fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ Chelsea gwałci te mierdy madryckie. Wincyj tego wincyj. xD
0
Ale cisza na bejubeju a taki miał być potęzny real xD
0
Rudiger co czyści to nie mam pytań. Znakomite zawody dzisiaj.
0
Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Coś czuję, że Monachium dzisiaj zapłonie xD
1
@ronni37 Wszystko wskazuje na Nets choć po cichu liczę, że Cavs sprawią dzisiaj niespodziankę ;D
@takisobiektos Oczywiście masz rację i bardziej pasuje Win to get in. ;)
3
To już dzisiaj zaczynamy zabawę!! przed nami turniej Play In. Nets vs Cavs i Wilki vs Clippers. ;D
Win or go Home
1
@Antimadridista_WR Drużyna kompletna. ;)
0
@Antimadridista_WR Prawda? i skończyłoby się ustawianie De Bruyne na 9 ;)
0
@LionelM95 Angielska bardziej atrakcyjna
0
Ale by było ciekawie gdyby Lewy poszedł do Kloppa, albo Pepa. i tego mu życzę
0
@Encore Bronek jak na tak atletycznego zawodnika i tak długo wytrzymał bez poważnych kontuzji. Ale teraz ciał mówi wyraźnie stop. Już w poprzednim sezonie miał sporo kłopotów w tym również i coś mi się wydaje, że chyba nie doczeka sytuacji aby z synem zagrać na parkietach NBA.
1
@Encore To początek końca LA jakie znamy Bronek za chwilę odejdzie, AD ciagle połamany i pewnie pójdzie gdzieś w wymianie a Russ? jak to Russ na wszystko ma wywalone. ;)
1
@Kondziubarca Nie to ja ;D
2
Widzę, że entuzjazm związany z przybyciem Lewusia do Barcelony osłabł momentalnie. Niech wszystko zostanie po staremu tak będzie lepiej dla Nas i dla pana the best. ;)
0
@BarcaFanSince2006 Trzeba jednak pamiętać, że Barcelona to nie Bayern. Ciężko będzie walić Lewemu na pustaka.
0
@Encore I ja tak myślałem ;) że odpuścimy, ale Bucks zaczęli kalkulować i wyszło jak wyszło. Bo gdyby nie porażka w ostatnim meczu Bucks to Celtics z 3 na Wschodzie. No trudno. Uważam również, że w I rundzie odpadną Mavs i 76. ;)
1
@Encore Kurcze tak bardzo nie chciałem walki z Durantem i Szamanem uważam, że to będzie 7 meczowa seria. Serce podpowiada Celtics, ale to Durant, który sam potrafi wygrywać mecze. A już szczególnie w PO ;)
1
Oby z Lewizną to były ploty i walka o większy kontrakt w Bayernie.
2
Antek Show xD warto było na to poczekać.
0
@BartqRKO i ja to ciągle piszę ostatnio, że Raptors będą bardzo grożni. Grają szybką i mega fizyczną koszykówkę. Mega seria się szykuje będzie 7 spotkań. ;)
2
@zadafcb Celtics vs Nets/Cavs i dalej jeszcze lepiej, Bucks i Miami. Ciężka droga.
1
@Encore Celtics vs Nets/Cavs choć myślę, że jednak Nets w I rundzie PO
Ależ Boston ma drabinkę do finału Nets dalej Bucks i pewnie finał z Miami.
3
Takimi meczami wygrywa się.... serca kibiców.
Visca el Barca!!!
1
@Ogorinho1974 Nie ma się co martwić od przyjścia Xaviego dzieje się coś genialnego. I to zaprocentuje w przyszłym sezonie. Grajmy swoje i rozwijajmy się a będzie jeszcze pięknie. ;)
23
Generał po bramce na 3-2 ;D
1
@yoodash białych jeszcze trzyma po 0-4 ;D
19
Luke Skywalker - The Chosen One
72
Dzięki Kuman ;D
1
@RobiS Byczku, ale co przepowiedziałeś to Twoje ;D
"Luuk w 93 róbcie screeny"