0

@Uukasz_93 Szkoda, że Celtowie nie kalkulowali sam tego nie rozumiem. Ale stało się i trzeba walczyć Nets nie grają nic wielkiego zobaczymy co się stanie w 2 połowie. ;)

3

Jak przezgrać prowadząc 2-0? zapytajcie Seville co za frajerzy.... xD

1

@Keson Oczywiście, że lepiej Celtów oglądać i nie patrzeć na mierdy madryckie. Rob ma wrócić pod koniec serii z Nets. ;)

0

Koniec pierwszej połowy i w TD Garden Celtics vs Nets i remis 61-61

1

2-0 to jednak niebezpieczny wynik xD

1

Celtics w defensywie mega petarda Nets tracą piłkę za piłką. ;)
Jazda Boston!!!

0

@KapiFCB Celtics in 6 ;)

0

Let's go Celtics!!! Let's go Celtics!!!!

11

Sevillaaaaaaaaa!!!!! Jazda z mierdami xD

0

@Faun Bo tak właśnie jest. ;)

1

@Arkon Nie, podobno pod koniec serii ma być gotowy, ale jeszcze nie ma żdanego potwierdzenia. Rehabilitacja przebiega szybciej niż zakładano i to jest mega dobra wiadomość. Dzisiaj lejemy Nets ;D

0

@takisobiektos Boogie chyba coś krzyknął tak mi się wydaje xD

3

Jeszcze chwila i zaczynamy!!! TD Garden wypełnione po brzegi. Celtics vs Nets. Tatum- Brown vs KD i Szaman. Szykuje się genialne meczycho. @zadafcb @Arkon i wszyscy którzy w tej serii kibicujecie Celtom. We Are The Celtics!!!!
@Encore dzisiaj dostajecie w pape ;D
#BleedGreen


1

@MarianoItalianoVero Absolutnie JA w tym elemencie króluje. Dzisiaj tylko Boston ;D

1

@Zazinho Ja również za Miśkami w tej serii ;) natomiast wielkie brawa dla Wilków za walkę. NIe można ich lekceważyć.

1

@Pressinho Wkradł się błąd bo na zachodzie Miśki nie mogą w II rundzie zagrać z Suns. Chodziło pewnie o Suns vs Mavs i Memfis vs GSW. ;)

1

@Zazinho PLAYOFFS pełną gębą ;D

1

@Zazinho Ja również tak uważam, że JA za dużo tych wjazdów pod kosz. A Edwards? to będzie wielki grajek. Super meczyk i mam nadzieję na 7 meczową serię. Super się to ogląda szybka koszykówka.;)

7

MIśki już tego nie ugrają. Wielki mecz Soty a Edwards? Pan koszykarz.
Dla mnie spora niespodzianka. Wielkie brawa @FearTheBeard i dla wszystkich fanów Wilków ;)

1

@Fido66 Kopanie się po czole? nie dziękuje jutro Celtics vs Nets to dopiero będzie meczycho ;D

6

Ależ się szykuje rywalizacja dwóch młodych gniewnych. i to na lata. JA absolutnie znakomity w ofensywie i Edwards genialny w defensywie. ;D
JA vs Edwards truskawka tej serii ;D
https://x.com/i/status/1515435267695337476

1

@takisobiektos No i to jest koszykówka ;D

9

"Drogich Świąt życzy rząd"
xD

0

@kkbarca xDxDxD brak słów....

1

@FearTheBeard W takim razie powodzonka dla Wilków. ;)

1

JA zaczyna zabawę ;D


1

@Zazinho Dokładnie masz rację i kurcze przecież ten gość pod nieobecność Luki w regularnym robił mecze po 30+. A dzisiaj? ;D

0

@KapiFCB Kurcze, ale te Jazz grają taką padakę, że aż oczy bolą. Przecież to dzisiaj powinni pozamiatać Mavs i pomachać na do widzenia. A tu gospodarze grali do końca o zwycięstwo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?