fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Uważam, że w tej sprawie z ambo ruskich powinna powstać "niezależna" komisja z przewodniczącym Markiem Suskim na czele. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
2
@FC1899Barca Trzeba przyznać, ze do twarzy mu w tym kolorze xD
4
@Objectivo Holecka w ogromnym podnieceniu: Wina Trzaskowskiego na zlecenie Tuska dopuścił do tej całej sytuacji a totalna opozycja nic nie zrobiła. Tak będzie xD
4
Ta akcja z ambasadorem kacapów to wina Tuska i nawet z tym nie dyskutujcie. A szczegóły przedstawi Holecka w wieczornym wydaniu Dziennika.
0
@Borry Może i tak, ale dopóki piłka w grze a szczególnie w NBA wszystko się może zdarzyć. ;)
4
Tymczasem JA najprawdopodobniej nie zagra w G4 przeciwko GSW. Duża szansa przed Stefanem i Klayem aby powoli zamykać serię przeciwko Memfis.
0
Dawaj Leklerk jeszcze trochę bo Maxiu już puchnie. Jazda Ferrari.
1
@Faun W G3 był mega słaby 7 strat i generalnie słabe zawody teraz 4 faule a jeszcze I połowa się nie skończyła. ;)
1
Dobra 80 minuta czyli czas na mental wrzutek. Zaraz będzie po Atleti xD
0
Forza Ferrari!!!! ;D
2
@MarianoItalianoVero Seria Celtów z Bucks bardziej fizyczna a tutaj bardziej finezyjna. ;D
1
Mavs w połowie 2 qw ma 11 na 16 za 3 Ło Cie.
0
Jestem ciekawy co Pessie zrobi z tym plackiem Poczetinio.
0
@h2o Mam nadzieję, że Raków zdmuchnie Zagłębie a w ostatniej kolejce na musie pykną Leszka. ;)
@jaras121 No zobaczymy. ;)
0
@Sulimo No zobaczymy jak będzie ;)
@MesQueUnClub96 @Mns21 Mam jednak nadzieję, że Warta się postawi. ;)
@tomek8756 miód na moje serce oby się spełniło. ;D
1
Mam nadzieję, że Maciek "przegram wszystko" Skorża mnie nie zawiedzie i w derbach polegnie. Trzymamy kciuki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@sergio5 No boli co zrobisz ;)
1
Amica ma ten mental. ;D
0
@Mns21 No trudno.
3
Raków na własne życzenie. Jak można było stracić pkt z Krakowią i to u siebie. Aj.
1
Trzymaj to Piast mocno!!!
5
Brawo Pep brawo City.
2
@tomek8756 Jazda Jazda Piast!!! ;D
3
Jazda Piast i jazda City po mistrzostwo PL. ;)
4
Dobra teraz Amica zesra się w Gliwicach i będzie cacy. xD
0
Ale co Raków się zesrał to brak słów.
0
@Colin94 Proszę mnie z tymi mierdami nie mieszać. ;D
1
@MesQueUnClub96 Nie wyścig wygra Vettel. ;)
1
@MesQueUnClub96 A za Nimi Maxiu i oponiarz. ;D