fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO Ależ teraz by się Zion przydał. Wykorzystać własny parkiet i dobić Suns w G5.
1
@Arkon Nie jestem ekspertem od PL, ale uważam, że to najwyższy czas aby ten Hag pokazał na co stać. Z młodzieżą praca wyglądała wspaniale natomiast trenować gwiazdy to zupełnie inna bajka i z uwagą będę śledził jego pracę w United. Klub dobry, będzie miał kasę na transfery mam tylko nadzieję, że władze uzbroją się w cierpliwość i nie zwolnią go w połowie sezonu. ;)
0
@FearTheBeard Oczywiście masz rację 41 pkt jeszcze mnie trzyma po nocy ;D Raptors strasznie zawiedli liczyłem na mega wyrównaną serię nawet w 7 meczach. A tu proszę. ;)
0
@FCB24 Ja byłem właśnie w tej większości. No cóż takie jest właśnie NBA. Mega nieprzewidywalne. ;)
0
@Mns21 Finał NBA ;)
4
@Kidd A najlepiej zamknąć serię 4-0 ;D i na spokojnie wrócić do Bostonu. ;)
2
@fart @MadafakinGuy @Mns21 @KapiFCB @magister97r @czółkovsky I wszyscy fani NBA ;)
11
Co to była za noc ;D Celtics wielki Win przeciwko Nets i prowadzą w serii 2-0 teraz dwa mecze na Brooklynie. Bucks mocno się zesrali u siebie przeciwko Bulls co za mecz w wykonaniu DeRozana. 47 pkt 7 zb i 4 as. Wow. Game winer Embiida daje 3 zwycięstwo w serii z Raptors, którzy w mojej ocenie są największym rozczarowaniem tegorocznych PO. Na 20 sek przed końcem spotkania Raps mieli zwycięstwo na wyciągnięcie ręki remis po 90 i dwa osobiste wykonuje Achiuwa i oba pudłuje.... A tak Embiid uciszył kibiców Raps.
gratulacje @BartqRKO
@zadafcb @Kidd @Objectivo @JackH @Encore @zmiana_plana @Zazinho @FCB24 @kamiVeB i wszyscy fani NBA ;)
1
@Zazinho Mamy to!!! G2 dla Celtów a Nets po pierwszej połowie byli nawet +17 a mimo to przegrali :D
1
@zadafcb I oby tak do finału :D
#Itsallabout18
5
To ta ręka zatrzymała dzisiaj Nets ;D Smart DPOY
0
4qw Celtics 23-6
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Encore Nets w 4 minuty zdobyli 2 pkt
0
4 minuty +7 dla Celtów
2
@Encore To raz a dwa obrona Celtów TOP ;)
3
Run 14-2 i Celtics na 5 minut przed końcem +5
Nets się krztuszą.
1
Wracamy wracamy jazda Celtics!!!!
Let's go Celtics, Let's go Celtics
0
@Encore Boli go szybki sweep na Bulls ;D
0
@kamyk_23 ;D
0
Ależ Celtowie grają dzisiaj pokracznie. Jak się ktoś nie przewróci, to w następnej akcji zgubi piłkę. Masakra.
Tatum i Brown dzisiaj katastrofa.
0
Jazda Celtics!!!! -2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
-7 jedziemy z koksem.
2
@kamyk_23 ;D to NBA nie szachy. Tu możesz prowadzić +26 a i tak przegrasz. ;D
0
W drugiej połowie ogień i jedziemy z Nets!!! Jazda Celtics!!
0
Nets znakomicie ustawieni w obronie no nic nie idzie.
2
Smart na Szamanie ależ to będą pojedynki ;D
1
@Encore Mega odpalił na początku zobaczymy jak będzie dalej ;)
@zmiana_plana @czółkovsky Oj będzie się działo, a def w small ballu? coś pięknego ;)
0
Za nerwowo Panowie, za nerwowo. Nets mocno w obronie. Walczymy!!!
0
Let's go Celtics!!! Let's go Celtics!!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ