fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marek Suski: Jak się brało kredyty to teraz trzeba je spłacać.
Czego nie rozumiecie?
;D
0
@LioMessi10 @Kozinho Dokładnie więc trzeba szykować się na większe raty i nic więcej. Mieli czas na stopniowe podnoszenie stóp to Glapa twierdził, że wszystko jest pod kontrolą. I teraz widać jak jest pod kontrolą.
0
@Kozinho. Podnoszenie stóp % ciąg dalszy bo co ten nieudolny Glapiński może jeszcze zrobić?
0
Kiedyś to była matura nie to co teraz.
0
@kamyk_23 Dzisiaj tak i o mały włos nie strzelił bramki. ;)
3
Najbardziej boli ten pierwszy mecz w Anglii. No przecież wrzutki nic nie grały no nic a strzeliło 3 bramki -3 bramki z dupy.
2
@norbi77 Dokładnie masz rację.
0
@kamyk_23 Mam na myśli cały jego pobyt w City. Jednak mega porażka. Gość za 100 baniek siedzi na ławie w takim meczu?
3
@norbi77 Podobnie było z Pessie, Chelsea i teraz z City. To jest k... niemożliwe.
Wrzutki z dupy i w awans.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Ależ Aston Villa zrobiła interes na tym Jacku Greliszu. Drewno za 100 mln. xD
0
Pessie mega sraka i przegrali, Chelsea mega sraka przegrali, City mega sraka....
0
Jacek jak kreci tymi białymi dziadami xD
0
@Jacu327 Pep go nie puści za Chiny.
15
Bernardo Silva dzisiaj mega zawody. Brawo byczku.
0
Marezzzzzzzzzzzzzzzz!!!! Kurła jazda z mierdami
0
City samo prosi się o stratę bramki.
1
Wenicjusz złota wara nie trafia z metra xD
1
@tomek8756 Co jakiś czas sobie puszczam ;D genialne wykonanie.
1
Kurcze tak bardzo chcę aby City Pepa wyjaśniło mierdy, ale coś czuję, że się mega zesrają. Ederson zagra jak Karius, a Laporte jak Lengle w swoim prime czyli zrobi dwa karne i strzeli samobója.
2
@Comentateiro Witam serdecznie ;D To prawda Antek wyjaśniony dzisiaj a gra Celtów w obronie istne cudo jednak... Bucks ugrali to co chcieli a mianowicie wygrali jeden mecz w Bostonie. Czyli plan wykonany w 100% i jednak troszkę się oszczędzali w G2. Teraz dwa mega ważne spotkania w hali Bucks. Jestem pod wrażeniem jak Ekipa Antka ustawia się w pomalowanym 3 wieże Portis Antek i Lopez trzymają Nas daleko od kosza czym sprawiają Nam mnóstwo problemów. Seria zapowiada się wybornie i już nie mogę się doczekać G3 w Sobotni wieczór. ;)
4
@JackH GSW mimo słabej skuteczności 16% za trzy przez 3qw a w całym meczu 18% to mega tragedia jak na ekipę z Kalifornii. A mimo to mecz był na styk do ostatnich sekund. Drugi tak słaby wieczór za 3 Stefanowi i chłopakom raczej się nie powtórzy. GSW u siebie biorą dwa mecze.
1
@Vincent__Vega Lata 90' to była prawdziwa koszykówka to było NBA. Nie to co teraz rzucanie 3 cały mecz. A Larry? Legenda ;D
@Mns21 A mówiłem, żeby nie skreślać jeszcze Celtów ;)
@Kidd Ja również uważam, że wygramy w 6 ;) Jazda Celtics!!!! ;D
6
Celtics już tego nie przegrają. Znakomita gra w def Celtów i cięzka II połowa najważniejsze zwycięstwo. W serii remis po 1 i teraz dwa spotkania w Bucks. ;D
#BleedGreen
1
Bucks cały czas trzymają Celtów daleko od kosza nic nie gramy w pomalowanym. Tylko rzuty z dystansu. Natomiast po drugiej stronie Bucks wszystko grają w pomalowanym Celtów.
1
@Encore W II połowie wrócił i straszy w pomalowanym. To prawdziwa Bestia.
1
Antek jest niesamowity. Jazda Celtics!!!
1
@BartqRKO @czółkovsky Podobno usługami Doca zainteresowani są... lolki ;D
3
Bez kontuzjowanego DPOY Smarta Celtics całkowicie dominują mistrzów Bucks. Antek nie dojechał a JB jak na razie zabawa i 25 pkt prowadzi ofensywę Bostonu. Piłeczka chodzi po obwodzie dużo open shootów i jest +25. Oby w II połowie skuteczność nie siadła a będzie szans na remis w serii. #Celticspride
0
@BartqRKO Buck na razie nic nie mogą zrobić topowa def. Celtów. Oby tak dalej. ;)