fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@czółkovsky Piłeczka chodzi jak ta lala i tak powinno być do tego znakomita def. i przez chwilę było +20 dla Celtów. ;)
1
Allen ładnie poleruje parkiet w TD Garden ;D
Celtics 30-12
0
@czółkovsky No zobaczymy ;D
2
Celtics run 15-3. Dobre otwarcie Celtów Antek na razie 0/6. Oby tak dalej.
2
@Faun Dzisiaj bez Smarta więc będzie bardzo ciężko.
2
Jeszcze kilkanaście minut i zaczynamy G2. Celtics vs Bucks.
Let's Go Celtics!!!!! ;D
0
Villa spuchło strasznie.
0
Ale dziure dostał bramkarz. Taki Karius 2.0
0
@tristan87 Bidulki xD
0
No to Marcinek Feddek płacze bidulka xD
0
Przecież te Losery to jakieś placki są. I ta zbieranina ma wygrać LM? xD
0
@Mns21 Ja bym Celtów tak szybko nie skreślał. Dzisiaj G2 i zobaczymy co się wydarzy. ;)
1
@Arkon Pomimo tych odejść dla mnie Baja jest nadal nr1 jesli chodzi o zarządzanie. Całkowita dominacja w lidze a i w LM od lat zespół stawiany w gronie faworytów. Dla mnie naturalnym jest rotacja i dopływ świeżej krwi do zespołu. Czego często brakuje Barcelonie po okresie pełnym sukcesów.
0
@AmigoBlancos GSW vs Celtics ;)
0
@MarioVeB! Let's go Bruins!!!! ;)
1
@tomek8756 Ale złoto ;D
0
@Mns21 Takie czasy ;) oby tylko Legia się obroniła i w przyszłym sezonie wracamy do gry o mistrza. ;)
2
@tomek8756 Absolutnie Papszun i jego ekipa zasługuje na to. ;)
1
@Mns21 Papszun klasa. Skorża po raz kolejny wyjaśniony.
4
Brawo Raków!!!! Jazda z Pyrkami. ;D
1
Brawo Raków!!!! Jazda.
0
@FCB24 Celtics w 6, Miami w 6, Suns w 7, GSW w 6
1
@Keson Playoffy ;D mega emocje i tak jak napisałeś wszystko przewróciło się do góry nogami, ale na szczęście win dla GSW ;D
@Encore Poole - Pan koszykarz
3
@parpe K....a ale jak można takie akcje gwizdać? w regulranym to może jeszcze ale w PO? gdzie mecz jest na żyletki i takie akcje odstawiać? masz rację gorsza banda od tych z LL.
14
Brawo GSW bez Zielonego ograli Memfis. Zankomity mecz Wojowników I tak jak napisał @FCB24 @Keson sędziowie w końcówce robili wszystko aby przekręcić ekipę Steve Kerra. Gwizdki w końcówce to jest k..... skandal. Brawo Stefan.
11
Ale co znaczy mieć taką strzelbę w drużynie jak Klay. Pięknie GSW to rozegrali.
2
@Faun 3 za 3 super meczyk ;D
1
@Zazinho GSW mimo braku Greena grają bardzo dobrze.
10
Cały Stefan szybka kontra dwa podania i akcja 3+1 ;D
Xavi zobacz jak się gra w kontry ;D
2
@BART97 Bestią.