4

Ale co rzucił....


0

@FearTheBeard Oj będzie mega cięzko. Może jest szansa gdyby JA nie grał, ale wątpię w to. Sweep albo 4-1 dla Miśków. Grają bardzo dobrze i to nie przypadek, że zajęli 2 seed na bardzo mocnym Zachodzie. Nie wierzę w Wilki są za słabi może w przyszłym sezonie bo widać, że drużyna idzie w dobrą stronę. A Edwards? to będzie wielki grajek.

1

@Zazinho Oby się sprawdziło ;D Już nie mogę się doczekać :)
Przykro mi, że SAS już na rybkach ale i tak wynik zrobiony ponad stan. W przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej. Pop już się o to postara. ;)

1

@Kgorecki2500 No nareszcie ;D

0

Lipa czy faktycznie jeszcze wróci na parkiet? ;D
@Encore


0

@takisobiektos Ale i Utah gra tak mizernie, że szkoda słów.

0

@BartqRKO Tak to widać, że jest problem w drużynie. No każdy gra jak chce zero schematów. Mavs natomiast mimo, że przegrywają super grają defensywie a w ataku no widać brak lidera.

0

@BartqRKO Kurcze przecież jak Doncić wróci to nie będzie co zbierać z Jazz. Dramat jak ta drużyna zaliczyła zjazd. No nic tam nie działa.

0

Ależ ta gra w ataku Jazz to jest mizeria. Masakra xD

0

@Nolife1899 To prawda i masz rację Jazz są słabi, ale Mavs są bez Doncicia a przynajmniej przez 2 mecze (tak podają media). Myślę, że Utah mimo problemów mogą tę serię urwać. Zobaczymy po pierwszym starciu czy Jazz są w stanie powalczyć. Mecz rozpocznie się za 30 minut. ;)

1

@BartqRKO
Suns- Pels 4-0
Jazz - Mavs 4-3
GSW - Denver 4-2
Memfis - Wilki 4-1

Suns - Jazz 4-2
Memfis - GSW 4-3

Memfis - Suns 4-3

Miami - Hawks 4-1
76 - Raps 4-3
Bucks - Bulls 4-0
Celtics - Nets 4-2

Miami -76 4-3
Celtics- Bucks 4-3

Celtics - Miami 4-3

Finał Memfis - Celtics 2-4
;)

1

@MarianoItalianoVero G2 również nie zagra. Jak potwierdził żródła blisko klubu szanse na występ w G2 są bardzo małe.

0

@MarianoItalianoVero No właśnie to może być szybka seria ale dla Jazz. Luka ma kontuzje i nie zagra w G1 i G2. ;)
@FearTheBeard Doncić ma kontuzje więc Jazz mogą wygrać serię. GSW to będzie wyrównana para Stefean jeszcze nie gotowy więc może się wiele rzeczy wydarzyć. ;)

0

@MarianoItalianoVero Obu nie pokaże z tego co widzę na C+ sport 2 będzie pokazywane spotkanie Memfis vs Wilki ;)

9

Z okazji zbliżających się Świąt chciałbym Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia. Jak najwięcej spokoju, odpoczynku, radości i mnóstwo zdrowia. Spokojnych Świąt!! ;D

1

@kamil295 PHX moim zdaniem pewny finał widać, że nie mają poważnego rywala. Nie lekceważę Memfis czy GSW, ale uważam, że to nie ten level. ;) Trzymam kciuki aby Słońca grały jak najdłużej. ;)

1

@kamil295 Wschód po raz pierwszy od... nie pamiętam kiedy jest moim zdaniem ciekawszy od Zachodu ;D Cavs zabrakło ognia w końcówce a Ice Trae? wielki mecz jak na lidera przystało. Z resztą cyferki z tego spotkania podał niżej @takisobiektos . Co do finału chciałbym tam zobaczyć Celtics ;) i Miami/Raptors, ale coś czuję, że będzie Nets vs Miami/Raptors. ;)

2

Play In już za Nami a to co tygryski lubią najbardziej rozpocznie się już dzisiaj. PO Time ;D
Zaczynamy spotkaniem Mavs vs Jazz g. 19 i Miśki vs Wilki g. 21-30.
Natomiast na uwagę zasługują dwie petardy czyli mecz GSW vs Denver i 76 vs Raps

/photo/1

2

Hawks i Pels meldują się z 8 miejsca w PO. Gratulacje dla fanów tych ekip. ;)
A tak prezentuje się drabinka tegorocznych PO. Już w I rundzie będzie się grubo działo.
I taka ciekawostka małe rynki prężą muskuły w PO zabraknie wielkich ekip z LA czy NY.

/photo/1

3

Dlatego LOTR zawsze na propsie xD a nie jakieś przebierańcy z różdżkami xD.

0

@parpe Cavs wracają do zdrowia i mogą sporo namieszać tak jak Hawks. Niech wygra lepszy. ;)

2

Ice Trae już gotowy na ostatnie starcie w Play In dzisiaj spotkanie w Cleveland. Zwycięzca zgarnia 8 seed na Wschodzie. Miami już czeka. ;D


0

@Nhyz Ja nie napisałem, że Frankfurt nie zasłużył. Brawo dla Niemców.

0

@Nhyz Stary my graliśmy w LE a nie LM z 9 ekipą Bundesligi.

0

W dwóch ostatnich spotkaniach (Liga + LE) Barcelona straciła 5 bramek.

0

Pośmiewiska ciąg dalszy.

0

@quarto Kontuzja

0

Dwa trzy podania i strzał graczy Frankfurtu. A my znowu klepiemy od lewej do prawej. Szybciej grajmy piłką.

0

Dobra Xavi koniec zabawy wpuszczaj Pedriego i Gaviego i jedziemy z koksem. A nie czekaj....

0

Ten mecz z Levante to jednak nie przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?