12

Mamy to!!!! G6 dla Celtów ale ile było nerwów to brak słów. Tatum dzisiaj wreszcie zagrał tak jak powinien. 46 pkt mecz petarda. Antek? zwykły dzień w pracy 44 pkt i masa pracy na parkiecie. G7 w Bostonie.
I ciekawostka na koniec w G7 Celtics mają rekord 24-9 a Bucks 3-8. Walczymy, finał Wschodu jest na wyciągnięcie ręki. Jazda Celtics!!!! ;D
#BleedGreen
@zadafcb @Arkon @Mns21 @ronni37 @Vincent__Vega @kamyk_23 @Kidd i wszyscy, którzy trzymacie mocno mocno kciuki za Celtów. ;D

/photo/1

2

@czółkovsky Tatum ;)

1

@zmiana_plana A najlepsze jest to, że jest jeszcze 3-4 lata przed swoim prime. ;)

3

Tatum 41 pkt odpalił PO mode, ale będzie cięzko Bucks za łatwo punktują. Walczymy. Jazda Celtics!!!

1

@MadafakinGuy Martwi mnie co będziemy grać jak przestanie wpadać.

2

W tym tempie rzucania 3 pobijemy jakiś rekord w PO ;D

4

G6 - Bucks vs Celtics
Win or Go Home
Jazda Celtics!!!

/photo/1

0

@MesQueUnClub96 Pewnie, że zobaczymy ;D

1

@PatrychoO Jak zwykle w punkt. ;D

2

@PatrychoO W tym okularniku żadna śmierć mnie nie poruszyła. Natomiast inaczej sprawa ma się z LOTR i śmierć Boromira. Nie wiem dlaczego, ale strasznie mi było go szkoda.

1

@tbas Jaki rząd taka złotówka. ;D

0

@Uukasz_93 W Milanie tak ale nie grając w madrycie. Gość był cieniem samego siebie. Chłop za wielkie mln siedział na ławie.

2

@Nolife1899 @BartqRKO Nie wiem czy się zgodzicie, ale Miśkom najzwyczajniej w świecie brakuje doświadczenia w PO. Grają fajna i szybką koszykówkę natomiast ta młodzieńcza fantazja w starciu z 3 -krotnymi mistrzami to troszkę za mało. ;)

0

@MesQueUnClub96 A szczególnie z Amicą. 5 razy z rzędu finał PP i 5 porażek. Nowy Sezon Nowa Legia.

1

@Bartosz85 Niech ten sezon się kończy i na pełnej zamiatamy kolejny (L)

5

@betonito A gdzie Kaka grający w madryckich wrzutkach przecież to był absolutny Top porażek. Gość ze Złotą piłką a kopał się po czole.

0

@kiper09 Wszyscy przeciwko Wiśle. A jutro Śląsk ogra Stal.

0

@BartqRKO Masz rację pamiętna seria z Raptors i G7 to była 1/4 na Wschodzie. ;)
Czyli tyle lat tankowania i max 1/4 na Wschodzie i to jest podsumowanie tego projektu.

1

@BartqRKO Można śmiało powiedzieć, że projekt "The Process" jest już skończony. Czas na podsumowanie - porażka bo tyle lat tankowania po młode talenty i 1 finał Wschodu. Celtics po erze KD, Pierce i Allena i gruntownej przebudowie było w finale Wschodu ile razy 2-3. Uważam, że za chwilę w 76 dojdzie do kolejnej przebudowy i teraz pytanie czy Embid będzie chciał się bawić w tej piaskownicy?

0

@Pewex Byczku, ale co oni mają zmienić? ;D Tu nie będzie wartkiej akcji miliona wątków itp. Prosta linia tak aby młody widz nacieszył oko efektami i to wszystko. Bo taki jest Marvel. Dobra zabawa i to wszystko. Uniwersum DC to jeden wielki syf w którym nikt nie wie o co chodzi. Brak składu i ładu. Co chwile jakieś zmiany brak jakiejkolwiek logiki. Nowy Batman a przecież był ten z Affleckiem. Teraz wchodzi nowy Batman. Marvel zjada DC.

0

@Pewex Ja nie jestem żadnym krytykiem filmowym ale to są filmy bazowane na komiksach. Nie wiem czego oczekujecie po tym gatunku. Moim zdaniem widz ma się dobrze bawić a nie doszukiwać kto kogo zabił i gdzie go ukrył i czy incepcja jest prawdziwa. Liczy się dobra zabawa. I taki jest plan Marvela.

1

Piątek i cała La Bambla zaczarowana xD

1

@czółkovsky Dzisiaj zobaczymy jak będzie. Tony Brothers w G4 okazał się szczęsliwy dla Celtów a wiesz dobrze jaką mamy statystykę w PO gdzie Tony gwiżdze. ;D

0

@Encore A może po prostu Jimmy nie chciał tam grać. Embiid, Ben nikt nie chce być 3 opcją. Tak jak swego czasu Broda w OKC.

5

"Glapa to pisu klapa". Krótko i na temat xD

2

Tak jak mawiał Borek w sprawie wyjazdu Grosika na Euro. "Franek zostaje i c...j mnie to obchodzi". xD

1

Big Al wyjaśnia. Jazda Celtics!!!


0

@kamyk_23 I to jest rekord jeśli chodzi o PO. 17 faul w ofensywie Antka.

1

Brown co zamiata. Jazda Celtics!!!

0

@kamyk_23 Jedziemy z nimi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?