fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@zodiak_10 ;D
0
Czyli co? tradycyjnie Mecz otwarcia, o wszystko (tutaj nasze tabelki co się musi wydarzyć żeby) i o honor.
1
Dobre losowanie dla Holendrów
0
@PiotrR @Dosq ;D
0
Przynajmniej Messi sobie postrzela.
0
Czyli dla nas do wyboru grupa z Katarem, Argetyna, Brazylia lub Anglia
0
I ten sztuczny doping xD szanuje
0
@GeneralXavi Patrząc na to co gra Polska to każda grupa będzie ciężka.
0
Jak słucham tego Podolińskiego to odnoszę wrażenie, że każdy przeciwnik dla Polski będzie niewygodny. xD
1
@adi7adi8 Widać, że jeszcze go trzyma po nocy ;D
2
Lubię ten czas tych naszych tabelek, prawdopodobieństwa, kto bedzie dla Polaków najlepszy itd natomiast to i tak nie ma większego znaczenia. Historia ostatnich turniejów pokazuje jasno jak będzie. xD
1
@Kamiloza91 I cyk Polska 3 miejsce, ale by było. ;D
10
@Janas11224 A proszę bardzo. A jutro ropa po 107 a na BP po 8. I nie dziękujcie robimy to wszystko dla Polaków aby Nam wszystkim żyło się lepiej.
pis
0
@nieprzysiadalnosc Przykro mi ale to nie prima aprilis. Dane podał GUS
@Borneo Efekt dobrej zmiany. I kto wie czy faktycznie nie dobijemy do np 15%.
1
@KapiFCB Bronek? moi zdaniem nie Joker, Antek, Embid ktoś z tej 3.
1
30 sekund do końca Nets prowadzą +3 i mają posiadanie, piłka w dłoniach Duranta co może pójść nie tak?... faul w ofensywie. Bucks wyrwali Win w dogrywce. Mecz na żyletki a Antek? Antek to prawdziwa Bestia. ;D
3
Inflacja w Polsce w marcu 2022 roku wyniosła 10,9 procent rok do roku - wynika ze wstępnych danych Głównego Urzędu Statystycznego. To najwyższy poziom od lipca 2000 roku.
Efekt Nowego -Nowego Wału.
2
@JackH Wszyscy gotowi oprócz Simmonsa ;)
3
Brooklyn g 1-30
Durantula vs Antek mecz petarda ;D
4
Jeszcze 11 dni i zaczynamy poważne granie. Playoffs time. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#BleedGreen
https://x.com/i/status/1509199472156463111
0
Alemany? dla mnie TOP
2
@Janas11224 Ronaldo również był kozakiem. Grał co prawda tylko jeden sezon, ale za to jak grał. Przyjęcie, technika i ta znakomita szybkość ło panie. W pierwszym sezonie u Nas: 49 spotkań i 47 bramek.
0
@koksik2700 Odnoszę wrażenie, że człowiek nie jest gotowy na takie zmiany. Pomyśl rozmawiasz z kimś i za chwilę go nie ma. Ludzie by zwariowali.
0
@Azi Tak, ale teraz popyt zbiera siły no zobaczymy co się jeszcze po 16 wydarzy bo może być tak, że wyciągną w dół i na pełnej do góry. ;)
0
@Azi Dzisiaj bardzo wątpliwe ale w dłuższej perspektywie bardzo możliwe.
3
Niestety Celtics przegrywają w TD Garden z Miami. Mecz na styk a w końcówce Strus robi dwa bloki na Brownie i ofens na Tatumie... Szkoda ;(
0
@Fake69 Jutro g. 17 ;D
0
@OsamaDembele W tej bajce dla dzieci jest więcej przekazu niż w nie jednym filmie dla dorosłych.
2
@Striker Jak słyszę to od razu mam Sherka przed oczami ;D
@PatrychoO priv ;)
36
Shrek? dla mnie TOP