fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ElKamil Nie wiem jak inni ale ja kibicuje od czasów wielkiego i jedynego mistrza Schumiego w czerwonych barwach.
4
@Wilczeq Tu bardziej chodzi o prestiż. Wygrać na bejubeju to coś więcej niż 3 pkt.
1
Piękny początek i dublecik ;D
Forza Ferrari!!!
0
@Przemek2323
" Polska inicjatywa sprowadzenia sił pokojowych NATO na Ukrainę jest demagogiczna, członkowie NATO zrozumieją, że muszą być realistami" - mówił w sobotę Ławrow, cytowany przez agencję TASS.
0
@kondzix2115 Rozmowy z katem, Kamienie na szaniec.
0
Brawo Legia!!!! Wszołek i 1-0.
0
@mekston Mocno na to liczę. ;) Czas aby to Ferrari rozdawało karty. ;)
5
Forza Ferrari!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@Miszcz Textu FCB ;D
1
@Miszcz Textu FCB Jestem podobnego zdania na mokrej łatwiej eliminować rywali to znaczy wyprzedzać ;)
1
@RonnieVEB Co Nas bardzo cieszy. ;)
7
@Miszcz Textu FCB xD oby tylko po drodze się nie popłakał.
1
@Hubsao Padają jak muchy.
3
@Majsteer Sędzia dostał "pifkiem" w głowę
0
@gumaz Rutek pozamiata czyli można się rozejść.
1
@zadafcb I to w pełni gwarantowany masakra xD no to Mayfield szukaj nowego klubu.
Ależ AFC wygląda potężnie a przynajmniej na papierze. ;)
0
Przepowiednia Durina:
Podziemny król nad królem
Pan wydrążonych skał
I władca srebrnych źródeł
Odbierze to co miał
Zaszemrzą pieśni strumienie
Zaszumi las i pól
I radość zapanuje
Gdy zjawi się król gór.
0
@sokot No tak to jest i smutne to trochę.
2
"Dziwny jest ten świat
Gdzie jeszcze wciąż
Mieści się wiele zła
I dziwne jest to
Że od tylu lat
Człowiekiem gardzi człowiek..."
0
@BorzyKrzys Absolutnie. ;)
3
Forza Ferrari!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
Jedziemy z turasami!!!
Jazda Barca!!!!
0
Ale kocioł na Galacie ło Cie...
2
Dawać mnie już te Barcę. ;D
4
Joker jest tylko jeden 10 000 pkt i licznik bije dalej ;D
7
Genialna defensywa i zwycięstwo w Kalifornii. Big Win dla Celtów ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#BleedGreen
2
@koksik2700 Nic nie daje takiego ciepełka jak opony. Moment i Afryka w domu.
0
@Bobo25 Wielki Bór w skowronkach. Tak długo czekał na tę chwilę. xD
https://zapodaj.net/f887a8d2fd613.jpg.html
0
@zadafcb To raz a dwa no umówmy się nie każdy ma ochotę taplać się w Jacksonville gdzie proces przebudowy jest tak na prawdę w początkowej fazie ;D
Ale Bengals bardzo ładnie się budują. Bills również chcą wzmocnić obronę oj będzie z nimi bardzo ciężko. ;)
1
@zadafcb Pomijając już absurdalną kasę to Jags potrzebują WR. Bo na dobrą sprawę to Lawrence nie ma z kim grać. ;D