0

@BartqRKO Ależ teraz by się Zion przydał. Wykorzystać własny parkiet i dobić Suns w G5.

1

@Arkon Nie jestem ekspertem od PL, ale uważam, że to najwyższy czas aby ten Hag pokazał na co stać. Z młodzieżą praca wyglądała wspaniale natomiast trenować gwiazdy to zupełnie inna bajka i z uwagą będę śledził jego pracę w United. Klub dobry, będzie miał kasę na transfery mam tylko nadzieję, że władze uzbroją się w cierpliwość i nie zwolnią go w połowie sezonu. ;)

0

@FearTheBeard Oczywiście masz rację 41 pkt jeszcze mnie trzyma po nocy ;D Raptors strasznie zawiedli liczyłem na mega wyrównaną serię nawet w 7 meczach. A tu proszę. ;)

0

@FCB24 Ja byłem właśnie w tej większości. No cóż takie jest właśnie NBA. Mega nieprzewidywalne. ;)

0

@Mns21 Finał NBA ;)

4

@Kidd A najlepiej zamknąć serię 4-0 ;D i na spokojnie wrócić do Bostonu. ;)

2

11

Co to była za noc ;D Celtics wielki Win przeciwko Nets i prowadzą w serii 2-0 teraz dwa mecze na Brooklynie. Bucks mocno się zesrali u siebie przeciwko Bulls co za mecz w wykonaniu DeRozana. 47 pkt 7 zb i 4 as. Wow. Game winer Embiida daje 3 zwycięstwo w serii z Raptors, którzy w mojej ocenie są największym rozczarowaniem tegorocznych PO. Na 20 sek przed końcem spotkania Raps mieli zwycięstwo na wyciągnięcie ręki remis po 90 i dwa osobiste wykonuje Achiuwa i oba pudłuje.... A tak Embiid uciszył kibiców Raps.
gratulacje @BartqRKO
@zadafcb @Kidd @Objectivo @JackH @Encore @zmiana_plana @Zazinho @FCB24 @kamiVeB i wszyscy fani NBA ;)


1

@Zazinho Mamy to!!! G2 dla Celtów a Nets po pierwszej połowie byli nawet +17 a mimo to przegrali :D

1

@zadafcb I oby tak do finału :D
#Itsallabout18

5

To ta ręka zatrzymała dzisiaj Nets ;D Smart DPOY


0

4qw Celtics 23-6
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@Encore Nets w 4 minuty zdobyli 2 pkt

0

4 minuty +7 dla Celtów

2

@Encore To raz a dwa obrona Celtów TOP ;)

3

Run 14-2 i Celtics na 5 minut przed końcem +5
Nets się krztuszą.

1

Wracamy wracamy jazda Celtics!!!!
Let's go Celtics, Let's go Celtics

0

@Encore Boli go szybki sweep na Bulls ;D

0

0

Ależ Celtowie grają dzisiaj pokracznie. Jak się ktoś nie przewróci, to w następnej akcji zgubi piłkę. Masakra.
Tatum i Brown dzisiaj katastrofa.

0

Jazda Celtics!!!! -2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

-7 jedziemy z koksem.

2

@kamyk_23 ;D to NBA nie szachy. Tu możesz prowadzić +26 a i tak przegrasz. ;D

0

W drugiej połowie ogień i jedziemy z Nets!!! Jazda Celtics!!

0

Nets znakomicie ustawieni w obronie no nic nie idzie.

2

Smart na Szamanie ależ to będą pojedynki ;D

1

@Encore Mega odpalił na początku zobaczymy jak będzie dalej ;)
@zmiana_plana @czółkovsky Oj będzie się działo, a def w small ballu? coś pięknego ;)

0

Za nerwowo Panowie, za nerwowo. Nets mocno w obronie. Walczymy!!!

0

Let's go Celtics!!! Let's go Celtics!!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?