1

@ElKamil Nie wiem jak inni ale ja kibicuje od czasów wielkiego i jedynego mistrza Schumiego w czerwonych barwach.

4

@Wilczeq Tu bardziej chodzi o prestiż. Wygrać na bejubeju to coś więcej niż 3 pkt.

1

Piękny początek i dublecik ;D
Forza Ferrari!!!


0

@Przemek2323
" Polska inicjatywa sprowadzenia sił pokojowych NATO na Ukrainę jest demagogiczna, członkowie NATO zrozumieją, że muszą być realistami" - mówił w sobotę Ławrow, cytowany przez agencję TASS.

0

@kondzix2115 Rozmowy z katem, Kamienie na szaniec.

0

Brawo Legia!!!! Wszołek i 1-0.

0

@mekston Mocno na to liczę. ;) Czas aby to Ferrari rozdawało karty. ;)

5

Forza Ferrari!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

0

1

@Miszcz Textu FCB Jestem podobnego zdania na mokrej łatwiej eliminować rywali to znaczy wyprzedzać ;)

1

@RonnieVEB Co Nas bardzo cieszy. ;)

7

@Miszcz Textu FCB xD oby tylko po drodze się nie popłakał.

1

@Hubsao Padają jak muchy.

3

@Majsteer Sędzia dostał "pifkiem" w głowę


0

@gumaz Rutek pozamiata czyli można się rozejść.

1

@zadafcb I to w pełni gwarantowany masakra xD no to Mayfield szukaj nowego klubu.
Ależ AFC wygląda potężnie a przynajmniej na papierze. ;)

0

Przepowiednia Durina:
Podziemny król nad królem
Pan wydrążonych skał
I władca srebrnych źródeł
Odbierze to co miał
Zaszemrzą pieśni strumienie
Zaszumi las i pól
I radość zapanuje
Gdy zjawi się król gór.

0

@sokot No tak to jest i smutne to trochę.

2

"Dziwny jest ten świat
Gdzie jeszcze wciąż
Mieści się wiele zła
I dziwne jest to
Że od tylu lat
Człowiekiem gardzi człowiek..."


0

@BorzyKrzys Absolutnie. ;)

3

Forza Ferrari!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

0

Jedziemy z turasami!!!
Jazda Barca!!!!

0

Ale kocioł na Galacie ło Cie...

2

Dawać mnie już te Barcę. ;D

4

Joker jest tylko jeden 10 000 pkt i licznik bije dalej ;D

/photo/1

7

Genialna defensywa i zwycięstwo w Kalifornii. Big Win dla Celtów ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#BleedGreen

/photo/1

2

@koksik2700 Nic nie daje takiego ciepełka jak opony. Moment i Afryka w domu.

0

@Bobo25 Wielki Bór w skowronkach. Tak długo czekał na tę chwilę. xD
https://zapodaj.net/f887a8d2fd613.jpg.html

0

@zadafcb To raz a dwa no umówmy się nie każdy ma ochotę taplać się w Jacksonville gdzie proces przebudowy jest tak na prawdę w początkowej fazie ;D
Ale Bengals bardzo ładnie się budują. Bills również chcą wzmocnić obronę oj będzie z nimi bardzo ciężko. ;)

1

@zadafcb Pomijając już absurdalną kasę to Jags potrzebują WR. Bo na dobrą sprawę to Lawrence nie ma z kim grać. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?