1

1

@Jacu327 Tak to jest nowy rekord ;) poprzedni wynik to 210 mln ;)

18

Oficjalny wynik WOŚP Brawo Jurek i Brawo Polacy!!!
https://x.com/fundacjawosp/status/1509212824291131393/photo/1

3

@Herato I dlatego Polska powinna ruszyć z kopyta i modernizować armię. Nie czekać na przyjaciół tylko mieć na tyle siły aby się samemu obronić. Sojusze sojuszami, ale umiesz liczyć? licz na siebie.

5

Tymczasem w Shanghaju lockdown. Omikron szaleje.


0

@barteq W ostatnim czasie 2 celne podania to sukces. Odbieramy piłkę w obronie i laga w trybuny tak wygląda gra naszych Orłów. W tej chwili tylko na to Nas stać i taka jest smutna prawda.

3

@barteq Byczku od momentu pojawienia się Lewego w kadrze tak gramy. To nasze DNA. Długa i może się uda.

0

@Emhyr Brazylia, Niemcy, Polska i Kanada. ;)

1

@Herato Tylko Białoruś. ;)

4

@AdamaTraore Byczku My mamy problemy ograć Słowację z takimi grajkami jak Lewuś, Zielińskie czy Inne Szczesne. To jak myślisz co ugramy na MŚ? Dwa mecze i do Polski bez względu na to kogo trafimy w grupie.

5

@PatrykBarca Spokojnie Krycha kuponiki odbijemy sobie na waszych popisach w Katarze xD

4

@tobiasson92 Tak nas reprezentacja nauczyła, że najważniejszy jest awans a reszta to chu...j. I nie ma znaczenia, że po dwóch spotkaniach na MŚ już wracasz do domu.

0

@mekston Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

0

@Kibic1998 Tradycja.

1

@daniel32778 Tak właśnie pomyślałem bo na wielkich imprezach generalnie kończymy po 2 spotkaniach.

2

No to wódeczka już się chłodzi xD

1

Ciekawe kto w Katarze zgasi światło.

0

Jednak ta awaria światła zrobiła swoje.

0

@FC1899Barca Ale my tak gramy od.... zawsze ;D

1

@Pawel13sz I Xavi za Czesia i lecimy z tematem ;D

0

Zieliński to błyszczy z San Marino czy innymi Owcami. A gdzie trzeba cos pokazać w meczu o stawkę szarpnąć, podać za plecy na The Best to chłopa ni ma.

1

Takie akcje tylko w Polsce xD

2

Bruno i Portugal na 1-0

1

Gra Polaków to jeden wielki chaos.

15

I gdzie my k....a z tym cyrkiem pchamy się na MŚ? z czym do ludzi.

0

Naszym ewidentnie brakuje luzu przy tych wrzutkach. xD

0

Jest na boisku The Best i człowiek jakoś spokojniejszy o awans Szwedów.

1

No cóż do boju Szwecjo.

1

@Roobo Gratuluje ;)

0

@Encore Przyszły MVP
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?