1

@LloretDeMar I dlatego powinniśmy pożegnać Amigosów i postawić na zupełnie nowych chłopaków.

0

@LloretDeMar Niczego nie zakładam raczej pytam. Wszyscy wiemy jaką pozycję w klubie ma Alba. ;)

1

@PatrychoO Absolutnie masz rację bo obrona już od lat kuleje. Ale czego tu oczekiwać jak prezes nieudolny tylko wały kręci naściągał Grizmanów i innych dziadów. Bez składu i pomysłu. Po co to komu? przecież drużynę buduje się od tyłu.
@LloretDeMar Nie wiem czy Gaya chce być rezerwowym? Tak jak wyżej napisałem nie stać Nas i bierzemy w promocji co dają.

4

@PatrychoO Nie stać Nas na nic więcej. Bierzemy co dają. Jakie czasy taka Barcelona.

2

Ale dajcie spokój. Alvis przyszedł robić atmosferę i być mentorem dla młodych a nie gra poważną piłke. Czego się po nim spodziewaliście?

1

Niech ten sezon się kończy....

5

@Rust_Cohle Tradycji stało się zadość. Dzięki Steve ;D

3

Manchester City mistrzem Anglii!!!!
Gratulacje Pep w PL nie masz sobie równych.

1

@Xpert77 Zawsze cieszy ;)

10

Gerrard po raz kolejny się rozkraczył. Jazda City!!!!! Trzymaj to Pep!!!!
xD

0

@Barcaa12 Nie taki mały jeden z największych we Francji. Reakcja kibiców zrozumiała największa gwiazda klubu i co rok podchody wrzutek po Niego. Teraz pokazali środkowy palec Perezowi.

4

Kelafi: Mapet zostaje w Pesssie
Kibice na Parc des Princes: Puta madrid!!!, puta madrid!!!!
Jakie to jest złoto xDxDxD

1

@Peszko07 Herbatka z cytrynką bez cukru wjeżdża właśnie.

0

@escarabajo Jego ambicją były pieniądze i sam to wielokrotnie podkreślał. Nie rozwój tylko kasa. I ja nie uważam, żeby to było coś złego bo każdy z Nas ma inne cele/potrzeby w życiu.

1

@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem tak było zawsze. Tylko nikt głośno o tym nie mówił. Są sportowcy, którzy chcą być ikonami/Legendami w danej dyscyplinie i są tacy, którzy chcą po prostu zarobić.
Nie wiem czy kojarzycie takiego grajka w NBA jak Latrell Sprewell w latach 99-2000 grał w NY Knicks był dobrym zawodnikiem i otwarcie mówił, że gra dla kasy i tylko to się liczy kasa nic więcej. I takich gości jak On jest wielu w zawodowym sporcie.

1

@Comentateiro Święte słowa zielona krew płynie jak nic ;D
@Mns21 Jedziemy z Nimi dzisiaj tylko zwycięstwo. ;)

0

@tomek8756 To stworzą specjalnie dla Księznej Walii ;D

0

Papcio Perez: Słuchaj Bale taka głupia sprawa.... Mapet nas wydymał może zostaniesz jeszcze u Nas co? xD

4

Z jednej strony fajnie, że Efes ograł wrzutki w finale Euroligi a z drugiej zajebiście. xD
1 punktem, ależ tam dupy pękały z bólu. xD
Brawo Efes!!!!

0

@gumaz Szklaneczka Koka Koli i tvpis. Czego chcieć więcej od życia?

0

@against_modern_football W przyszłym sezonie wracamy silniejsi ;)
Raków i Leszek w pucharach a Legia spokojnie posprząta krajowe podwórko.

6

@Przemek2323 Odklejenie Tvpis level hard ;D

1

Legia pierwszy raz od 24 lat poza pierwszą 4.

2

Shrek 2? dla mnie TOP

3

Forza Ferrari!!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Lśniąca czerwona Bestia. ;)

/photo/1

4

A mnie generalnie cieszy ten cały syf z Mapetem. Media prześcigają się w głupotach skupiając uwagę świata piłkarskiego na tym cyrku a Alemany na spokojnie klepnie kilka transferów do Barcy. ;D

4

Ale co Mavs się zesrali to nie mam pytań. ;D prowadzili już +19. Stefan i spółka w II połowie pokazali mistrzowski charakter. I ciekawostka. GSW prowadząc w serii 2-0 (w erze Steva Kerra) mają bilans 14-1. @Objectivo i fani Wojowników gratulacje. ;)

/photo/1

1

@LioMessi10 Sie robi byczku. ;)

7

"Uwaga mieszkańcy Zielonej Góry i okolic! W Waszą stronę zmierza silna i dobrze wykształcona burza superkomórkowa mająca potencjał do wytworzenia trąby powietrznej, bardzo silnych porywów wiatru i opadów dużego gradu" – ostrzegli w piątek wieczorem Łowcy Burz.
Uważajcie tam na siebie!!!!

1

@ronni37 Bierzemy to w 5 meczach. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?