fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najlepsze, że ten mecz już się zakończył aby dograć do końca sezonu. Tyle.
0
Ale co teraz kontre rozprowadził Franek xD masakra co oni grają.
2
Jak ja uwielbiam te nasze zabawy we własnym polu karnym xD
0
Ten Ferran to zwykły placek jest. xD
1
@MarianoItalianoVero Gratulacje Byczku tak jak napisałem wyżej @Zazinho Antek dzisiaj słaba skuteczność, ale tymi wjazdami pod kosz niszczył Celtów. I My powinniśmy grać to samo. No szkoda, że przegraliśmy u siebie. Jeszcze raz Gratulacje ;)
1
@kamiVeB Stefan dzisiaj pokaże młodemu JA jak się gra w PO. ;) Jazda GSW.
4
@Roni/VEB No zobaczymy bo widać, że dzisiaj obolały był mocno.
@Mns21 Już wiadomo jak Bucks będą grali 3 wieże w pomalowanym Portis, Antek i Lopez i Celtów nie ma. A jedyny pomysł to rzucanie cegieł za 3. Nie obroniliśmy parkietu w G2 będą mega ciężary.
@Zazinho Absolutnie masz rację. Panowie Brown i Tatum nic nie potrafili zrobić. A wystarczyło wbijać oporowo w pomalowane i szukać fauli tak aby szybko wyeliminować wysokich Bucks. Zamiast tego masa strat, wymuszonych rzutów. Aj szkoda się denerwować. Panienki dzisiaj nie liderzy. Antek, Portis i Lopez pokazali Nam gdzie jest nasze miejsce.
5
Bardzo słabe zawody Celtów najgorszy mecz w w tym roku. I Bucks biorą G1 gratulacje. Panowie Brown i Tatum wywalone jajca stoją machają łapami i generalnie chill - liderzy.
Antek mimo słabej skuteczności zabawa i to jest prawdziwy lider.
2
@MarianoItalianoVero I bardzo dobrze ;)
1
@Mns21 Oby tylko to nie było nic poważnego ;)
3
@Comentateiro @Nolife1899 Tak jest Panowie plan Celtów jest prosty odciąć Antka w pomalowanym ale tym samym obwód czysty i Bucks znakomicie to wykorzystują. Mam nadzieję, że w II połowie skuteczność zza łuku Bucks spadnie i zaczną sie emocje.
@kamyk_23 Szkoda Bulls, ale tak jak pisaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem PO, że Chicago ma za dużo kontuzji i to było widać. Zabrakło trochę ognia w przyszłym roku wracacie do walki o TOP Wschodu ;)
3
I połowa dla Bucks grają znakomicie za 3. Obie ekipy nie pozwalają grać w pomalowanym i jest jak jest do tego kontuzja barku Smarta. Mistrzowie prowadzą +10
2
@Rust_Cohle To był zwykły spontan ;D
2
Let's go Celtics!!! Let's go Celtics!!!!
2
@KapiFCB Szykuje się kolejna epicka seria. Bucks są mocni, ale defensywa Celtów zatrzyma Antka nie ma bata. ;)
6
TD Garden g 19-00 RII - G1 wjeżdzamy na pełnej ;D
"Żeby być najlepszym, trzeba pokonać najlepszych"
@zadafcb @ronni37 @kamiVeB @Arkon @Kidd @Mns21 @MarianoItalianoVero I wszyscy, którzy trzymają kciuki za Celtów.
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@Keson Tak trzeba pomagać masz rację. ;D
2
@AmigoBlancos Akurat nie Ciebie miałem na myśli. Gratuluje ;)
12
Ale wysyp białych rycerzy w stronie Barcelony.
0
Jeśli chodzi o agentów to Mino Raiola był absolutnie top TOPÓW.
0
@gumaz Ja bym wybaczył, ale życie z takim człowiekiem nie wchodzi dalej w gre. Walizki spakowane i papa.
2
Komentarz usunięty
2
@MarianoItalianoVero Oj to w II rundzie serce rozdarte. ;)
@Mns21 Celtics ;)
0
@Zoker Tu jest moje miejsce serce bordowo - granatowe ;D
2
Piątek bez okularnika z różdżką? dla mnie TOP ;D
Cisza i spokój.
0
@BartqRKO Ten rozgrywający u Was Maxey chyba się nazywa kurcze chłopak jest znakomity. Świetnie nakręca ofensywę. I tez rzuciło mi się w oczy jak ten młody dobrze punktuje to i 76 grają bardzo dobrze. A jak ma słabsze dni jak w spotkaniach nr 4 i 5 gdzie rzucał 11 i 12pkt to i drużyna słabiej wygląda. I to prawda Miami z słabą Atlantą nie pokazała pełnej mocy i potencjał obu ekip zobaczymy w II rundzie. Dodam, że w regularnym na 4 spotkania między tymi ekipami padł remis 2-2 więc zapowiada się znakomita seria. ;)
0
@BartqRKO ;D
0
@BartqRKO Gratulacje stary 76 w II rundzie natomiast jeśli gra się nie zmieni to moim zdaniem z Miami przegracie.
1
@zadafcb Cole Strange spore zaskoczenie gość w Mockach był na 3 rundę a został wybrany w I. Silny, atletyczny gość. No zobaczymy co z niego będzie. Bill wie co robi. ;)
Jets pięknie rozegrali draft. Bardzo dobre wybory.
1
@FCB24 Również jestem ciekawy. Mam nadzieję, że Miśki uporają się z Timberwolves i w II rundzie będzie co ogladać. ;D