fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi GOAT jest jeden - @Lionel_Messi10 ;)
1
@kkbarca Czas dymania Barcy skończył się z dniem odejścia Bartomeu. 100 mln +10 za fatygę i się zastanowimy. ;D
2
@zadafcb Gratulacje. ;D
19
10 puchar jest Nasz!!!!
Visca el Barca!!!!!!!
8
Z jednej strony szkoda porażki Vive a z drugiej zajebiście, że Barca wygrała.
Visca el Barca!!!!!
10 puchar jest Nasz!!!
0
W meczu o 3 miejsce dogrywka i w finale Final Four w ręczną również dogrywka. Cudny turniej,
3
@Janiama Trzymam kciuki za Vive, ale jeśli przegra to również będę zadowolony. Sytuacja win-win. ;D
1
@FafitFCB Prawo Murphiego
0
@Criss18Barca Sen o Warszawie tu nie ma nad czym dyskutować.
0
@Tomek54321 Masz rację zasłużone mistrzostwo. A Stefan pokazał wszystkim, ze bez Duranta potrafi być MVP. ;)
3
@zadafcb @kamiVeB Tak ten mecz nr 4 w Bostonie był kluczowy. I co ciekawe dobrze pamiętam jak komentujący przed G4 powiedzieli, że to będzie decydujące starcie w tej serii. No szkoda. Tak Jak napisaliście na początku serii byliśmy lepsi, ale chyba to "nie był nasz czas" jak powiedział po meczu Brown. I coś w tym jest. Głowa do góry jeszcze przyjdzie Nasz czas. ;)
0
@Tomek54321 Ogromna niespodzianka tak bym określił występ GSW. wychodzili z 3 na Zachodzie. W pewnym momencie myślałem, że zabraknie im sił. Stefan i spółka jednak pokazali ogromny charakter. "Nigdy nie lekceważ serca mistrza". ;)
1
@Arkon Oby tylko zdrówko dopisało a będzie dobrze. ;)
17
Legenda klubu. Wielki kapitan. Sto lat Tarzanie. ❤
2
@Encore Zawodnik wybitny bez wątpienia.
3
@Comentateiro Absolutnie tak. Jak tutaj wszyscy jesteśmy pomijając sympatie to co zrobił Boston w II połowie sezonu było wręcz niesamowite. Po All Star Game Celtics mieli najlepszy bilans w lidze.
Wracając do Bucks to powiem więcej jeśli tylko zdrowie dopisze to szykuje Nam się genialna rywalizacja na Wschodzie miedzy Celtics a Bucks i to na kilka lat. Obie ekipy młode i głodne zwycięstw. ;)
Oj będzie się działo. ;)
8
II połowa sezonu była dla Nas fanów Celtics znakomita, żeby nie powiedzieć genialna. Emocji nie zabrakło również w PO, gdzie graliśmy momentami wybornie w seriach przeciwko Nets, Bucks czy Miami. Szkoda finału. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla GSW i kibiców tej organizacji a jest tutaj Was sporo ;)
I co? widzimy się w Pażdzierniku. ;D
#BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb @Kidd @ronni37 @Mns21 @Arkon @Vincent__Vega @Comentateiro @Encore @FCB24 @kamiVeB
1
@FC1899Barca Kurcze widok piękny. ;D
0
@Mns21 W ostatnich 3 spotkaniach nie mieliśmy nic do powiedzenia. Taka prawda, potwornie się męczyliśmy i w ataku i obronie. Proste akacje pod koszem nam nie wpadały. Mieliśmy przewagę wzrostu i byliśmy lepsi fizycznie a długimi fragmentami wygladaliśmy jak banda emerytów bez pomysłu na grę. Szkoda strasznie właśnie tego meczu nr.4. Na 4 mecze u siebie przegraliśmy 3.
2
@koziar Mocno liczę na to, że karta się odwróci i to Celtics zgarną kilka mistrzowskich banerów. Mamy młodą drużynę, która już zagrała w finale NBA. ;)
10
@koziar Celtics vs Lakers największa rywalizacja w historii NBA i absolutny TOP jesli chodzi o sporty drużynowe.
2
@Objectivo Bardzo chętnie i mam nadzieję, że Celtics się zrewanżują i wygrają finał ;)
0
@blaugrana100 Bardzo chętnie mam tylko nadzieję, że dla odmiany to Celtics zgarną tytuł. ;)
9
Gratulacje dla GSW i dla Was kibicujących/trzymających kciuki za ekipę Stefana. 7 baner . Brawo wygrała drużyna o 2 klasy lepsza nie ma się co oszukiwać. Jeszcze raz Gratulacje Panowie.
3
@BartqRKO I słusznie bo zawiódł na całej linii. Miał być filarem a wyszło jak wyszło.
6
Tatum dno dna. Nic ten gościu nie pomaga a więcej przeszkadza.
2
@koziar Do finału NBA jeden z najlepszych. W finałach psycha siadła. Gośc który na Wschodzie robił średnio 26 pkt teraz robi ledwo 20. Do tego masa strat. No słabe finały jednym słowem.
1
Wstyd mi za to co prezentują Celtowie. Wstyd i to wszystko we własnej hali. Zero walki zero zbiórek. Zero. Finał NBA.
4
Stefan 34 lata z metra cięty wbija w pomalowane i punktuje jak chce, Tatum 24 lata ubity jak kabanos nie potrafi dorzucić do obręczy pod koszem. Ależ to jest przykre.
6
11 strat a jeszcze I połowa się nie skończyła. Wyglądamy jak emeryci na bazarze. GSW biegają na pełnej, zbierają, rzucają... A Boston stoi i się przygląda. W obronie jak dzieci we mgle a przecież to była mocna strona Celtów.