0

@Luciano99 Emocje opadły i się skończyło ;D

4

SZEF i jego reakcja po bramkach na bejubeju. ;D


1

@Chaoss Pięknie napisane. Krótko i na temat. Amen.

3

@VegetaPolska i powiem Ci więcej winy tego połamanego chłopaka było tyle co nic bo ta dziewczyna się do niego kleiła i wszystkie świrki wychodziły od niej. Moja Mama z nią pracowała i opowiadał mi jak to był typ dziewczyny. I stało się chłopak niewinny i na wózku jeździ. Dziewczynę wyrzucili z miejsca z roboty. Ja bym pewnie się zachował podobnie dlatego pamiętajcie nigdy za cudze się nie brać a kłopoty będą Was omijały bo nawet nie wiesz na kogo możesz trafić.

32

@Nano22 Opowiem Ci historię autentyk moja mama byłą świadkiem już końcowej sceny. Młodych chłopak pracował z dziewczyną, która miała chłopaka i wiesz jak to jest pracują razem spedzają sporo czasu świrki, bajery wiesz jak jest w robocie. Podobno ktoś to zauważył i dał znać chłopakowi tej dziewczyny. Za jakiś czas w drodze powrotnej do domu w autobusie gdzie wracała moja mama wpadło 8 typa i tak go połamali, że chłopak już nigdy nie będzie chodził. Nigdy nie wiesz na kogo możesz trafić. Po co Ci problemy?
I Powiem Ci, że bardzo mądrze podchodzisz do sprawy skoro swojego chłopa nie szanuje to Ciebie również nie będzie. Natomiast pamiętaj nawet niewinny flirt może okazać się kosztowny. Dlatego nigdy nie pakuj się w takie tematy. Nigdy.

91

@Nano22 Dam Ci dobrą radę. Nie dotykaj cudzych dup. Ma faceta wiesz o tym więc zostaw to. Nie warto.

1

@Arkon Joker bardzo mocny kandydat, ale nie wykluczam również Embida choć widać, że Doc zaczyna troszkę wysokiego oszczędzać. ;)

0

@Semafor80 kibic wrzutek.

0

@FCB24 I to jest właśnie NBA. wszystko może się zmienic w jednej chwili. Jestem przekonany, że nikt nie chce na Celtics trafić w obecnej formie.

3

Tatum nad Jokerem ;D rozgrzani Celtics pewnie pokonują Denver. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


0

@AmigoBlancos Wczoraj nawet nie był średni tylko słabiutki. Może jeszcze na początku spotkania jeszcze tam coś machał, ale Araujo szybko go wyjaśnił. W sezonie z ogórkami może i gra nieżle, ale na tle silnego rywala nie zachwyca.

1

@rdam patrzmy na siebie i grajmy swoje a pod koniec sezonu się zobaczy. ;)

8

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

2

@tomek8756 Tu nie ma nad czym dyskutować. Wykonanie które sprawia, że mam ciary... coś pięknego ;) gdy słyszę ten hymn w takiej formie to zawsze mam łzy w oczach. Tak na mnie działa choć z ameryką nie mam nic wspólnego. Dla mnie absolutny TOP. ;)

1

@jacobFCB Jaki klub taka strona ;)

0

MAtS > Czibo i to bez dwóch zdań dzisiaj. ;D

4

@Hosh pięknie napisane ;D

10

Dobra w kawiarni już szczekają, że nie grali na 100% także... xDxDcD

2

@Hosh Prawdziwy Boss ;D

17

Brawo Auba dublet w pierwszym El Clasiico ;D

/photo/1

13

Nasz trener ;D


0

"Kompromitacja"
wrzutka.pl
xD

0

Wracają stare dobre czasy na młucenie wrzutek xD

0

potężny real..... xD
czibo nie wie co się dzieje xD

0

No to Roncero już płacze xD

2

tymczasem awaria w kawiarni.... xD
500 ups coś poszło nie tak.... xD

2

Ale cisza na bejubeju xD

0

Czibo upadł po raz drugi ;D kawiarnia płacze ;D
Brak kartki dla złotej piłki Wenicjusza za symulkę to skandal!!!

1

@damianex10 Kubala

1

@FC1899Barca Kostucha wita ruskich ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?