fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Comentateiro To dopiero początek ;D i nie ma co pompować balonika natomiast bardzo dziękuje. Gratulacje również dla pozostałych kibiców Celtów @zadafcb @Arkon @Kidd @kamiVeB @Mns21 i wszystkich, którzy Nam po cichu kibicują jak @Encore ;) Co do przemiany to myślę, że chłopaki się dogadali tak po ludzku między sobą. Większą wartość osiągną razem jako drużyna niż szarpanina o pojedyncze statystyki w meczu. To raz dwa trener Udoka uczeń samego Popovicha robi robotę. Ciekawe zagrywki, ustawia chłopaków na parkiecie, motywuje. I ten team spirit jeden motywuje drugiego do jeszcze większej pracy na parkiecie coś pięknego. Tak tworzy się mistrzowska drużyna do tego znakomita ciężka praca. Oby tylko zdrowie dopisało a po cichutko liczę na to, że po 14 długich latach pod kopułą TD Garden zawiśnie ten upragniony 18 baner. ;)
0
@gumaz Tak Legia.
1
Tragedia co my gramy.... Niech ten sezon już się skończy.
7
Stadion Pogoni Szczecin
1
Jazda Everton!!! I brawo Legia w Szczecinie 1-1 ;D
0
Forza Ferrari!!!! ;D
https://x.com/ScuderiaFerrari/header_photo
0
@Faun Ma taką niesamowitą swobodę w graniu że Ło cie. ;D oby tylko kontuzje go omijały. ;)
2
JA w akcji, ale to Wilki po znakomitym meczu wygrywają G4 i w serii mamy 2-2 ;D
1
@kamiVeB Mamy to!!! 3-0 ;D
3
Boston Celtics 3-0
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#BleedGreen
@zadafcb @Arkon @Kidd @kamiVeB
0
@BartqRKO I to strasznie przecież już mieli ten Win w garści. W Dallas będzie ciekawie.
4
Jazz pokazali jaja. Brawo Mitchell za ostatnią akcję z Gobertem. I tak to jest w NBA a szczególnie w fazie PO tu każdy może wygrać z każdym. Jazz - Mavs 2-2
1
Mark Cuban za chwilę na zawał zejdzie ;D Mavs na minutę przed końcem +1.
2
@Wossi61FCB Wart każdych "piniendzy" ;D
2
@kamyk_23 Dziadku Cavs nie przegrywali serii 3-0 było 3-1. Jak Chicago? ;D
2
Raptors już tego nie puszczą i wygrają G4 tym samym w serii mamy 3-1 dla 76 szkoda, że w G3 tak nie zagrali. Z serii 0-3 nikt nie wrócił.
7
Vateusz - rosnąca Inflacja w Polsce to efekt putinflacji.
0
@FearTheBeard Brawo Atlanta, Bucks bez Krzyśka grali znakomicie i Bulls mogą sobie pluć w brodę bo grając u siebie dostali mocno w pape ;D A Pels? CP3 w odpalił niesamowicie tylko w 4qw zdobył 19 pkt z 28pkt kończył ważne akcje i poprowadził do zwycięstwa choć tak jak wspomniałeś było bardzo blisko. ;)
0
@KacperVEB Przykro mi stary. Tak to jest z tymi pewniaczkami w NBA.
1
@Keson No zobaczymy co się wydarzy. ;)
3
Ice Trae i jego game winner przeciwko Heat. Brawo Atlanta ;D
5
Kiedy chłopak zabiera Twoją córkę na balety.... stara dobra szkoła xD
1
@Barca1992 A szkoda bo Zakonnica miała spory potencjał.
2
@tomek8756 @LambiPL A już myślałem, że przekręciłem coś. Dziękuje Panowie. ;D
0
@LambiPL Coś żle napisałem? bo nie kumam ;D
5
Gary Oldman? dla mnie TOP
1
@zadafcb Cudna informacja mam tylko nadzieję, że Rob na 110% będzie zdrowy bo nie ma pośpiechu. Mamy 2 mecze przewagi. Lejemy ich ;)
@Encore Nash powiedział, że decyzja o powrocie należy do Benka. Patrząc na to jak poważna jest sytuacja Nets wcale bym się nie zdziwił gdyby zagrał już w G3.
2
@Ptasior Dla mnie Tarzan. Ta waleczność i poświęcenie najlepszy obrońca i kapitan Barcelony.
2
@Arkon Zawód jeśli chodzi o druzynę to zdecydowanie Raptors liczyłem, że się postawią 76 a tu się zanosi na szybką serię. Zawodnik? Myślę, że Pascal Siakam zawodzi na całej linii no taki gość lider Raptors musi grać na wyższym poziomie. KD? owszem słabe PO, ale tu zasługa jednak genialnej obrony Celtów. ;)
1
Rozgrzana publiczność, grasz u siebie na własnym parkiecie, wszystkie rzuty wchodzą jak w masełko, przeciwnik gubi się w obronie i generalnie gra jedną wielką kupe. Prowadzisz +26 i mimo, że przeciwnik dochodzi na -7 robisz run i prowadzisz +20 w 3 qw co może pójść nie tak? ;D
jeden z najlepszych comebacków w historii Playoffs NBA i ten uśmieszek na twarzy JA
MIśki 2-1