0

@pt9 A ja Ci powiem, że lubię ten kawałek ;D

1

"Zrozumiałem by żyć musisz chwytać dzień
Wstań by biec bo istnieć nie znaczy żyć
Weź się w garść ten dzień jest twoim dniem
A wierzę że będzie dla każdego z nas piękno w naszych sercach"

LemON - Nice

3

@Faun Tak GSW jeśli będą zdrowi finał Zachodu a może nawet coś więcej. Bo grają bardzo dobrze. ;)

3

@Objectivo Tak Poole idealnie się wkomponował w drużynę to taki 3 brat GSW ;D jest Stefan, Klay i właśnie Poole, który genialnie uzupełnia wspomnianą dwójkę. ;)
@FCB24 Parodia co wyprawiają Utah dzisiaj w 4 qw pozwolili graczom Mavs rzucić 6 czy 7 trójek z rzędu i to w PO. No z czym do ludzi?

7

76 bez po raz drugi leją Raps a Utah.... xD co ta ekipa gra to brak słów nie są w stanie ograć Mavs i to bez Doncicia. GSW jeśli będą tak bronili jak w 3qw to finał Zachodu pewny. Szkoda mi Jokera bo chłop nie ma z kim grać. ;D
Playoffs Time

/photo/1

4

Święta, święta i po świętach.

0

Najgorsze jest to, że ten cały Cadiz mogło dzisiaj spokojnie 3-4 bramki strzelić...

1

Cadiz dzisiaj zabawa na Camp Nou tylko kibiców Cadiz brakuje na stadionie.

15

Przypominam, że przegrywamy u siebie z broniącym się przed spadkiem Cadiz 0-1.

1

Sędzia słaby, ale co padake gramy to brak słów.

0

Ale piknik na trybunach.

1

Widać, że chłopaków jeszcze trzyma po Eintrachcie.

1

@zadafcb Nareszcie ;D

0

@LS Pompa Galmet airmax o mocy 11kw dom 130 m2 styropian grubość 5-10 cm. Jeszcze raz powtarzam, że dzielę się tym co usłyszałem od użytkowników tej pompy. Nie twierdzę, że tak jest u każdego właściciela pompy tylko u tych 3 konkretnych.

0

@LS Nie napisałem, że każda pompa przy dużych mrozach nie spełnia swojej roli. Napisałem, że w kilku filmikach które ja widziałem osoby posiadające pompy (w tych przykładach były to powietrzne) przy mrozach -18 i więcej przestały pracować. To były filmiki nagrywane przez trzy rózne osoby, które monitorowały jak wyglada praca pompy przy dużych mrozach (końcówka Grudnia 2021). I w każdym z tych przypadków pompy przestały pracować ok. g. 2-3 w nocy.

0

@BigDaglas Kurcze niby pompa jest ciekawym rozwiązaniem, ale... widziałem kilka filmików z tegorocznej zimy i przy mrozach -18 i więcej pompy nie spełniają swojego zadania. Przestają pracować. Sam staje przed wyborem sposobu ogrzewania i chyba jeszcze kilka zim przepalę węglem i drzewem. Poważnie myślę na gazem.

0

@Encore Super meczyk ;) w czwartek G2.

1

@Arkon Trzymamy kciuki. ;D

0

@kamyk_23 Bucks w 4 meczach odprawiają Bulls. ;)

0

@takisobiektos Ufff jednak game winer dla Celtów. ;D

1

@takisobiektos @FearTheBeard @zmiana_plana Kurcze, ale tak jak pisaliśmy Nets są bardzo mocni i to dzisiaj było widać. Szaman ciągnął ten wózek do samego końca znakomity występ. Ufff... G1 dla Celtów, ale już widać , że to będą znakomite pojedynki. ;)

15

Miało być zajebiście i było. To będzie epicka seria a sam G1 mecz na żyletki. Tatum wyjaśnia Nets.
#BleedGreen
@zadafcb @Arkon i wszyscy fani, który trzymacie za Nas kciuki Mamy to!!! ;D


4

Taaakkkkkkkkkk!!!!!! Celtics!!!!! G1 dla Celtów!!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@Roni/VEB nie ma nic przeciwko ;D

2

Wracamy wracamy!!!! Celtics Strong!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@Encore Szaman jak ja Cię nienawidzę.

1

@cris2706 Nie - Jayson ;)

2

Tatum -MVP, MVP
;D

0

@kamyk_23 ;) no zobaczymy ;)

1

Celtics robią run 9-0 i w 3qw jest +9 dla Bostonu!! a tak wyglada gra Celtów w obronie ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?