0

@VegetaPolska No cóż Pan Złota Piłka nie musi biegać od tego ma ludzi. ;D

0

Juve w finale Pucharu Włoch!!!
Forza Juve!!!! ;D

/photo/1

2

Benzyna w karne? dla mnie TOP xD

0

City do przodu Juve do przodu i jest pięknie ;)

0

@MesQueUnClub96 Ale Raków jest wyżej tak? ;)

0

@MesQueUnClub96 Ale kto jest pierwszy? ;D w bezpośrednich starciach kto jest lepszy? ;D Raków. Teraz w PP Polski dostaniecie i płacz na 100-lecie. ;D

0

@MesQueUnClub96 Przestań płakać gdyby kolejka była taka mocna to już dawno mieliby zaklepanego majstra. A nie ma bo jest słaba. Taka prawda. xD

0

@Encore Tak byczku dzisiaj jedziemy ;)

6

@Wilczeq Oby i pękające dupy w Poznaniu miód na moje serce. ;D

7

Jazda Raków jazda!!!!

2

@MesQueUnClub96 Jazda Raków ;D

1

@KapiFCB Już jestem cichutko ;)

1

@KapiFCB Kelly Olynyk ;D

4

"Życie nie polega na chlaniu i żarciu paluszków drobiowych... Spróbuj coś sensownego zrobić ze swoim życiem a nie mieszkasz jak debil w samochodzie." xD
Chłopaki z baraków

1

@zadafcb Nie powiem bo chętnie bym go przytulił w Patriots. ;D
Ale to chyba nie na naszą kieszeń. ;D

4

@sergio5 Grunt, że wszystko zostaje w rodzinie xD

2

@FCB24 Nets oczywiście ;D;D;D Bo Celtics i z Benkiem sobie poradzą ;D

0

@FCB24 Według nieoficjalnych żródeł Ben ma być gotowy na G4 lub G5 w serii przeciwko Celtics, ale może to być tylko straszak. NO zobaczymy ;)

4

Najlepszy obrońca sezonu 21/22 Marcus Smart w akcji ;D Brawo byczku.
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


3

@Kidd Suns wrócą z NOP i będzie 3-1 dla Słońc ;)
Dzisiaj jedziemy na pełnej z tymi panienkami z Nets. Celtics ❤
@kamiVeB postawiłem na finał Memfis vs Celtics, ale GSW/Suns rownież mi pasuje. ;D

1

@Kidd Uraz Booka może oznaczać nawet kilka tygodni przerwy.... Pels to biorą. Jutro będziemy wiedzieli więcej po badaniach. Ale ta kontuzja jest podobna do tej jaką miał Broda w poprzednich PO w serii przeciwko Bucks czyli grał na jednej nodze.

6

Heat ograli dzisiaj Hawks po bardzo dobrym spotkaniu w szeregach gości zabrakło Capeli i kto wie czy to spotkanie nie zakończyłoby się inaczej. Miśki leją Wilki i w tej serii mamy remi po 1. Natomiast do sporej sensacji doszło w Arizonie gdzie najlepsza ekipa w regularnym Phoenix Suns przegrała z 8 ekipą Zachodu Pelicans i w tej serii mamy również remis po 1. Teraz na dwa spotkania przenosimy się do Nowego Orleanu i prawdopodobnie nie zobaczymy tam Bookera, który w II połowie nabawił się urazu. Oj zapowiada się ciekawie. ;D

/photo/1

0

@masq Trylogia Nolana to arcydzieło i ciężko to przebić. Tu nie ma nad czym dyskutować. Batman Reevesa ma zacny klimat jest mroczny i to bardzo mi się podobało. ;)

0

@Rewolucja123 Film znakomity. Zupełnie inny niż trylogia Nolana, ale ten mrok i klimat robią mega robotę. Jest więcej Batmana w Batmanie Panicz Wayne jest tylko dodatkiem. Krótka historia z dzieciństwa Bruce i 90% filmu to Batman w roli głównej. Liczę na kontynację i ta końcowa scena z Arkham gdzie Zagadka rozmawia z... Jokerem. Mega. Swoją drogą jeśli bedzie kontynuacja to jestem ciekawy kto zagra klauna? ;D

0

@takisobiektos Cięzką pracą i poświęceniem osiągnął szczyt. Brawo Marcus.

2

@mrboom Aaaaa to nie widziałem. ;) Czyli jednak wszystko idzie w dobrym kierunku ;D

1

@LambiPL Groot? dla mnie TOP
fart

0

@Rust_Cohle I dobrze powiedział. ;)

0

@Cule1234 Czy otoczenie piłkarza jest pozytywnie nastawione do tego transferu? bo jakoś cicho w tym temacie.

5

"Myślą, że ukrywam się w mroku, ale to ja jestem mrokiem"

Batman

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?