0

@Messibestplayerintheworld No tak bo na rynku jest dużo takich maszyn jak Lewy. jest w czym wybierać. ;D To raz a dwa wszyscy wiedzą, że w munsien są piniążki więc każdy potencjalny zakup będzie droższy razy 2.

0

Uważam, że Lewy zostanie w Baja Munsien bo niby po co miałby odchodzić? W Bayernie jest żywą legendą, kibice go kochają jednym słowem ma wszystko. Młodszy nie będzie i moim zdaniem wykorzystuje Barcelonę do wynegocjowania lepszego kontraktu. To raz a dwa Munsien nie ma zastępstwa.

0

@Rewolucja123 I jest pięknie. Jaram się. ;)

1

@zadafcb 21 pick 6-time champion New England Patriots select.... ;D

4

Stefan życzy słodkich snów i udanych wakacji zawodnikom i kibicom Denver. ;D
GSW in 5


1

@Joe_Pesci Will zagrał genialnie a film petarda.

2

@NaFazieHitman Genialny wsad Cartera ;D
@ronni37 To prawda znakomita seria i przy odrobinie szczęścia to Wilki mogły prowadzić 3-2 ;)
@takisobiektos I teraz pytanie czy Wilki są tak zmotywowane/mocne, że tak genialnie grają czy to Miśki grają tak słabo ;D bo z taką grą to finału Zachodu nie będzie.

5

JA co pozamiatał... czapki z głów. Ale Miśki jak będą dalej tak się prezentowały to finału Zachodu nie będzie.


0

@barcelonaLM No zobaczymy już trochę Pepa oglądam i zawsze coś przedobrzy. Zawsze.

0

Człowiek może i spokojnie podszedłby do rewanżu, ale trenerem City jest Pep czyli jak zwykle przed ważnym spotakniem zaczną się kombinacje alpejskie w składzie i Rudy zagra na 9 a Ederson w pomocy. A już było tak pięknie 4-2. Ale nie...

1

Komentarz usunięty

0

@vangoor Ja za Barceloną jestem.

3

Co sezon w LM City odstawia taki kabaret w obronie jak dzisiaj. Co sezon wpadnie taki mecz jak dziś. Rywal nic nie gra kompletnie nic a strzela 3 bramki. Dzisiaj to powinien być ostatni mecz mierd w tej edycji LM. Ostatni.

0

Czibo chyba zobaczył orła cień xD

3

Cityyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! Golazo!!!!

0

Fernandinho znakomita zmiana.

2

To jest kabaret Benzyzna z tych okazji City 6 bramek by strzelił.

1

@Coutinho007 To jest niepojęte no.

3

Ja jebie.... City 15 okazji 2 bramki, wrzutki jedna wrzuta strzał z dupy i bramka.. Masakra.

1

Ale zabawa City wrzutki na razie nie wiedzą co się dzieje.
Wincyj tego Pep wincyj. ;D

0

real upadł na ryj po raz pierwszy.

8

Pierwszy sweep w tegorocznych PO. Celtics w II rundzie.
Znakomita seria, dzisiaj KD genialny, ale na Celtów to za mało. ;)

2

Ale nerwy w końcówce ;D
Jazda Celtics!!!!

1

Grant Williams znakomty jest w tej serii teraz co wybronił Duranta. Mega obrona.

0

@Encore Kontuzje/covid zrobiły swoje. Zespoł nie jest zgrany i mamy co mamy.

0

Oby Raptors urwali ten mecz ;D

0

Kilka minut znakomitej gry w def Nets.

2

@czółkovsky I to bardzo dobra taktyka ;D

0

@JackH Najważniejsze aby dzis skończyć serię ;D

1

Dobra jeszcze kilka minut i jedziemy na pełnej. Let's Go Celtics!!! ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?