0

Dobra chwila oddechu. Przerwa. xD

2

@Ogorinho1974 "Nie, no co Ty, Tato" xD

0

@lukkobe Skoro jest wzorem pracy i postępowania to bez problemu wypełnieni kontrakt na który się zgodził.
@kylo12 Masz rację, że to kijowe, ale ma ważny kontrakt z klubem a klub nic nie musi.

2

@Comentateiro Dokładnie. ;)

4

@Roni/VEB @ronni37 @kamyk_23 @Encore To będzie wielki mecz TD Garden dzisiaj na pełnej. Jedziemy po finał Wschodu!!!! ;)

8

Best two words in basketball - Game 7
Celtics vs Bucks
#BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Niedziela 21-30. Jedziemy!!!
@zadafcb @kamiVeB @Encore @Mns21 @ronni37 @Vincent__Vega @Comentateiro i wszyscy którzy trzymacie kciuki za Celtów. ;D @kamyk_23 trzymaj mocno kciuki ;)


0

@Rust_Cohle I to będzie bardzo prawdopodobny scenariusz. xD

2

@takisobiektos Ale gdzie go obraziłem pytam? Widzę Fanboy Lewusia xD

4

@takisobiektos ale jaki ból? xD powiedział, że odchodzi tylko w tej kwestii to On nie ma nic do powiedzenia. To klub zdecyduje kiedy i jak odejdzie. xD

0

@takisobiektos I prawidłowo. Jeśli Bayern powie, ze zostaje to zostaje. I tyle Lewuś ma do gadania.

0

@takisobiektos Kontrakt ma ważny? ma to znaczy, ze ma tam grać.

0

@ShawnC Mimo ogromnej nienawiści do Loserpolu to jednak jestem za nimi w finale LM. Bo wrzutek nienawidzę bardziej.

17

I prawidłowo. Ma ważny kontrakt i tyle w temacie. Co to za zachowanie rozkapryszonej panienki? Podpisałeś kontrakt to teraz graj jak Ci każą.

0

@ranger3120 Tak przy równej liczbie pkt decydują bramki, ale City ma 5 bramek przewagi.

5

@DaPidejpi Po prostu grają w PL najrówniej dlatego są na 1 miejscu. Farta bym w to nie mieszał bo to dobry i spokojny chłopak jest.

0

@ranger3120 Byczku jak City zremisuje a Live wygra to City ma 1 pkt przewagi.

0

@Mns21 A nie? uważasz, że Lech poradzi sobie na 3 frontach? Polskie drużyny od wielu lat pokazują, że nie stać nas na taką grę. Dlatego układ sił się na 100% zmieni. Podobnie będzie z Rakowem. A najbardziej na tym wszystkim skorzysta Legia.

0

@Mns21 A ja nie znoszę Lecha. No trudno w przyszłym sezonie układ sił się zmieni.

1

@ronni37 Ale wiesz co u mnie podobnie tyle nerw mnie ta seria kosztuje, że brak słów. Po G5 już miałem nie oglądać G6 i nie żałuje było warto. Teraz tylko dokończyć w Bostonie i finał Wschodu. ;)
Niedziela 21-30. G7

0

@BART97 Może Leszek jeszcze popuści jest nadzieja xD

0

Nadzieja umiera ostatnia. Warta musisz.

1

@Mario96w Tak zwane pewniaczki ;D

1

@Khajio No boli ale co zrobisz? nic nie zrobisz. Cała nadzieja w Skorzy, który przegrywanie końcówek sezonu ma we krwi. ;)

1

@BART97 Oby się spełniło xD

2

Amica widzę podkręca temperaturę xD Dawaj Warta. ;D

1

@Objectivo I teraz jak bardzo szkoda było tych dwóch straconych sezonów przez kontuzje przez Stefana i Klaya. Celtics vs GSW marzenie ależ to by była seria. ;D

1

@FCB24 To prawda natomiast uważam i to jest moje zdanie, że to może być "Last Dance" GSW. Ciężko ta gra wygląda momentami. Stefan widać, że jak 3 nie siądzie to męczy się na parkiecie okrutnie. Zobaczymy co się wydarzy w finale konferencji ;)

6

@Objectivo i wszyscy fani GSW ogromne gratulacje dla Stefana i Klaya za awans do finału Zachodu. Kto by przypuszczał jeszcze przed sezonem. Wielkie brawa. ;)

/photo/1

1

@Comentateiro Bucks grają genialnie w obronie. To jak bronią pomalowanego, oklaski na stojąco. Boston ratuje 3 bo inaczej nie jesteśmy wstanie nic zrobić. Antek i Lopez nie pozwalają się rozbujać Celtom. Niżej podawałem statystykę w G7 i Bucks są 3-8 w 7 meczu w całej historii. Oczywiście to tylko cyferki Antek na pełnej będzie rozbijał naszą obronę w Niedzielę i jestem pewien, że Bucks zerwą parkiet aby tylko wygrać . To będzie znakomity mecz tak jak cała seria. ;)

0

@kamyk_23 Gratulacje znakomite zawody liderów Stefan i Klay zagrali bardzo dobrze. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?