fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcekkk Coś Ci się na ręce... rozmazało ;D
Chłopaki nie płaczą dla mnie TOP. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@POLAK12345 A w bonusie komentarz Dariusza "Syna Szpaka" Szpakowskiego. Aj co te będzie za okazja. ;D
1
@fenix1983 Ło Panie żeby Nas na to wszystko stać to trzeba by było stworzyć Nowy Wał 3.0. ;)
Przecież to setki mld złotych. A skąd brać?
0
@kulek22 Po staremu. L4, kaska leci żyć nie umierać.
10
@AdamaTraore Polska musi być przygotowana na każdy scenariusz. Sojusze sojuszami, ale My musimy sami zadbać o nasze sprawy. Umiesz liczyć? licz na siebie.
0
W piłce wszystko szybko się zmienia. Dembe jakiś czas temu wygwizdywany a teraz przez kibiców oklaskiwany.
2
Ostatni mecz w TD Garden i Boston na spokojnie wyjaśnia ekipę Wizards +42. ;D
Ostatnie 3 spotkania sezonu regularnego kończymy na wyjeżdzie i wracamy do Bostonu na I rundę PO. ;D
2
Celtics demolują w TD Garden Czarodziei połowa 4qw i Boston prowadzi +43 ;D
Pritchard jaką ten chłopak ma lekkość w rzucaniu za 3. To będzie nasza strzelba na lata. ;)
@zadafcb
1
@zadafcb Bardzo cieszy ;D
0
@Faun Oczywiście, że to wybory Polaków, ale czy na pewno mamy ponosić odpowiedzialność za złodziei nazywających się politykami? to nie obywatele siedzą w lożach sejmowych i okradają państwo robiąc lewe interesy.
2
@Barca1992 3/4. Nie kojarzę kilku ze względu na to, że to gwiazdy początków NBA. ;)
@Encore To prawda ;)
@PatrychoO na ławce rezerwowej ;)
@PIETREKs ja również największy z największych.
1
Legendy NBA na jednym obrazku ;D
2
@endriuuu2 Spokojnie spokojnie jak skończą się rządy pis zobaczysz ile gówna wypłynie. Nie ma znaczenia czy to było PO, pis, SLd czy inne dziadostwa efekt jest podobny. Liczą się tylko interesy posłów nie Polaków.
1
@Zazinho Tak Collins już w tym sezonie nie zagra. Dwie poważne kontuzje uraz palca w dłoni i coś z prawą stopą.
0
@JackH Dopiero teraz zobaczyłem, że Nets bez Dragicia dzisiaj więc duża szansa dla Hawks na urwanie tego duża. Bo oprócz Duranta i Szamana to nikt tam nie punktuje. ;)
Ja obstawiam, że Nets wyjdą z 7 na Wschodzie.
1
@JackH Nets biorą to na miękko ;)
1
@kazbychu (L)
5
@patryk355 "Barcelona jest spektakularna, czarująca". ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@szymonekk Patrząc na to gdzie byliśmy przed przerwą Zimową czyli strefa spadkowa i z problemami jakie były w Legii to miejsce w top7 będzie genialną sprawą. ;)
0
@P33ck Mam nadzieję, że Pep to wygra ;)
0
@P33ck Szykuje się wielki mecz? i to w PL czyli będzie nudne 0-0.
0
@tristan87 ;)
0
@tristan87 Nie chyba a na pewno zostajemy w lidze. ;) i walczymy o jak najwyższe miejsce. ;)
2
Legia na własnym stadionie pokonała 4 ekipę ligi Lechię Gdańsk 2-1. Nerwy w końcówce, ale 3 pkt zostają w Warszawie. Walczymy!!! (L)
1
@Bykunn Oczywiście. ;)
4
@Hubsao Koszmarnie to wygląda. Miasto duchów.
3
@Bykunn Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy ;)
4
I cyk Legia na 2-0. Brawo i jazda.
0
I cyk Celta na 1-1 brawo!!!! ;D
EDIT: jednak spalony