fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kazbychu ;)
1
@Jacu327 Tak to jest nowy rekord ;) poprzedni wynik to 210 mln ;)
18
Oficjalny wynik WOŚP Brawo Jurek i Brawo Polacy!!!
https://x.com/fundacjawosp/status/1509212824291131393/photo/1
3
@Herato I dlatego Polska powinna ruszyć z kopyta i modernizować armię. Nie czekać na przyjaciół tylko mieć na tyle siły aby się samemu obronić. Sojusze sojuszami, ale umiesz liczyć? licz na siebie.
5
Tymczasem w Shanghaju lockdown. Omikron szaleje.
0
@barteq W ostatnim czasie 2 celne podania to sukces. Odbieramy piłkę w obronie i laga w trybuny tak wygląda gra naszych Orłów. W tej chwili tylko na to Nas stać i taka jest smutna prawda.
3
@barteq Byczku od momentu pojawienia się Lewego w kadrze tak gramy. To nasze DNA. Długa i może się uda.
0
@Emhyr Brazylia, Niemcy, Polska i Kanada. ;)
1
@Herato Tylko Białoruś. ;)
4
@AdamaTraore Byczku My mamy problemy ograć Słowację z takimi grajkami jak Lewuś, Zielińskie czy Inne Szczesne. To jak myślisz co ugramy na MŚ? Dwa mecze i do Polski bez względu na to kogo trafimy w grupie.
5
@PatrykBarca Spokojnie Krycha kuponiki odbijemy sobie na waszych popisach w Katarze xD
4
@tobiasson92 Tak nas reprezentacja nauczyła, że najważniejszy jest awans a reszta to chu...j. I nie ma znaczenia, że po dwóch spotkaniach na MŚ już wracasz do domu.
0
@mekston Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
0
@Kibic1998 Tradycja.
1
@daniel32778 Tak właśnie pomyślałem bo na wielkich imprezach generalnie kończymy po 2 spotkaniach.
2
No to wódeczka już się chłodzi xD
1
Ciekawe kto w Katarze zgasi światło.
0
Jednak ta awaria światła zrobiła swoje.
0
@FC1899Barca Ale my tak gramy od.... zawsze ;D
1
@Pawel13sz I Xavi za Czesia i lecimy z tematem ;D
0
Zieliński to błyszczy z San Marino czy innymi Owcami. A gdzie trzeba cos pokazać w meczu o stawkę szarpnąć, podać za plecy na The Best to chłopa ni ma.
1
Takie akcje tylko w Polsce xD
2
Bruno i Portugal na 1-0
1
Gra Polaków to jeden wielki chaos.
15
I gdzie my k....a z tym cyrkiem pchamy się na MŚ? z czym do ludzi.
0
Naszym ewidentnie brakuje luzu przy tych wrzutkach. xD
0
Jest na boisku The Best i człowiek jakoś spokojniejszy o awans Szwedów.
1
No cóż do boju Szwecjo.
1
@Roobo Gratuluje ;)
0
@Encore Przyszły MVP
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ