2

@AdiKingu96 U mnie podobnie. Za gówniaka człowiek marzył, aby już mieć te 18 lat. I żyć po swojemu. Dzisiaj chętnie bym wrócił do tamtych czasów.

0

Nic się nie stało hej Iga nic się nie stało. Głowa do góry i walczymy dalej.

1

@Ojciec5tkidzieci Ludzie tak są wychowywani. O swoje nie dba to dlaczego cudze ma szanować? To przykre, że przez część debili reszta cierpi.

0

@Encore Danny pozbierał picki i kto wie. Może uda się z KD. Powiem Ci, że chyba nikt nie zakładał takiego scenariusza. ;D

0

@Keson No właśnie dobre pytanie. Zobaczymy jaki plan mają Jazz.

0

@KapiFCB A ja się zastanawiam co teraz zrobi Utah. Tankujemy z Mitchellem czy jednak poszukamy kogoś do pomcy.

0

@Xxxbarca4ever Edwards teraz bierze więcej na siebie więc Russell tam jest nie potrzebny. Takie jest moje zdanie.

0

@Xxxbarca4ever Przecież mają Edwradsa po co im drugi pg? Russell za ten sezon 32 bańki.

0

O cię Panie Gobert do Soty. Wilki będą grały na 2 wieże.
Danny stary wyga wyciągnął 4 I rundowe picki ;D
A to oznacza, że Sota żegna się D’Angelo Russellem.

/photo/1

0

@Mns21 I pięknie. ;D

1

@czółkovsky Nie bądź zachłanny ;D jesteście ustawieni na lata. ;)

1

@FCB24 Reguła 7 lat. czyli masz 7 przyszłych wyborów, którymi możesz handlować. Natomiast jest taka zasada, że nie możesz oddać picku I rundy rok po roku. Temat dość skomplikowany bo handlując na rynku możesz mieć picki własne jaki pozyskane od innych drużyn w wymianach. Dla przykładu Lakers. Oddali wszystko co mieli i najbliższy własny pick mają dopiero w 2027. którego nikt nie chce. Temat rzeka.

0

@tomek8756 I to rozumiem. Kocham taką pogodę. ;D

0

@Kidd Tak jak chłopaki wyżej napisali, Pels troszkę nie mieli wyjścia. Musieli to zrobić. Zdrowy Zion to silni Pels. I jeszcze jedno gdyby puścili Ziona to ktoś inny dałby mu wielkie pieniądze. To NBA. ;)

0

@Encore Nets wiedzą, że mamy sporo do zaoferowania. Mam tylko nadzieję, że nic z tego nie będzie. Lubię KD, ale niech sobie idzie gdzie indziej a najlepiej na Zachód. Potyczki KD z Stefanem i Greenem coś pięknego. ;D

1

@Ojciec5tkidzieci O kurła ale złoto :D

0

g. 23-59.... i Bembele wjezdza na biały koniu.
Zostaje w Barcelonie na 5 lat.!!! Cieszycie się na tej Waszej La Bambli?
xD

1

@Zazinho Pięknie ;D

3

@KapiFCB No Rakiety wygrały los na loterii. 5 I rundowych picków. Matko kochana.

4

Ale cyrk się zrobił. Czyli co? Szaman po sezonie w LA do Bronka pobiegnie.
Chcieliście wydymać Duranta? to Durant wydymał Was. ;D
I zobaczcie w jednej chwili Nets są w czarnej dupie. Tankować nie mogą bo nie mają własnych picków. Ale jajca. ;D
@Encore @BartqRKO @Kidd @Comentateiro @kamiVeB@kamil295

2

@Encore Wszędzie aby nie do Bostonu. Reszta mi zwisa ;D

0

@Encore Ciekawie się zapowiada. Pytanie teraz co zrobią Nets? czy będą szukali gwiazdy dla Szamana i Benka? czy pozbierają picki? A może wytrejdują KD i Szamana?
A zapowiadało się leniwe okienko. Nets bez KD? jednego rywala na Wschodzie mniej ;D

0

Do Barcelony? podobno Espanyol potrzebuje pomocników. Także Artek idealnie tam pasuje. ;D

1

@Zazinho Dokładnie tak i sporo SAS na tym zarobiło. Durant? Boston mówi NIE. ;)

1

@cris2706 I oto właśnie chodzi. Mam tylko nadzieję, że te słabe czasy związane z zarządzaniem w Naszym klubie minęły i nie wrócą. ;)

0

No dobra 1 fala transferowych bajek za Nami La Bambla rozgrzana. Teraz przed Nami gorące popołudnie. Musimy to wytrzymać ;)

0

@cris2706 Ale potrafią to robić i zarabiają $ przecież jest to bardzo istotna sprawa w funkcjonowaniu poważnego klubu. I tu nie ma nad czym dyskutować. Szkoda, że Barcelona nie potrafi tak negocjować. Gość ma 34 lata i ostatni rok kontraktu a Baja walczy o każde Euro. Czy Nasz klub potrafiłby to rozegrać podobnie? Oddajemy Kutino za paczkę fajek. Wrzutki czy Baja sprzedałaby go za 50 co najmniej. Ale nie Barcelona.

7

@cris2706 Można się śmiać z Bayernu ale zarządzać to oni potrafią. 34 latka za 50 mln? Barcelona sprzedałaby takiego Lewego za 10mln i to jeszcze rozłożone na 10 lat. Piłka to biznes i szwaby to doskonale rozumieją. A Nas od lat cała Europa dyma na transferach.

1

@Hubsao Nie wierzę, że to piszę, ale dzięki Barto, że tego nie zrobiłeś - to znaczy nie dałeś tych brakujących 20 baniek. ;D

8

Kolejne okienko i kolejny raz La Bambla nabiera się na turlacza. Ten temat wraca tutaj jak bumerang xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?