3

0

Czyli co? tradycyjnie Mecz otwarcia, o wszystko (tutaj nasze tabelki co się musi wydarzyć żeby) i o honor.

1

Dobre losowanie dla Holendrów

0

0

Przynajmniej Messi sobie postrzela.

0

Czyli dla nas do wyboru grupa z Katarem, Argetyna, Brazylia lub Anglia

0

I ten sztuczny doping xD szanuje

0

@GeneralXavi Patrząc na to co gra Polska to każda grupa będzie ciężka.

0

Jak słucham tego Podolińskiego to odnoszę wrażenie, że każdy przeciwnik dla Polski będzie niewygodny. xD

1

@adi7adi8 Widać, że jeszcze go trzyma po nocy ;D

2

Lubię ten czas tych naszych tabelek, prawdopodobieństwa, kto bedzie dla Polaków najlepszy itd natomiast to i tak nie ma większego znaczenia. Historia ostatnich turniejów pokazuje jasno jak będzie. xD

1

@Kamiloza91 I cyk Polska 3 miejsce, ale by było. ;D

10

@Janas11224 A proszę bardzo. A jutro ropa po 107 a na BP po 8. I nie dziękujcie robimy to wszystko dla Polaków aby Nam wszystkim żyło się lepiej.
pis

0

@nieprzysiadalnosc Przykro mi ale to nie prima aprilis. Dane podał GUS
@Borneo Efekt dobrej zmiany. I kto wie czy faktycznie nie dobijemy do np 15%.

1

@KapiFCB Bronek? moi zdaniem nie Joker, Antek, Embid ktoś z tej 3.

1

30 sekund do końca Nets prowadzą +3 i mają posiadanie, piłka w dłoniach Duranta co może pójść nie tak?... faul w ofensywie. Bucks wyrwali Win w dogrywce. Mecz na żyletki a Antek? Antek to prawdziwa Bestia. ;D

/photo/1

3

Inflacja w Polsce w marcu 2022 roku wyniosła 10,9 procent rok do roku - wynika ze wstępnych danych Głównego Urzędu Statystycznego. To najwyższy poziom od lipca 2000 roku.
Efekt Nowego -Nowego Wału.

2

@JackH Wszyscy gotowi oprócz Simmonsa ;)

3

Brooklyn g 1-30
Durantula vs Antek mecz petarda ;D

/photo/1

4

Jeszcze 11 dni i zaczynamy poważne granie. Playoffs time. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#BleedGreen
https://x.com/i/status/1509199472156463111

0

Alemany? dla mnie TOP

2

@Janas11224 Ronaldo również był kozakiem. Grał co prawda tylko jeden sezon, ale za to jak grał. Przyjęcie, technika i ta znakomita szybkość ło panie. W pierwszym sezonie u Nas: 49 spotkań i 47 bramek.

0

@koksik2700 Odnoszę wrażenie, że człowiek nie jest gotowy na takie zmiany. Pomyśl rozmawiasz z kimś i za chwilę go nie ma. Ludzie by zwariowali.

0

@Azi Tak, ale teraz popyt zbiera siły no zobaczymy co się jeszcze po 16 wydarzy bo może być tak, że wyciągną w dół i na pełnej do góry. ;)

0

@Azi Dzisiaj bardzo wątpliwe ale w dłuższej perspektywie bardzo możliwe.

3

Niestety Celtics przegrywają w TD Garden z Miami. Mecz na styk a w końcówce Strus robi dwa bloki na Brownie i ofens na Tatumie... Szkoda ;(

/photo/1

0

@Fake69 Jutro g. 17 ;D

0

@OsamaDembele W tej bajce dla dzieci jest więcej przekazu niż w nie jednym filmie dla dorosłych.

2

@Striker Jak słyszę to od razu mam Sherka przed oczami ;D
@PatrychoO priv ;)

36

Shrek? dla mnie TOP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?