2

Forza Ferrari. ;D
Dwie czerwone lśniące bestie ;D


2

@FC1899Barca Oby Piast zagrał tak jak wczoraj Totki i będzie pięknie. Jazda Raków!!!
;)

1

@Kidd @Mns21 Kurcze mieliśmy Bucks na widelcu na 1-33 przed końcem prowadziliśmy +1 i mieliśmy piłkę. Antek genialny mecz a mimo to prowadziliśmy i to na ich parkiecie. Strasznie szkoda bo na G4 presja byłaby ogromna po stronie Bucks. No nic walczymy dalej
Celtics in 6. ;)

1

@kamil295 No szkoda tej zbiórki. Trudno gramy dalej przed nami G4. ;)

1

@Comentateiro Do szybkiego stary ;) i jeszcze raz gratulacje. ;)

9

Sami przegraliśmy ten mecz. A mogło być tak pięknie. Cięzko wygrać jak Tatum robi 10 pkt w meczu 4/19 i perfekcyjne 0/6 za 3. Antek jak zwykle klasa i prawdziwy lider. @Comentateiro i fani Bucks gratulacje.

5

Celtics robią run 20-9 i jest + 1 dla Bucks
Znakomita gra Ala Horforda.

1

@Uukasz_93 No zobaczymy choć uważam, ze nie dadzą rady.

2

Tatum 2/15 z gry i 0/6 za 3. Klawe zawody lidera Celtics.

2

@Comentateiro Znakomita gra w def. obu ekip ciężko coś rzucić. Celtics jesli myślą o zwycięstwie muszą oporowo pakować się w pomalowane szczególnie grać na Antka i Lopeza. Obaj po 3 faule. Jest duża szansa na Win. Antek? bestia co gra ten koleś 20 pkt. Do przerwy Celtics +4 ;D

0

Trzymać ten wynik Totki trzymać mocno.

2

@Comentateiro Spokojnie z biegiem czasu będzie łatwiej, ale to prawda fizyczność i defensywa to kluczowe aspekty tej serii. ;)
@Kidd priv ;)

4

Brawo Tottki jazda!!! ;D

1

@P33ck Popieram ;)

1

#TottenhamMusisz ;D

1

@Comentateiro Oczywiście ;)

1

@Comentateiro Cześć stary!!! Antek prawdziwa Bestia bez dwóch zdań mam jednak cichą nadzieję, że uda się go zatrzymać. Oj szykuje się genialne widowisko.
Jazda Celtics!!! ;)

5

Jeszcze 3 godzinki i wjeżdzamy na pełnej.
G3 Bucks vs Celtics
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

4

@Arkon To prawda, ale w lidze francuskiej jest mnóstwo młodych i zdolnych chłopaków. ;)

51

@Arkon Zdecydowanie Francja jest w czym wybierać. Znakomita generacja zawodników.

0

@Kidd Jedziemy dzisiaj z Bucks ;)

1

W Radomiu 7 bramek, w Warszawie 8 bramek a przed nami jeszcze 7 spotkań kto da więcej? xD
Legia zdobywa bardzo ważne 3 pkt. Brawo. (L)

0

3

I cyk Legia na 4-2 42 minuta I połowy xD
Jazda Legia!!!!

0

@Mns21 2-0 dla Empoli jest ;)

0

iNTER idzie mocno 10 minuta i już 2-0 dla Empoli xD

6

@tbas Podnoszenie stóp to czyste złoto dla Banków jak i Państwa. Im szybciej rosną ceny, tym więcej wpada do budżetu z podatków

5

@Przemek2323 To pokazuje jaki mamy rząd. Zamiast gasić wodą to władze gaszą benzyną.

1

@LioMessi10 Do Twojej listy dodam jeszcze rozdawanie pieniędzy i dziadostwo w polityce międzynarodowej. I tak mamy pełny obraz nieudolności tego rządu.

4

@Kgorecki2500 @Fan2005 Życie w Polsce jest proste tylko jak zwykle Polacy szukają dziury w całym. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?