fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 A ja Ci powiem, że lubię ten kawałek ;D
1
"Zrozumiałem by żyć musisz chwytać dzień
Wstań by biec bo istnieć nie znaczy żyć
Weź się w garść ten dzień jest twoim dniem
A wierzę że będzie dla każdego z nas piękno w naszych sercach"
LemON - Nice
3
@Faun Tak GSW jeśli będą zdrowi finał Zachodu a może nawet coś więcej. Bo grają bardzo dobrze. ;)
3
@Objectivo Tak Poole idealnie się wkomponował w drużynę to taki 3 brat GSW ;D jest Stefan, Klay i właśnie Poole, który genialnie uzupełnia wspomnianą dwójkę. ;)
@FCB24 Parodia co wyprawiają Utah dzisiaj w 4 qw pozwolili graczom Mavs rzucić 6 czy 7 trójek z rzędu i to w PO. No z czym do ludzi?
7
76 bez po raz drugi leją Raps a Utah.... xD co ta ekipa gra to brak słów nie są w stanie ograć Mavs i to bez Doncicia. GSW jeśli będą tak bronili jak w 3qw to finał Zachodu pewny. Szkoda mi Jokera bo chłop nie ma z kim grać. ;D
Playoffs Time
4
Święta, święta i po świętach.
0
Najgorsze jest to, że ten cały Cadiz mogło dzisiaj spokojnie 3-4 bramki strzelić...
1
Cadiz dzisiaj zabawa na Camp Nou tylko kibiców Cadiz brakuje na stadionie.
15
Przypominam, że przegrywamy u siebie z broniącym się przed spadkiem Cadiz 0-1.
1
Sędzia słaby, ale co padake gramy to brak słów.
0
Ale piknik na trybunach.
1
Widać, że chłopaków jeszcze trzyma po Eintrachcie.
1
@zadafcb Nareszcie ;D
0
@LS Pompa Galmet airmax o mocy 11kw dom 130 m2 styropian grubość 5-10 cm. Jeszcze raz powtarzam, że dzielę się tym co usłyszałem od użytkowników tej pompy. Nie twierdzę, że tak jest u każdego właściciela pompy tylko u tych 3 konkretnych.
0
@LS Nie napisałem, że każda pompa przy dużych mrozach nie spełnia swojej roli. Napisałem, że w kilku filmikach które ja widziałem osoby posiadające pompy (w tych przykładach były to powietrzne) przy mrozach -18 i więcej przestały pracować. To były filmiki nagrywane przez trzy rózne osoby, które monitorowały jak wyglada praca pompy przy dużych mrozach (końcówka Grudnia 2021). I w każdym z tych przypadków pompy przestały pracować ok. g. 2-3 w nocy.
0
@BigDaglas Kurcze niby pompa jest ciekawym rozwiązaniem, ale... widziałem kilka filmików z tegorocznej zimy i przy mrozach -18 i więcej pompy nie spełniają swojego zadania. Przestają pracować. Sam staje przed wyborem sposobu ogrzewania i chyba jeszcze kilka zim przepalę węglem i drzewem. Poważnie myślę na gazem.
0
@Encore Super meczyk ;) w czwartek G2.
1
@Arkon Trzymamy kciuki. ;D
0
@kamyk_23 Bucks w 4 meczach odprawiają Bulls. ;)
0
@takisobiektos Ufff jednak game winer dla Celtów. ;D
1
@takisobiektos @FearTheBeard @zmiana_plana Kurcze, ale tak jak pisaliśmy Nets są bardzo mocni i to dzisiaj było widać. Szaman ciągnął ten wózek do samego końca znakomity występ. Ufff... G1 dla Celtów, ale już widać , że to będą znakomite pojedynki. ;)
15
Miało być zajebiście i było. To będzie epicka seria a sam G1 mecz na żyletki. Tatum wyjaśnia Nets.
#BleedGreen
@zadafcb @Arkon i wszyscy fani, który trzymacie za Nas kciuki Mamy to!!! ;D
4
Taaakkkkkkkkkk!!!!!! Celtics!!!!! G1 dla Celtów!!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Roni/VEB nie ma nic przeciwko ;D
2
Wracamy wracamy!!!! Celtics Strong!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Encore Szaman jak ja Cię nienawidzę.
1
@cris2706 Nie - Jayson ;)
2
Tatum -MVP, MVP
;D
0
@kamyk_23 ;) no zobaczymy ;)
1
Celtics robią run 9-0 i w 3qw jest +9 dla Bostonu!! a tak wyglada gra Celtów w obronie ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ