0

@Kidd Co te małe dzieciaki przeżywają to jest nie do opisania. Trauma do końca życia.

9

Trener Kerr mocno poruszony i nie chodzi tu o porażkę w G4 przeciwko Mavs a sytuacją w Texasie. I nie ma się co dziwić dzieci idą do szkoły zdobywać wiedzę a są świadkami takich rzeczy ja ta wczoraj w szkole podstawowej.


0

Czy piłkarze Barcelony są dziadami?
- Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Kierownika niech pan zapyta tych innych, ku..a, naszych chłopaków, co, ku..a, zrobili. Co, ku...a, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, ku..a, zagrania, jak my prezentujemy z tymi amatorami z Australii to się nie mieści w pale, żeby, ku…a pierdo...le ide grać do Szejka z pesssie.
Osama Bembele.
xD

3

Przynajmniej na jakiś czas odpoczniemy od Lewego w Barcelonie. xD

3

@Rust_Cohle Co to za pytanie? A czym smarujesz chlebek Vive czy przepysznym majonezem Kieleckim? Tylko majonez.

0

@Jestjakjest A jeśli obaj do Nas nie trafią to co wtedy?

0

@SLNCyC To fakt nie potrafimy w transfery z klubu, ale tak w Barcelonie jest od lat. Dlatego trzeba realnie patrzeć. Wypożyczenie +opcja wykupu tak będzie.

1

@SLNCyC xD byczku czy Mingeza i ten placek Lengle grają regularnie? i ty chcesz 30 baniek za każdego? xD to nie gra FM. 10 baniek to max a i tak nikt tego nie da. Filipa Kutinio sprzedaliśmy za 20 baniek za 20. A Ty chcesz 30 za placka Lengleta? xD

2

@Kurkmen No nie z tym ekogroszkiem przesadziłeś to wersja na mega bogato. Dajesz tyle ile masz 1 kg czereśni (1kg zostaw dla siebie) i 1 los w totka na chybił trafił tak aby nie wygrali i to wszystko.

0

@VegetaPolska Wiesz jak jest z pismakami piszą tylko aby jak najwięcej szumu było.

1

@VegetaPolska No zobaczymy Mapet również już był dogadany z Wami a jak wyszło wszyscy widzieli. xD

1

@IronSanHybrid Nic straconego. Przecież nie będziemy na finansowym dnie wieki. Chłopak ma dopiero 24 lata. Także jeszcze może brykać w barwach bordowo-granatowych. ;)

1

@Isso89 I z masełkiem koniecznie. ;)

9

@P33ck Kurcze mega zazdro. Ja mam pieszo 10 minut do PKP. Jak żyć?
Ludzie to mają szczęście w życiu.

4

@Kidd Super sprawa ;D

4

Celtics w G4 zmietli z planszy gwiazdy Miami i po 4 spotkaniach mamy remis po 2.
I taka ciekawostka otóż Miami w pierwszych 7 minutach meczu nie zdobyli punktów z gry byli 0/14 po 7 minutach gry. ;) nie wiem czy to nie jest jakiś rekord PO. ;)
#BleedGreen

/photo/1

0

@Rekker Prawdziwy DZIK. Nasz Dzik. ❤

2

1

@taris To zależy od wielu czynników. A jednym z nich jest mądry prezydent, który umiejętnie będzie zarządzał klubem. A jak wszyscy widzieliśmy w tym klubie to nie jest takie proste. Czyt, nieudacznik Bartomeu.

1

@Hubsao Kiedyś za dzieciaka po szkole plecak rzucony na trawie i granie do późnych godzin wieczornych. Tak że piłki nie było widać. Wycieczki rowerowe nad jeziorko pływanie aktywna forma wypoczynku. Człowiek wszystko potrafił. A teraz smartfony, facebuki, patostremy cesy, ch..e muje dzikie węże. I mamy co mamy. A będzie jeszcze gorzej.

0

@Crakitic Serio. A kto tych młodych chłopaków nauczy dyscypliny? tatuś? Piłka to nie życie to są młodzi ludzie i trzeba ich wychowywać. Nie każdy z tych młodych zostanie zawodowcem a te zasady zapamiętają do końca życia.

1

@KrystianR I takich ludzi brakuje w Futbolu.

0

@Jakchcesz A w obronie parodyści. Co z tego że będzie Mapet skoro co mecz będą wylewy w obronie. xD

5

GSW biorą G3 i w serii prowadzą 3-0. I taka ciekawostka nikt nigdy z stanu 0-3 nie wrócił w historii NBA. Gratulacje Stefan.


3

@AdamaTraore I chyba dobrze. W Anglii te wrzutki na 10 pietro może i mają sens, ale nie w Barcelonie. Powodzonka. ;)

1

Plan wykonany. 2 miejsce - LM i to tyle. Za Kumana tego byśmy na 100% nie ugrali.

1

@plastek87 I jeszcze placek Torres. Smutne to.

2

Rysiek Lwie Serce na boisku i od razu Coco Jambo do przodu. Xavi dlaczego tak póżno?

1

O Komar na boisku także zapinajcie pasy. Wracamy jak dzisiaj City.
xD

2

Adama pod bramką rywala napierdala te wrzutki jak oszalały a pod własną bramką podaje po ziemi do rywala. Gdzie tu logika? xD
Panie Turek kończ Pan ten sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?