3

@kapibara Jesteś świeży na tej stronie to masz prawo nie wiedzieć. Na La Bambli rozmawiamy o wszystkim. Tutaj nie ma ograniczeń.

2

@Zbyszard Oj tak ta mina Włocha bezcenna ;D

3

@Zbyszard To wydarzenie na zawsze zostanie w naszej pamięci. ;D Suarez i Chiellini.

5

@MesQueUnClub96 Dodi może nie zauważyłeś ale od dłuższego czasu jesteś maskotką La Bambli. ;)

15

Giorgio Chiellini - dzięki za wszystko LEGENDO. Forza Juve!!!

/photo/1

0

@Norkusik Jestem bardzo ciekawy jak ta historia się zakończy ;)

3

@zadafcb Będzie wieczorkiem ogladane. ;)

4

@Xavi6:) Myślę, że to byłaby zupełnie inna seria. Bucks mocno bronili pomalowanego i jedyny sposób aby ich troszkę skruszyć było właśnie trzepanie 3. Przeciwko GSW Celtics zagraliby zupełnie inaczej.

1

@BartqRKO Masz rację natomiast Butler jest grożny i nie wolno go lekceważyć sam może wprowadzić Miami do finału. I ten cholernie dobry Herro. Będzie ciekawie.

4

@fart @kamyk_23 wiem, że trzymałeś mocno kciuki ;)
@parpe Dzisiaj Antkowi nie siedziały proste akcje spod samego kosza nie wiem 5-6 akcji przestrzelił. Natomiast dźwigał Bucks w tej serii niesamowicie jak Bronek Cavs. No cóż tak gra Grek. Cieszę się, że w tak ważnym meczu pod ogromną presją ograliśmy mistrzów. ;)

0

@BartqRKO Oby się spełniło.

9

Mamy to!!! Kurła mamy to!!!! G7 dla Wielkich Wielkich Celtics!!!! W pierwszej kolejności wielkie brawa dla Bucks za epicką po prostu epicką serię. Antek? to prawdziwa Bestia gość w tej serii miał ponad 30 pkt na mecz. Bestia. Gratulacje dla @Comentateiro i wszystkich fanów Bucks bo walczyć w taki sposób bez Krzyśka, który nie oszukujmy się jest ważnym graczem... czapki z głów.. ;)
@Encore @Kidd @Vincent__Vega @Mns21 @Arkon @ronni37 @Roni/VEB @kamiVeB i wszyscy którzy trzymaliście kciuki za Celtów. Mamy to ;D
@zadafcb Byczku zagramy w finale Wschodu. Wygramy to - 18 baner już czeka. ;)

/photo/1

2

@Comentateiro Dopóki piłka w grze... zaczekam do końca bo już widziałem takie historie w NBA, że zaczekam do końca. Również z szacunku do Ciebie i wszystkich kibiców Bucks.

5

TD Garden grubo odpalone ;D
Celtics 20-51 za 3. Jeszcze troszkę Panowie i mamy to. Jeszcze trochę.

4

Let's Go Celtics!!!! Let's Go Celtics!!!!
+19

2

@ronni37 Jesteśmy już tak blisko. Jazda!!! ;D

1

3

Ależ teraz Celtics mądrze grają nie idzie 3 i cyk akcje pod kosz. Brawo

3

Celtics znakomicie w defensywie ale za szybko w ataku. Jazda Celtics!!!

7

Let's go Celtics!!!! Let's go Celtics!!!

2

@Comentateiro Pięknie napisane a gość ma 24 lata. I cały prime jeszcze przed sobą. Oby tylko był zdrowy a sufit będzie wysoko. Podobnie Antek gość potężny i stworzony do masakrowania pomalowanego do tego ma 3 może słabą jednak się rozwija. Nie to co Ben Simmons. ;)

1

@Comentateiro Kurcze szkoda, że to nie finał Wschodu bo ta seria jest genialna. ;)

4

Marcus Smart to genialny zawodnik ;D
Do przerwy Celtics +5. ;)
Antek vs Tatum obaj po 17 pkt.

1

21 faul w ofensywie Antka w PO.

2

@Comentateiro To będzie długi mecz. I jeszcze wszystko 3 razy się zmieni. ;) Walczymy.

5

Let's go Celtics!!!! Let's go Celtics!!!!
I już prowadzimy. ;) Jazda

2

@parpe Spokojnie dopiero początek. ;) To będzie długi mecz.

1

@panczo Spokojnie Bucks grają znakomicie i na niewiele pozwalają. Ale to dopiero początek. ;)

0

@Comentateiro Zgadza się. Obie ekipy na świeżości w dalszej części sił zacznie brakować i zacznie się prawdziwe granie. ;) Bucks jak zwykle znakomicie bronią pomalowanego. Jedziemy dalej. :)

1

@Comentateiro Spokojnie zaraz się rozkręcą. ;) Bucks dzisiaj bardzo zespołowo. Zobaczymy jak będzie dalej. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?