fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
I taka ciekawostka otóż Luke Skywalker jest pierwszym zawodnikiem Barcy, który w jednym sezonie strzelił 5 bramek głową. Ostatnim zawodnikiem, który to zrobił był Luis Suarez sezon 15/16.
2
Jest Pedri i Gavi i jest zabawa. Jazda!!!
0
Jazda Barcelona zacznijcie kurwa grać!!!!
4
Brawo Alvis a była asekuracja dwóch naszych z tyłu. Po co ta pajacerka?
0
@Katalonbar Ale jakie dowody? od 12 lat mają dowody tylko jakimś cudem nikt ich nie widział. ;D ciągłe opowiadanie historyjek pt: teraz to już na pewno pokażemy. ;)
0
@kkbarca Jest 0-0 a mogliśmy spokojnie przegrywać 2-0 także są pozytywy. ;)
Bo gra ogólnie to jedna wielka kopanina.
2
@Kondziubarca A ja jestem ciekawy co nam pisiorki przedstawią. Bo od początku rządów tej partii ciągle słyszymy, że prawda na temat katastrofy jest już na na wyciągnięcie ręki. A szczegółów jak nie było tak nie ma. Za to jest podniosłe gadanie.
0
@BoreekxD Ewidentnie zjazd. Wszyscy kopią się po czole. Po jednym meczu.
2
Wyciągniesz z składu Pedriego i Gaviego i jesteśmy zwykłym średniakiem. W środku pola nie ma komu rozegrać.
2
Podziały podziałami, ale teraz wszyscy trzymamy kciuku za Barcelonę i czekamy na odrobinę magii. ;D
2
Cancelo - Pan piłkarz
4
Starling jaki to jest placek ;D
2
@JackH Jazda Barca!!!!!
1
Ale meczycho!!! Brawo City!!! ;D
Ale... fura szczęścia ;D
1
I powiem Wam, żę fajnie jakby City Pepcia wygrało, ale ten remis wcale nie będzie zły bo emocje będą do ostatniej kolejki. ;D
1
@Bykunn Nie ma co zwracać na to uwagi tutaj zawsze tak było, że pisało się różne rzeczy na dane kluby jeszcze raz to napiszę mój wpis nie miał na celu nikogo urazić. ;)
2
City gra Live strzela tak w skrócie wygląda ten mecz ;D
0
@LeoKrol Pep to temat dawno zamkniety zresztą sam to powiedział, że do Nas nie wróci. Mamy nowy projekt i nazywa się Xavi. ;)
1
@Rust_Cohle Jak na razie super meczyk. ;)
0
@Rust_Cohle ;)
0
@Bykunn Widzę, że pijesz do mojego komentarza. Wybacz nie miał na celu urażenia Ciebie ja po prostu nie znoszę tego klubu.
1
@Rust_Cohle Jestem cichutko.
9
Rudy de Bruyne? dla mnie TOP
10
Loserpool upadł po raz pierwszy ;D
Jazda Cityyyyyyyyyy!!!
1
Jazda City!!! Jazda Pep z tymi dziadami ;D
6
@Pilka_jest_okragla GOAT
2
@QAnon Wygra wygra sam zobaczysz. Postraszą, że Tusk pozabiera 13, 14 i inne socjale i zagłosują na pis. To jest prosty mechanizm.
2
@AmigoBlancos Dlatego cieszmy się z tego co mamy ;)
2
@AmigoBlancos La Bambla jest o wszystkich i o wszystkim. Jak nie pasuje to w kawiarni znajdzie się miejsce na merytoryczne dyskusje. Po co się tu męczysz?
1
@QAnon Tak jak teraz ludzie mają dość kaczyńskiego syna kaczki i całego tego pisiolandu.