fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 Szkoda, że Celtowie nie kalkulowali sam tego nie rozumiem. Ale stało się i trzeba walczyć Nets nie grają nic wielkiego zobaczymy co się stanie w 2 połowie. ;)
3
Jak przezgrać prowadząc 2-0? zapytajcie Seville co za frajerzy.... xD
1
@Keson Oczywiście, że lepiej Celtów oglądać i nie patrzeć na mierdy madryckie. Rob ma wrócić pod koniec serii z Nets. ;)
0
Koniec pierwszej połowy i w TD Garden Celtics vs Nets i remis 61-61
1
2-0 to jednak niebezpieczny wynik xD
1
Celtics w defensywie mega petarda Nets tracą piłkę za piłką. ;)
Jazda Boston!!!
0
@KapiFCB Celtics in 6 ;)
0
Let's go Celtics!!! Let's go Celtics!!!!
11
Sevillaaaaaaaaa!!!!! Jazda z mierdami xD
0
@Faun Bo tak właśnie jest. ;)
1
@Arkon Nie, podobno pod koniec serii ma być gotowy, ale jeszcze nie ma żdanego potwierdzenia. Rehabilitacja przebiega szybciej niż zakładano i to jest mega dobra wiadomość. Dzisiaj lejemy Nets ;D
0
@takisobiektos Boogie chyba coś krzyknął tak mi się wydaje xD
3
Jeszcze chwila i zaczynamy!!! TD Garden wypełnione po brzegi. Celtics vs Nets. Tatum- Brown vs KD i Szaman. Szykuje się genialne meczycho. @zadafcb @Arkon i wszyscy którzy w tej serii kibicujecie Celtom. We Are The Celtics!!!!
@Encore dzisiaj dostajecie w pape ;D
#BleedGreen
1
@MarianoItalianoVero Absolutnie JA w tym elemencie króluje. Dzisiaj tylko Boston ;D
1
@Zazinho Ja również za Miśkami w tej serii ;) natomiast wielkie brawa dla Wilków za walkę. NIe można ich lekceważyć.
1
@Pressinho Wkradł się błąd bo na zachodzie Miśki nie mogą w II rundzie zagrać z Suns. Chodziło pewnie o Suns vs Mavs i Memfis vs GSW. ;)
1
@Zazinho PLAYOFFS pełną gębą ;D
1
@Zazinho Ja również tak uważam, że JA za dużo tych wjazdów pod kosz. A Edwards? to będzie wielki grajek. Super meczyk i mam nadzieję na 7 meczową serię. Super się to ogląda szybka koszykówka.;)
7
MIśki już tego nie ugrają. Wielki mecz Soty a Edwards? Pan koszykarz.
Dla mnie spora niespodzianka. Wielkie brawa @FearTheBeard i dla wszystkich fanów Wilków ;)
1
@Fido66 Kopanie się po czole? nie dziękuje jutro Celtics vs Nets to dopiero będzie meczycho ;D
6
Ależ się szykuje rywalizacja dwóch młodych gniewnych. i to na lata. JA absolutnie znakomity w ofensywie i Edwards genialny w defensywie. ;D
JA vs Edwards truskawka tej serii ;D
https://x.com/i/status/1515435267695337476
1
@takisobiektos No i to jest koszykówka ;D
9
"Drogich Świąt życzy rząd"
xD
0
@kkbarca xDxDxD brak słów....
1
@FearTheBeard W takim razie powodzonka dla Wilków. ;)
1
JA zaczyna zabawę ;D
1
@Zazinho Dokładnie masz rację i kurcze przecież ten gość pod nieobecność Luki w regularnym robił mecze po 30+. A dzisiaj? ;D
0
@KapiFCB Kurcze, ale te Jazz grają taką padakę, że aż oczy bolą. Przecież to dzisiaj powinni pozamiatać Mavs i pomachać na do widzenia. A tu gospodarze grali do końca o zwycięstwo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika