fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwa trzy podania i strzał graczy Frankfurtu. A my znowu klepiemy od lewej do prawej. Szybciej grajmy piłką.
0
Dobra Xavi koniec zabawy wpuszczaj Pedriego i Gaviego i jedziemy z koksem. A nie czekaj....
0
Ten mecz z Levante to jednak nie przypadek.
0
Zaczynamy z wysokiego C ;D
0
@kiper09 Jak zagramy swoją piłkę to nikt nam nie podskoczy.
1
@Uukasz_93 efekt dobrej zmiany.
1
@Arkon Tak wczoraj podał informację. No znakomita wiadomość. ;D
1
@Arkon No właśnie zabraknie Roba i dlatego tak się obawiam tej serii bo to znakomity defensor. I jestem pewien, że z nim w składzie na spokojnie byśmy Nets pykneli. Jest duża szansa, że wróci ale dopiero na II rundę. No właśnie pytanie czy Celtics się w niej zameldują? Co do Szamana i KD mam podobne zdanie jak Ty u mnie Kyrie jest spalony po tych akcjach w Bostonie jak specjalnie deptał logo Celtów. No tak się nie robi. KD lubię bo to znakomity gracz i od czasów gry w OKC mu po cichu kibicowałem. Co do Simmonsa to podobno ma być gotowy już na G4 lub G5 czyli mecze na Brooklynie. ;)
1
@Arkon No Smart musi zagrać na 300% szczególnie w defensywie bo Szaman już wczoraj pokazał, że jest w formie ponad 30 pkt. zdobył a KD będzie pewnie szukał najsłabszego ogniwa w obronie Celtów. Wczoraj kibice Nets krzyczeli: My chcemy Boston. Dzisiaj bukmacherzy w Las Vegas podali, ze to Nets są faworytami. Ta seria niesie ze sobą mnóstwo podtekstów. Szaman wraca do Bostonu gdzie jak wiesz ta przygoda nie zakończyła się najlepiej a w ostatnim spotkaniu tych drużyn w końcówce fani Celtics bardzo głośno pokazali Irvingowi co o nim myślą krzycząc "Kyrie sucks". Tak bardzo nie chciałem aby już w I rundzie Celtics zagrali z Nets, a drabinka jest dla Nas okrutna. Aby zgrać w finale trzeba ograć Nets, Bucks i Miami.
2
@Arkon W regularnym jest remis 2-2 więc o wyższej lokacie decyduje kto wygrał swoją dywizję i tu również remis dalej kto ma lepszy bilans w konferencji Wschodniej obie ekipy po 33-19 i dalej kto ma lepszy procent zwycięstw z ekipami, które dostały się do fazy PO i tutaj Celtics są lepsi i dlatego są na 2 miejscu. ;)
Boje się Nets natomiast ta rywalizacja zapowiada się epicko. Pierwszy mecz w Bostonie w NIedzielę o 21. ;)
0
@Jackazz Za dwa tygodnie.
2
Pep nie przegrał dwóch ostatnich jakże ważnych spotkań. W lidze z live i dzisiaj z Atleti. Oba spotkania sporo sił kosztowały. Najważniejszy awans a z wrzutkami to będzie zupełnie inne City.
0
@Arkon NIe ma co oceniać tego spotkania. City wszystkie siły rzucił na Live a dzisiaj pompka. Z wrzutkami to będzie zupełnie inna drużyna.
1
Mecz z Live zrobił swoje gdzie intensywność była na genialnym poziomie i dzisiaj City najmniejszym nakładem sił chce awansować.
1
Ależ City siadło. Z własnej połowy nie wychodzą.
1
Szaman wraca do Bostonu. Celtics vs Nets w I rundzie.
Kibice Nets krzyczą: Chcemy Boston. ;D
0
@czółkovsky A już Cavs byli tylko -6
2
@Encore Kurcze seria Celtics vs Nets zapowiada się epicko, ale boję się, że nie damy rady. KD + Szaman w takiej formie no może być bardzo ciężko. ;)
Nets już tylko +8 robi się ciekawie. ;)
1
@Encore I zobacz nie grał pół sezonu i w meczu o dużą stawkę wchodzi i gra tak jak trzeba. All star pełną gębą.
0
No zobaczymy, czy Cavs stać na wygraną. Początek 4qw i +12 dla Nets.
1
@Encore Szaman co poczarował to nie mam pytań. Genialny zawodnik.
1
@Encore Ma te swoje odchyły, ale zawodnikiem jest genialnym.
1
Szaman dzisiaj zabawa końcówka 3qw w meczu Nets vs Cavs
28 pkt, 8 as, 3/3 za 3 i Nets prowadzą +17
0
@Ronaldinho10zMadrytu A moim zdaniem frajerstwo Chelsea w pierwszym meczu + Mendy w bramce. Tyle.
4
Z jednej strony fajnie, że Baya munsien odpadło a z drugiej zajebiście. xD
4
Dobra dawaj Chelsea i będzie piękny wieczór. ;D
2
I Monachium spłoneło. xD
1
@Lionel_Messi10 Zajebiste ;D
1
Lewuś takimi meczami przegrywa się ZP.
0
@tomek8756 kurcze to jest niesamowite ile mają miedry szczęścia xD