fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I tak księzna Walii z kolejną LM
1
Nie bez powodu ksywka Loserpool.
1
Live już zesrane.
0
Niby spalony, ale jaki wylew w obronie... masakra.
1
Różnica klas w rozegraniu, plynnym przejściu z obrony do ataku. Live gra w piłkę. Wrzutki czekają na wylew i strzał z dupy.
1
Zaczyna się kurwa....słupki, poprzeczki a po drugiej strone jedna akcja z dupy wylew Alissona i będzie po ptakach.
0
Ależ Konate elegancko wyjasnia Wenicjusza Złotą Ware. xD
1
Lotnisko w Radomiu jest lepiej zorganizowane niż to dziadostwo w Paryżu.
1
@Mario96w Bez wątpienia "Coś się dzieje" choć czarnym koniem wydaje się zwrot "mental"
0
Marzę o tym aby dzisiaj wrzutki upadły i sobie ten głupi/szczęsliwy ryj rozwaliły. Nienawidzę Live, ale dzisiaj całym sercem #teamKlopp
0
@Encore Jestem zaskoczony jak słabo gramy we własnej hali. Nie potrafimy dobić przeciwnika.
0
@Encore Smart gra tak od zawsze więc chyba nic nowego.
0
@El dominatore Oczywiście masz rację ja ciągle ślepo wierzę w sprawiedliwość. ;)
0
@ranger3120 No tak zapomniałem ;)
3
@Gomess Ale dlaczego Deep miałby to przegrać? przecież widać jak na dłoni, że Heard nie mówi prawdy. Jak ten cały cyrk może być po jej myśli? Może gdyby była czarna to wtedy faktycznie na 100% Janek by przegrał.
1
@El dominatore Zgadza się mam na myśli czas w Bostonie to już czysty catch&shoot.
0
@El dominatore Nie tylko Reggie, ale choćby Ray Allen i jeszcze kilku by się znalazło.
2
@Encore Zdecydowanie. Druga najlepsza strzelba NBA i przyszły członek Galerii Sław.
2
@FCB24 Stefan już schodzi ze swojego prime jestem ciekawy jak będzie w kolejnych sezonach wyglądał Klay szczególnie po tych ciężkich kontuzjach. No zobaczymy bo na Zachodzie młodzi coraz mocniej naciskają a wrócą przecież Denver. No zobaczymy jak będzie ii tak jak pięknie napisałeś - "Nigdy nie skreślaj serca mistrza." ;)
Tak i jestem podobnego zdania, że Mavs zrobili wynik ponad stan. To jeszcze za wcześnie dla nich. Tam czegoś brakuje aby wskoczyć na ten najwyższy poziom. ;)
3
@FCB24 Oj pięknie napisane. Jestem pewien, że nikt nie dawał wielkich szans GSW. Wielkie brawa natomiast moim skromnym zdaniem to właśnie jest Last Dance wielkich GSW. ;)
8
Najlepsi na Zachodzie - Stefan, Klay i całe GSW po raz 6 w ostatnich 8 latach meldują się w finale NBA. Coś niesamowitego. Gratulacje @Objectivo i wszyscy fani GSW. ;D
1
@VbamboeB Pamiętam to dobre czasy.
0
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale jak najedziecie na nick danego użytkownika to zmienia się kolor na niebieski. ;D
Niby małe rzeczy a cieszą.
27
O kurde Ray Liotta nie żyje. 67 lat.
Genialna rola w "Chłopcy z ferajny". Szkoda strasznie...
https://x.com/rayliotta/status/855075347276206083/photo/1
7
Celtics gaszą żar Miami i po 5 spotkaniach jest 3-2 dla Celtów. Natomiast to był chyba najgorszy mecz tych PO. Masa strat okropna niska skuteczność ciężko się to oglądało a przecież to finał Wschodu. Celtics w swojej histori prowadząc 3-2 mają rekord 40-4 także mam nadzieję, że zamykamy serię w Bostonie. Celtics in 6.
#BleedGreen
0
Dobra jeszcze pół godzinki i skończy się ten spust nad The Special 5.
0
@konrad1661 A dziękuje zdrówko dopisuje ;D
0
@pato1234 Rozumiem, że nic z fast foodów? typu mac czy KFC? zapiekanka? a może po prostu 1kg frytek z biedry do tego kiełbaska i sosik pikantny ;D
3
@Criss18Barca Jak najdalej od tego Państwa. Może Islandia?
2
@pato1234 Kebab na cienkim sosik łagodny. Nie dziękuj.