fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zazinho Dmucham na zimne ;) ale Ben OUT z G4 więc spokojnie ;D
0
@czółkovsky @JackH 2 godziny temu na ESPN był WOJ i opowiadał o powrocie Bena.
Edit: Dobra Panowie ja jednak żle zrozumiałem. Ben OUT. Moja wina. ;)
Nie jest mentalnie gotowy do gry.
0
@czółkovsky To co jest grane Woj okłamał?
0
@JackH Tak było natomiast 2 godziny temu Wojnarowski podał, że Simmons zagra. Tyle co w mediach wylało się wiadro pomyj z Shaqiem na czele na Bena to chyba zmienił zdanie. Co dla mnie jest dość niepoważnym zachowaniem tego gościa. Najpierw mówi, że zagra następnie powiedział, że nie zgra bo plecy a teraz zmiana i jednak zagra. Komedia. Coś mi się wydaje, że jednak Nets mu kazali.
0
@JackH Simmons ma dzisiaj zagrać jednak. Oby tylko to nie był tym elementem układanki który zmieni obraz tej serii.
2
@Objectivo Yeahhhhh. ;D
4
Brooklyn g 1-00 G4
Nets vs Celtics ;)
0
@Faun Osobiście chciałbym sweepa i odpoczynek zwłaszcza dla Roba Williamsa, który wrócił po kontuzji. Natomiast tak sobię myślę, że Nets będą podrażnieni i za wszelką cenę powalczą aby wstydu nie było. Tak to widzę.
@gaucho104 Może masz rację no zobaczymy jak to będzie wygladało w kolejnych spotkaniach.
4
Dobra pośmialiśmy się trochę teraz jednak trzeba szerzej spojrzeć na to gdzie jesteśmy. Za Kumana byliśmy na 9 miejscu a za Xaviego jesteśmy na 2. W składzie sami zamachowcy od Langleta po Umtitich. Xavi z tymi dziadami robi 300% normy.
0
Ale Mati popatrz na to jak zmieniała się na przestrzeni lat nasza siatkarska liga. No co ja Ci będę opowiadał było ciężko. A teraz? gwiazdy z całego świata i Polski zespół wygrywa LM. Popatrz na naszego Szczypiorniaka? Sam wiesz jak było? było ciężko. A teraz? Polski zespół wygrywa LM. Żuzel absolutnie TOPOWA liga gdzie ścigają się najlepsi na świecie. A teraz popatrz na naszą Ektraklapę gdzie nie możemy wygrać w eliminacjach do eliminacji LM z ekpą z Giblartaru.
xD
0
OJO!!!!
Vateusz bierze się za banki i kredyty. Trzymajcie się tam.
Plan pomocy dla kredytobiorców a w nim uwaga! 3-miesięczne "wakacje kredytowe".
2
Gdyby Xavi robił takie wyniki w Ekstraklapie... to już by go nie było. Taka prawda.
xD
4
Kibice Barcelony teraz.... xD
7
@Pawel13sz Tak duet marzenie. Dali Nam wiele radości, ale to już historia, Patrzmy w przyszłość pojawią się nowi magicy tak było, jest i będzie. To Barcelona. ;)
1
@Zazinho I tak jak wspomniałeś im więcej meczy tym lepiej dla Nas - kibiców. Bo każdy mecz jest znakomity w tych PO emocje do samego końca. ;)
1
@Zazinho Oczywiście, że tak choć ta seria skończy się w GSW. Widać było po graczach Denver jak dużo sił ich to kosztuje. ;)
2
I Stefan akcja 2+1 ;D
0
Wojnarowski: Ben Simmons nie zagra w G4 przeciwko Celtics.
0
Zabrakło intensywności, celności, każdy mecz jak finał, byliśmy lepsi, ale przegraliśmy, zabrakło tylko bramki.
0
Masakra co my strzelamy. Straszenie Gołębi ciąg dalszy.
2
Dobra Xavi przebieraj się w koszlkę zakładaj trampki i pokaż jak się rozgrywa bo chłopaki tego nie wygrają. xD
2
Gavi co walczy o każdą piłkę. Brawo. Takich młodych gniewnych nam potrzeba.
1
Ale z Rayo stracić....
1
@Mns21 Te ważniejsze spotkania Barcelony na europejską koszykówkę nie mam czasu ;)
5
Bucks bez Krzyśka Middletona wyglądają lepiej ;D
1
@JackH Szkoda tego drugiego meczu w Eurolidze przeciwko Bayernowi. Mogą być ciężary w Monachium.
0
@Rust_Cohle Barca info szef wszystkich szefów.
1
@Rust_Cohle Kurcze teraz poważna szycha jesteś. Trzeba uważać ;D
Ciekawe czy BI jest zazdrosny?
3
@Arkon Absolutnie masz rację ta seria da jeszcze większego kopa chłopakom. Nets to nie są ogóry. ;)
@ronni37 Pamiętam jak pisaliśmy ;) i będę pamiętał o Tobie ;D
#BleedGreen
0
@Deviler To się jeszcze okaże. ;)