fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Forza Ferrari. ;D
Dwie czerwone lśniące bestie ;D
2
@FC1899Barca Oby Piast zagrał tak jak wczoraj Totki i będzie pięknie. Jazda Raków!!!
;)
1
@Kidd @Mns21 Kurcze mieliśmy Bucks na widelcu na 1-33 przed końcem prowadziliśmy +1 i mieliśmy piłkę. Antek genialny mecz a mimo to prowadziliśmy i to na ich parkiecie. Strasznie szkoda bo na G4 presja byłaby ogromna po stronie Bucks. No nic walczymy dalej
Celtics in 6. ;)
1
@kamil295 No szkoda tej zbiórki. Trudno gramy dalej przed nami G4. ;)
1
@Comentateiro Do szybkiego stary ;) i jeszcze raz gratulacje. ;)
9
Sami przegraliśmy ten mecz. A mogło być tak pięknie. Cięzko wygrać jak Tatum robi 10 pkt w meczu 4/19 i perfekcyjne 0/6 za 3. Antek jak zwykle klasa i prawdziwy lider. @Comentateiro i fani Bucks gratulacje.
5
Celtics robią run 20-9 i jest + 1 dla Bucks
Znakomita gra Ala Horforda.
1
@Uukasz_93 No zobaczymy choć uważam, ze nie dadzą rady.
2
Tatum 2/15 z gry i 0/6 za 3. Klawe zawody lidera Celtics.
2
@Comentateiro Znakomita gra w def. obu ekip ciężko coś rzucić. Celtics jesli myślą o zwycięstwie muszą oporowo pakować się w pomalowane szczególnie grać na Antka i Lopeza. Obaj po 3 faule. Jest duża szansa na Win. Antek? bestia co gra ten koleś 20 pkt. Do przerwy Celtics +4 ;D
0
Trzymać ten wynik Totki trzymać mocno.
2
@Comentateiro Spokojnie z biegiem czasu będzie łatwiej, ale to prawda fizyczność i defensywa to kluczowe aspekty tej serii. ;)
@Kidd priv ;)
4
Brawo Tottki jazda!!! ;D
1
@P33ck Popieram ;)
1
#TottenhamMusisz ;D
1
@Comentateiro Oczywiście ;)
1
@Comentateiro Cześć stary!!! Antek prawdziwa Bestia bez dwóch zdań mam jednak cichą nadzieję, że uda się go zatrzymać. Oj szykuje się genialne widowisko.
Jazda Celtics!!! ;)
5
Jeszcze 3 godzinki i wjeżdzamy na pełnej.
G3 Bucks vs Celtics
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
4
@Arkon To prawda, ale w lidze francuskiej jest mnóstwo młodych i zdolnych chłopaków. ;)
51
@Arkon Zdecydowanie Francja jest w czym wybierać. Znakomita generacja zawodników.
0
@Kidd Jedziemy dzisiaj z Bucks ;)
1
W Radomiu 7 bramek, w Warszawie 8 bramek a przed nami jeszcze 7 spotkań kto da więcej? xD
Legia zdobywa bardzo ważne 3 pkt. Brawo. (L)
0
@Kamiloza91 ;D
3
I cyk Legia na 4-2 42 minuta I połowy xD
Jazda Legia!!!!
0
@Mns21 2-0 dla Empoli jest ;)
0
iNTER idzie mocno 10 minuta i już 2-0 dla Empoli xD
6
@tbas Podnoszenie stóp to czyste złoto dla Banków jak i Państwa. Im szybciej rosną ceny, tym więcej wpada do budżetu z podatków
5
@Przemek2323 To pokazuje jaki mamy rząd. Zamiast gasić wodą to władze gaszą benzyną.
1
@LioMessi10 Do Twojej listy dodam jeszcze rozdawanie pieniędzy i dziadostwo w polityce międzynarodowej. I tak mamy pełny obraz nieudolności tego rządu.
4
@Kgorecki2500 @Fan2005 Życie w Polsce jest proste tylko jak zwykle Polacy szukają dziury w całym. ;)