genialnego. I to zaprocentuje w przyszłym sezonie. Grajmy swoje i rozwijajmy się a będzie jeszcze pięknie. ;)

23

Generał po bramce na 3-2 ;D

/photo/1

1

@yoodash białych jeszcze trzyma po 0-4 ;D

19

Luke Skywalker - The Chosen One

/photo/1

72

Dzięki Kuman ;D

/photo/1

1

@RobiS Byczku, ale co przepowiedziałeś to Twoje ;D
"Luuk w 93 róbcie screeny"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?