fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Mamy to!!!! G6 dla Celtów ale ile było nerwów to brak słów. Tatum dzisiaj wreszcie zagrał tak jak powinien. 46 pkt mecz petarda. Antek? zwykły dzień w pracy 44 pkt i masa pracy na parkiecie. G7 w Bostonie.
I ciekawostka na koniec w G7 Celtics mają rekord 24-9 a Bucks 3-8. Walczymy, finał Wschodu jest na wyciągnięcie ręki. Jazda Celtics!!!! ;D
#BleedGreen
@zadafcb @Arkon @Mns21 @ronni37 @Vincent__Vega @kamyk_23 @Kidd i wszyscy, którzy trzymacie mocno mocno kciuki za Celtów. ;D
2
@czółkovsky Tatum ;)
1
@zmiana_plana A najlepsze jest to, że jest jeszcze 3-4 lata przed swoim prime. ;)
3
Tatum 41 pkt odpalił PO mode, ale będzie cięzko Bucks za łatwo punktują. Walczymy. Jazda Celtics!!!
1
@MadafakinGuy Martwi mnie co będziemy grać jak przestanie wpadać.
2
W tym tempie rzucania 3 pobijemy jakiś rekord w PO ;D
4
G6 - Bucks vs Celtics
Win or Go Home
Jazda Celtics!!!
0
@MesQueUnClub96 Pewnie, że zobaczymy ;D
1
@PatrychoO Jak zwykle w punkt. ;D
2
@PatrychoO W tym okularniku żadna śmierć mnie nie poruszyła. Natomiast inaczej sprawa ma się z LOTR i śmierć Boromira. Nie wiem dlaczego, ale strasznie mi było go szkoda.
1
@tbas Jaki rząd taka złotówka. ;D
0
@Uukasz_93 W Milanie tak ale nie grając w madrycie. Gość był cieniem samego siebie. Chłop za wielkie mln siedział na ławie.
2
@Nolife1899 @BartqRKO Nie wiem czy się zgodzicie, ale Miśkom najzwyczajniej w świecie brakuje doświadczenia w PO. Grają fajna i szybką koszykówkę natomiast ta młodzieńcza fantazja w starciu z 3 -krotnymi mistrzami to troszkę za mało. ;)
0
@MesQueUnClub96 A szczególnie z Amicą. 5 razy z rzędu finał PP i 5 porażek. Nowy Sezon Nowa Legia.
1
@Bartosz85 Niech ten sezon się kończy i na pełnej zamiatamy kolejny (L)
5
@betonito A gdzie Kaka grający w madryckich wrzutkach przecież to był absolutny Top porażek. Gość ze Złotą piłką a kopał się po czole.
0
@kiper09 Wszyscy przeciwko Wiśle. A jutro Śląsk ogra Stal.
0
@BartqRKO Masz rację pamiętna seria z Raptors i G7 to była 1/4 na Wschodzie. ;)
Czyli tyle lat tankowania i max 1/4 na Wschodzie i to jest podsumowanie tego projektu.
1
@BartqRKO Można śmiało powiedzieć, że projekt "The Process" jest już skończony. Czas na podsumowanie - porażka bo tyle lat tankowania po młode talenty i 1 finał Wschodu. Celtics po erze KD, Pierce i Allena i gruntownej przebudowie było w finale Wschodu ile razy 2-3. Uważam, że za chwilę w 76 dojdzie do kolejnej przebudowy i teraz pytanie czy Embid będzie chciał się bawić w tej piaskownicy?
0
@Pewex Byczku, ale co oni mają zmienić? ;D Tu nie będzie wartkiej akcji miliona wątków itp. Prosta linia tak aby młody widz nacieszył oko efektami i to wszystko. Bo taki jest Marvel. Dobra zabawa i to wszystko. Uniwersum DC to jeden wielki syf w którym nikt nie wie o co chodzi. Brak składu i ładu. Co chwile jakieś zmiany brak jakiejkolwiek logiki. Nowy Batman a przecież był ten z Affleckiem. Teraz wchodzi nowy Batman. Marvel zjada DC.
0
@Pewex Ja nie jestem żadnym krytykiem filmowym ale to są filmy bazowane na komiksach. Nie wiem czego oczekujecie po tym gatunku. Moim zdaniem widz ma się dobrze bawić a nie doszukiwać kto kogo zabił i gdzie go ukrył i czy incepcja jest prawdziwa. Liczy się dobra zabawa. I taki jest plan Marvela.
1
Piątek i cała La Bambla zaczarowana xD
1
@czółkovsky Dzisiaj zobaczymy jak będzie. Tony Brothers w G4 okazał się szczęsliwy dla Celtów a wiesz dobrze jaką mamy statystykę w PO gdzie Tony gwiżdze. ;D
0
@Encore A może po prostu Jimmy nie chciał tam grać. Embiid, Ben nikt nie chce być 3 opcją. Tak jak swego czasu Broda w OKC.
5
"Glapa to pisu klapa". Krótko i na temat xD
2
Tak jak mawiał Borek w sprawie wyjazdu Grosika na Euro. "Franek zostaje i c...j mnie to obchodzi". xD
1
Big Al wyjaśnia. Jazda Celtics!!!
0
@kamyk_23 I to jest rekord jeśli chodzi o PO. 17 faul w ofensywie Antka.
1
Brown co zamiata. Jazda Celtics!!!
0
@kamyk_23 Jedziemy z nimi ;)