fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska No cóż Pan Złota Piłka nie musi biegać od tego ma ludzi. ;D
0
Juve w finale Pucharu Włoch!!!
Forza Juve!!!! ;D
2
Benzyna w karne? dla mnie TOP xD
0
City do przodu Juve do przodu i jest pięknie ;)
0
@MesQueUnClub96 Ale Raków jest wyżej tak? ;)
0
@MesQueUnClub96 Ale kto jest pierwszy? ;D w bezpośrednich starciach kto jest lepszy? ;D Raków. Teraz w PP Polski dostaniecie i płacz na 100-lecie. ;D
0
@MesQueUnClub96 Przestań płakać gdyby kolejka była taka mocna to już dawno mieliby zaklepanego majstra. A nie ma bo jest słaba. Taka prawda. xD
0
@Encore Tak byczku dzisiaj jedziemy ;)
6
@Wilczeq Oby i pękające dupy w Poznaniu miód na moje serce. ;D
7
Jazda Raków jazda!!!!
2
@MesQueUnClub96 Jazda Raków ;D
1
@KapiFCB Już jestem cichutko ;)
1
@KapiFCB Kelly Olynyk ;D
4
"Życie nie polega na chlaniu i żarciu paluszków drobiowych... Spróbuj coś sensownego zrobić ze swoim życiem a nie mieszkasz jak debil w samochodzie." xD
Chłopaki z baraków
1
@zadafcb Nie powiem bo chętnie bym go przytulił w Patriots. ;D
Ale to chyba nie na naszą kieszeń. ;D
4
@sergio5 Grunt, że wszystko zostaje w rodzinie xD
2
@FCB24 Nets oczywiście ;D;D;D Bo Celtics i z Benkiem sobie poradzą ;D
0
@FCB24 Według nieoficjalnych żródeł Ben ma być gotowy na G4 lub G5 w serii przeciwko Celtics, ale może to być tylko straszak. NO zobaczymy ;)
4
Najlepszy obrońca sezonu 21/22 Marcus Smart w akcji ;D Brawo byczku.
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
3
@Kidd Suns wrócą z NOP i będzie 3-1 dla Słońc ;)
Dzisiaj jedziemy na pełnej z tymi panienkami z Nets. Celtics ❤
@kamiVeB postawiłem na finał Memfis vs Celtics, ale GSW/Suns rownież mi pasuje. ;D
1
@Kidd Uraz Booka może oznaczać nawet kilka tygodni przerwy.... Pels to biorą. Jutro będziemy wiedzieli więcej po badaniach. Ale ta kontuzja jest podobna do tej jaką miał Broda w poprzednich PO w serii przeciwko Bucks czyli grał na jednej nodze.
6
Heat ograli dzisiaj Hawks po bardzo dobrym spotkaniu w szeregach gości zabrakło Capeli i kto wie czy to spotkanie nie zakończyłoby się inaczej. Miśki leją Wilki i w tej serii mamy remi po 1. Natomiast do sporej sensacji doszło w Arizonie gdzie najlepsza ekipa w regularnym Phoenix Suns przegrała z 8 ekipą Zachodu Pelicans i w tej serii mamy również remis po 1. Teraz na dwa spotkania przenosimy się do Nowego Orleanu i prawdopodobnie nie zobaczymy tam Bookera, który w II połowie nabawił się urazu. Oj zapowiada się ciekawie. ;D
0
@masq Trylogia Nolana to arcydzieło i ciężko to przebić. Tu nie ma nad czym dyskutować. Batman Reevesa ma zacny klimat jest mroczny i to bardzo mi się podobało. ;)
0
@Rewolucja123 Film znakomity. Zupełnie inny niż trylogia Nolana, ale ten mrok i klimat robią mega robotę. Jest więcej Batmana w Batmanie Panicz Wayne jest tylko dodatkiem. Krótka historia z dzieciństwa Bruce i 90% filmu to Batman w roli głównej. Liczę na kontynację i ta końcowa scena z Arkham gdzie Zagadka rozmawia z... Jokerem. Mega. Swoją drogą jeśli bedzie kontynuacja to jestem ciekawy kto zagra klauna? ;D
0
@takisobiektos Cięzką pracą i poświęceniem osiągnął szczyt. Brawo Marcus.
2
@mrboom Aaaaa to nie widziałem. ;) Czyli jednak wszystko idzie w dobrym kierunku ;D
1
@LambiPL Groot? dla mnie TOP
fart
0
@Rust_Cohle I dobrze powiedział. ;)
0
@Cule1234 Czy otoczenie piłkarza jest pozytywnie nastawione do tego transferu? bo jakoś cicho w tym temacie.
5
"Myślą, że ukrywam się w mroku, ale to ja jestem mrokiem"
Batman