fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zabawa ;D
2
@zadafcb Zdecydowanie. Tatum musi przestać rzucać te cegły bo aż oczy bolą. ;)
2
Run 11-0 i Celtics prowadzą +13 a co gramy w defensywie poezja -Bucks się duszą.
1
@Faun Znakomite PO w wykonaniu staruszka ;D
1
@parpe @kamyk_23 Dzisiaj tylko zwycięstwo Celtów. ;)
0
TD Garden G5
Celtics vs Bucks i za godzinkę wjeżdżamy na pełnej. ;D
#BleedGreen
0
I taka ciekawostka bilans ostatnich 5 spotkań City w PL to 5 -0-0 a w bramkach 22-2. Brawo Pep. Kolejne mistrzostwo na wyciągnięcie ręki.
2
A pamiętacie jak w tym sezonie prowadziliśmy z Celtą na wyjeżdzie 3-0? skończyło się 3-3. xD
Barcelona: co ja nie dam rady? ;D
2
Komar z 12 asystą w tym sezonie.
2
@zadafcb I fajnie skoro Romo dał radę to Tom tym bardziej. Jestem ciekawy jak to wszystko wyjdzie. ;)
2
@FCB24 Ciężki wybór podobnie jak @Kidd nr 1 Williams, Budenholzer, Kerr bo wyciąga 200% z tej drużyny Spoelstra, Udoka, Rivers, Jenkins i Kidd
1
@Kidd Ja również tak robię jak nie dam rady w nocy to rano odpalam meczyk i nadrabiam zaległości. ;)
1
@Comentateiro Cześć stary!! mega zawody - mega. Antek dzisiaj jaki i w całej serii genialny a to co robił z Celtami w 3qw. brak słów był nie do zatrzymania Na nasze szczęście zabrakło mu w końcówce paliwa. Remis i teraz na jeden mecz wracamy do Bostonu. Czwartek g. 1
Pozdrawiam serdecznie. ;)
1
@Kidd Mega zawody Ala to był jego najlepszy mecz w całej jego historii występów w PO. Mega zwycięstwo mimo, że Antek grał fantastycznie. Teraz zrobić robotę w Bostonie i do finałów Wschodu. ;)
Wrzucę Ci stronkę z całymi meczami do obejrzenia bez poznania wyniku meczu, bez reklam. Jęsli masz ochotę to tutaj zostawiam link. ;)
https://nbareplay.net/
1
@don'T.R.I.P.e Pozdrawiam serdecznie ;D
15
Mamy to!!! Celtics biorą G4 i w serii mamy remis po 2. Mega ciężkie spotkanie Big Al dzisiaj dźwigał Celtów w II połowie. Mega ważny win. Teraz wracamy do TD Garden po zwycięstwo!!
#BleedGreen
@zadafcb @ronni37 @Arkon @Mns21 @Kidd @Vincent__Vega i wszyscy którzy trzymacie kciuki za Celtów. @kamyk_23 ;) Jedziemy z nimi.
4
@zmiana_plana Do tego znakomita defensywa ale trzeba oddać Antek po raz kolejny genialny mecz.
1
@kamyk_23 Jedziemy z nimi. ;)
1
@Bruttal Dobranoc ;)
2
Niecała godzinka i rozpoczynamy G4 Bucks vs Celtics w serii jest 2-1 dla mistrzów.
#BleedGreen
0
@don'T.R.I.P.e To jakaś obelga w stronę fanów NBA? ;)
1
@Colon Kurcze jak patrzę na drogę mleczną to uświadamiam sobie jak maleńką drobinką pyłu jesteśmy w tej machinie jakim jest Wszechświat.
1
@MesQueUnClub96 Marek Suski ten od Carycy Katarzyny i oczywiście truskawka na torcie czyli filozof, filantrop, celebryta i detektyw czyli wielka persona polskiej polityki Antoni "Antonowicz" Macierewicz.
0
@PatrykBarca Masz absolutną rację dodam, że te kontuzje chłopaka zniszczyły. Pamiętam jak w BVB chodził no chłopak był znakomity.
1
@Kurkmen A nie? Kurski i Holecka nie przepuszczą takiej okazji. xD
1
@aleksandrowielki Szanuje mocno ludzi z zasadami.
2
@Qba2312 Ostatnio Andrzej długopis głośno krzyczał, że ruskich nie ma się co bać. Więc spokojnie stać Nas na wszystko. ;)
1
@NaFazieHitman Jebać putina. Tyle. Bo to całe zło od niego wychodzi. No taka prawda a póżniej ludzie tak a nie inaczej reagują.
2
@Encore Odpalił i to mocno szkoda tylko, że koledzy z drużyny nie odpalili i w serii z 76 mamy remis. Po 2
1
@tomek8756 Antek? dla mnie TOP, ale jest chyba w tej chwili niedostępny. Przepisuje końcowe wnioski dotyczące katastrofy to znaczy zamachu Smoleńskiego. Raport ma 10000 stron a Antek kończy dopiero 1 stronę. ;D