3

@czółkovsky Piłeczka chodzi jak ta lala i tak powinno być do tego znakomita def. i przez chwilę było +20 dla Celtów. ;)

1

Allen ładnie poleruje parkiet w TD Garden ;D
Celtics 30-12


0

@czółkovsky No zobaczymy ;D

2

Celtics run 15-3. Dobre otwarcie Celtów Antek na razie 0/6. Oby tak dalej.

2

@Faun Dzisiaj bez Smarta więc będzie bardzo ciężko.

2

Jeszcze kilkanaście minut i zaczynamy G2. Celtics vs Bucks.
Let's Go Celtics!!!!! ;D

/photo/1

0

Villa spuchło strasznie.

0

Ale dziure dostał bramkarz. Taki Karius 2.0

0

@tristan87 Bidulki xD

0

No to Marcinek Feddek płacze bidulka xD

0

Przecież te Losery to jakieś placki są. I ta zbieranina ma wygrać LM? xD

0

@Mns21 Ja bym Celtów tak szybko nie skreślał. Dzisiaj G2 i zobaczymy co się wydarzy. ;)

1

@Arkon Pomimo tych odejść dla mnie Baja jest nadal nr1 jesli chodzi o zarządzanie. Całkowita dominacja w lidze a i w LM od lat zespół stawiany w gronie faworytów. Dla mnie naturalnym jest rotacja i dopływ świeżej krwi do zespołu. Czego często brakuje Barcelonie po okresie pełnym sukcesów.

0

@AmigoBlancos GSW vs Celtics ;)

0

@MarioVeB! Let's go Bruins!!!! ;)


1

@tomek8756 Ale złoto ;D

0

@Mns21 Takie czasy ;) oby tylko Legia się obroniła i w przyszłym sezonie wracamy do gry o mistrza. ;)

2

@tomek8756 Absolutnie Papszun i jego ekipa zasługuje na to. ;)

1

@Mns21 Papszun klasa. Skorża po raz kolejny wyjaśniony.

4

Brawo Raków!!!! Jazda z Pyrkami. ;D

1

Brawo Raków!!!! Jazda.

0

@FCB24 Celtics w 6, Miami w 6, Suns w 7, GSW w 6

1

@Keson Playoffy ;D mega emocje i tak jak napisałeś wszystko przewróciło się do góry nogami, ale na szczęście win dla GSW ;D
@Encore Poole - Pan koszykarz

3

@parpe K....a ale jak można takie akcje gwizdać? w regulranym to może jeszcze ale w PO? gdzie mecz jest na żyletki i takie akcje odstawiać? masz rację gorsza banda od tych z LL.

14

Brawo GSW bez Zielonego ograli Memfis. Zankomity mecz Wojowników I tak jak napisał @FCB24 @Keson sędziowie w końcówce robili wszystko aby przekręcić ekipę Steve Kerra. Gwizdki w końcówce to jest k..... skandal. Brawo Stefan.

11

Ale co znaczy mieć taką strzelbę w drużynie jak Klay. Pięknie GSW to rozegrali.

2

@Faun 3 za 3 super meczyk ;D

1

@Zazinho GSW mimo braku Greena grają bardzo dobrze.

10

Cały Stefan szybka kontra dwa podania i akcja 3+1 ;D
Xavi zobacz jak się gra w kontry ;D


2

@BART97 Bestią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?