fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BartqRKO Stefan jak to Stefan swoje rzuci. Najważniejsze aby koledzy mu nie pomagali. ;)
7
Boston, TD Garden - Game 4, g. 3-00
Let's go Celtics!!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
2
@Cule1234 Podobnie było z Fabregasem i ustawianiem go na 9. Ale tak to już jest w tym klubie gdzie def. pomocnik gra w środku obrony a pomocnik na prawej obronie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ale to nie ma się czym przejmować bo idiotów jest mnóstwo a sami nic nie robią i często czekają tylko na gotowe. Ciężko nad tym pracujesz i fajnie. I oby tak dalej i co najważniejsze z głową. I pamiętaj "Cięzką pracą ludzie się bogacą". ;)
2
@okiemtypera_lucaxx95 Mega szanuje. Kawał ciężkiej i znakomitej roboty. Życzę mnóstwo zielonych kuponów. ;)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Byczku jaką masz skuteczność? mega szanuje to co robisz bo widać, że masz konkretny plan na to.
1
@Arkon A odpowiedz no to pytanie poznamy już w nadchodzącym sezonie osobiście wierzę w Maxa i Vlaho. ;)
1
@Arkon No bardzo fajnie grają. Ale tacy są właśnie trenerzy jeden preferuje ofensywną piłkę a drugi za defensywną. ;)
27
@Moderacja Często banujecie/czyścicie komentarze użytkowników którzy w kulturalny sposób chcą wyrazić swoje zdanie na różne tematy od Pottera, przez politykę czy Kawiarenkę ale przecież od tego jest La Bambla. A tolerujecie/faworyzujecie typa, który grozi legalnie innym użytkownikom tylko dlatego, że do perfekcji opanował funkcję kopiuj/wklej. To jest k... skandal. Najlepsza strona o Barcelonie a nie potraficie upilnować porządku. Wszyscy powinni być traktowani równo.
1
@Arkon A ja właśnie Maxa bym nie skreślał. Niech tylko posprząta po Pirlo i spokojnie przygotuję drużynę do sezonu a Vlaho będzie chodził jak maszyna. ;)
3
@IronSanHybrid Jak zwykle w punkt. ;)
38
@cules100pro Bany dla niego? On jest ponad to nie wiecie o tym? Przecież to On jest tutaj szeryfem. Prawda jest taka, ze wyżej sra niż dupe ma i wszyscy dobrze o tym wiecie.
1
@KapiFCB I życzę Ci co najmniej 3x tyle. Zdrówka jak najwięcej.
1
@Arkon Benzyna, Lewy i jednak Vlaho. ;)
2
@Hubsao Placki tak mają, że szybko znikają.
1
@Mixtape Az strach pomyśleć co zrobi Polska na MŚ w przypadku remisu z Belgią u siebie w LN. xD
1
@Arkon Oj tak nawet gdzieś migneły mi statystyki, że Celtics w 4qw nie mają sobie równych w całych PO. Chciałbym aby jednak mecze a szczególnie te u siebie kończyli wcześniej - mniej nerwów ;)
2
@Arkon Embappe, Salah i jednak Leao bo co grał w Milanie to czapki z głów.
6
No uważajcie tam na siebie dzisiaj. Gwałtowne burze, deszcz i wiatr.
3
@FCB24 I to co napisałem @Comentateiro że kurła jak ten Stefan po zasłonach napierd... to znaczy rzuca jak oszalały te 3 to coś niesamowitego. Uważam, że największym rozczarowaniem po stronie GSW jest Jordan Poole. Gość potrafi dużo dużo więcej. Takie jest moje zdanie. Oczywiście dla Nas fanów Celtics to piękna sprawa, że tak gra. ;)
5
Tatum, Brown, Stefan, Klay to wielkie gwiazdy, które nie zawiodły w G3 natomiast cichym bohaterem jest TimeLord - Robert Williams III. Gość daje ogromny komfort na bronionej i atakowanej stronie parkietu dzisiaj 8 pkt 10 zb i 4 bloki. Widać, że kontuzja kolana nadal dokucza a mimo to daje z siebie 300%
#CelticsPride
1
@Comentateiro Mega zwycięstwo zwłaszcza, ze GSW w pewnym momencie już prowadziło. To z jaką łatwością Stefan i Klay rzucają te 3 jest wręcz momentami niemożliwe. I te straty Celtów to jest jakiś koszmar. I znowu 3qw dla GSW 33-25.
Ciężki mecz. Jeszcze tylko 2 zwycięstwa i wieszamy 18 baner.
#BleedGreen
;)
0
@The_Man Rozumiem Cię byczku ale tak jest wszędzie. Za moich czasów również miałem matematyczkę u której no ciężko było. I to bardzo. A w szkole średniej same 4 bo nauczyciel bardzo cierpliwy i widać, że chciał Nas nauczyć matmy. Także tak jest wszędzie a na studiach to już w ogóle. Miałem gościa od Ekonometrii to mówię Ci zabawa i nauka i to dosłownie a na wykładach inny gość tak jak u Ciebie stoi przy tablicy i drukuje z kartki bez wyjaśnień co i jak. Efekt? 3/4 grupy poprawki. Samo życie.
0
@The_Man Rozumiem. No widzisz tak to jest. Chcesz dobrze a wychodzi jak zwykle czyli do dupy. ;)
0
@The_Man Moim zdaniem wiedziała, ze będziecie ściągać i coś zmieniła, bo jaki to jest sens przepisać z zeszytu i dostać 6? cytujac klasyka tutaj "chuj..m wali na kilometr".
0
@MarioVeB! To prawda choć z drugiej strony zna język fajnie mu się w Italii żyje więc po co to zmieniać. Choć ten Inter strasznie boli.
14
@The_Man Może być jeszcze inna możliwość. Wiedziała, ze ma do czynienia z baranami więc na lekcji zrobiła specjalnie błąd - bo i tak wiedziała, że nikt z tumanów nie zauważy a w domu przy sprawdzaniu siedzi z koleżankami przy winku i kręci z Was beke. Proste.
0
@MarioVeB! No niech mu się wiedzie.
0
@AdamaTraore Oj tak znam ten ból. Taką patologię mam za oknem. Współczuje Ci byczku.
0
@AdamaTraore Co? bierz flaszkę i integruj się z "somsiadami"