2

Uważam, że w tej sprawie z ambo ruskich powinna powstać "niezależna" komisja z przewodniczącym Markiem Suskim na czele. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

2

@FC1899Barca Trzeba przyznać, ze do twarzy mu w tym kolorze xD

4

@Objectivo Holecka w ogromnym podnieceniu: Wina Trzaskowskiego na zlecenie Tuska dopuścił do tej całej sytuacji a totalna opozycja nic nie zrobiła. Tak będzie xD

4

Ta akcja z ambasadorem kacapów to wina Tuska i nawet z tym nie dyskutujcie. A szczegóły przedstawi Holecka w wieczornym wydaniu Dziennika.

0

@Borry Może i tak, ale dopóki piłka w grze a szczególnie w NBA wszystko się może zdarzyć. ;)

4

Tymczasem JA najprawdopodobniej nie zagra w G4 przeciwko GSW. Duża szansa przed Stefanem i Klayem aby powoli zamykać serię przeciwko Memfis.

0

Dawaj Leklerk jeszcze trochę bo Maxiu już puchnie. Jazda Ferrari.

1

@Faun W G3 był mega słaby 7 strat i generalnie słabe zawody teraz 4 faule a jeszcze I połowa się nie skończyła. ;)

1

Dobra 80 minuta czyli czas na mental wrzutek. Zaraz będzie po Atleti xD

0

Forza Ferrari!!!! ;D

2

@MarianoItalianoVero Seria Celtów z Bucks bardziej fizyczna a tutaj bardziej finezyjna. ;D

1

Mavs w połowie 2 qw ma 11 na 16 za 3 Ło Cie.

0

Jestem ciekawy co Pessie zrobi z tym plackiem Poczetinio.

0

@h2o Mam nadzieję, że Raków zdmuchnie Zagłębie a w ostatniej kolejce na musie pykną Leszka. ;)
@jaras121 No zobaczymy. ;)

0

@Sulimo No zobaczymy jak będzie ;)
@MesQueUnClub96 @Mns21 Mam jednak nadzieję, że Warta się postawi. ;)
@tomek8756 miód na moje serce oby się spełniło. ;D

1

Mam nadzieję, że Maciek "przegram wszystko" Skorża mnie nie zawiedzie i w derbach polegnie. Trzymamy kciuki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sergio5 No boli co zrobisz ;)

1

Amica ma ten mental. ;D

0

@Mns21 No trudno.

3

Raków na własne życzenie. Jak można było stracić pkt z Krakowią i to u siebie. Aj.

1

Trzymaj to Piast mocno!!!

5

Brawo Pep brawo City.

2

@tomek8756 Jazda Jazda Piast!!! ;D

3

Jazda Piast i jazda City po mistrzostwo PL. ;)

4

Dobra teraz Amica zesra się w Gliwicach i będzie cacy. xD

0

Ale co Raków się zesrał to brak słów.

0

@Colin94 Proszę mnie z tymi mierdami nie mieszać. ;D

1

@MesQueUnClub96 Nie wyścig wygra Vettel. ;)

1

@MesQueUnClub96 A za Nimi Maxiu i oponiarz. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?