fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kapibara Jesteś świeży na tej stronie to masz prawo nie wiedzieć. Na La Bambli rozmawiamy o wszystkim. Tutaj nie ma ograniczeń.
2
@Zbyszard Oj tak ta mina Włocha bezcenna ;D
3
@Zbyszard To wydarzenie na zawsze zostanie w naszej pamięci. ;D Suarez i Chiellini.
5
@MesQueUnClub96 Dodi może nie zauważyłeś ale od dłuższego czasu jesteś maskotką La Bambli. ;)
15
Giorgio Chiellini - dzięki za wszystko LEGENDO. Forza Juve!!!
0
@Norkusik Jestem bardzo ciekawy jak ta historia się zakończy ;)
3
@zadafcb Będzie wieczorkiem ogladane. ;)
4
@Xavi6:) Myślę, że to byłaby zupełnie inna seria. Bucks mocno bronili pomalowanego i jedyny sposób aby ich troszkę skruszyć było właśnie trzepanie 3. Przeciwko GSW Celtics zagraliby zupełnie inaczej.
1
@BartqRKO Masz rację natomiast Butler jest grożny i nie wolno go lekceważyć sam może wprowadzić Miami do finału. I ten cholernie dobry Herro. Będzie ciekawie.
4
@fart @kamyk_23 wiem, że trzymałeś mocno kciuki ;)
@parpe Dzisiaj Antkowi nie siedziały proste akcje spod samego kosza nie wiem 5-6 akcji przestrzelił. Natomiast dźwigał Bucks w tej serii niesamowicie jak Bronek Cavs. No cóż tak gra Grek. Cieszę się, że w tak ważnym meczu pod ogromną presją ograliśmy mistrzów. ;)
0
@BartqRKO Oby się spełniło.
9
Mamy to!!! Kurła mamy to!!!! G7 dla Wielkich Wielkich Celtics!!!! W pierwszej kolejności wielkie brawa dla Bucks za epicką po prostu epicką serię. Antek? to prawdziwa Bestia gość w tej serii miał ponad 30 pkt na mecz. Bestia. Gratulacje dla @Comentateiro i wszystkich fanów Bucks bo walczyć w taki sposób bez Krzyśka, który nie oszukujmy się jest ważnym graczem... czapki z głów.. ;)
@Encore @Kidd @Vincent__Vega @Mns21 @Arkon @ronni37 @Roni/VEB @kamiVeB i wszyscy którzy trzymaliście kciuki za Celtów. Mamy to ;D
@zadafcb Byczku zagramy w finale Wschodu. Wygramy to - 18 baner już czeka. ;)
2
@Comentateiro Dopóki piłka w grze... zaczekam do końca bo już widziałem takie historie w NBA, że zaczekam do końca. Również z szacunku do Ciebie i wszystkich kibiców Bucks.
5
TD Garden grubo odpalone ;D
Celtics 20-51 za 3. Jeszcze troszkę Panowie i mamy to. Jeszcze trochę.
4
Let's Go Celtics!!!! Let's Go Celtics!!!!
+19
2
@ronni37 Jesteśmy już tak blisko. Jazda!!! ;D
1
@Roni/VEB ;D
3
Ależ teraz Celtics mądrze grają nie idzie 3 i cyk akcje pod kosz. Brawo
3
Celtics znakomicie w defensywie ale za szybko w ataku. Jazda Celtics!!!
7
Let's go Celtics!!!! Let's go Celtics!!!
2
@Comentateiro Pięknie napisane a gość ma 24 lata. I cały prime jeszcze przed sobą. Oby tylko był zdrowy a sufit będzie wysoko. Podobnie Antek gość potężny i stworzony do masakrowania pomalowanego do tego ma 3 może słabą jednak się rozwija. Nie to co Ben Simmons. ;)
1
@Comentateiro Kurcze szkoda, że to nie finał Wschodu bo ta seria jest genialna. ;)
4
Marcus Smart to genialny zawodnik ;D
Do przerwy Celtics +5. ;)
Antek vs Tatum obaj po 17 pkt.
1
21 faul w ofensywie Antka w PO.
2
@Comentateiro To będzie długi mecz. I jeszcze wszystko 3 razy się zmieni. ;) Walczymy.
5
Let's go Celtics!!!! Let's go Celtics!!!!
I już prowadzimy. ;) Jazda
2
@parpe Spokojnie dopiero początek. ;) To będzie długi mecz.
1
@panczo Spokojnie Bucks grają znakomicie i na niewiele pozwalają. Ale to dopiero początek. ;)
0
@Comentateiro Zgadza się. Obie ekipy na świeżości w dalszej części sił zacznie brakować i zacznie się prawdziwe granie. ;) Bucks jak zwykle znakomicie bronią pomalowanego. Jedziemy dalej. :)
1
@Comentateiro Spokojnie zaraz się rozkręcą. ;) Bucks dzisiaj bardzo zespołowo. Zobaczymy jak będzie dalej. ;)