fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Szkoda xD
1
La Bambla: Lewy w Barcelonie kwestia czasu TIK TAK. No Szwaby nie będą Polaka rodaka na siłę trzymali, Koszuleczki zamawiać już czy jeszcze poczekać z nazwiskiem Lewego w Barcelonie?
Tymczasem Ja: xD
0
@Zazinho Niestety, ale to najlepsza opcja. Szkoda marnować Murraya. Zwłaszcza, że przebudowa SAS potrwa kilka lat. 11 picków przez najbliższe 7 lat będzie w czym wybierać. ;)
0
@usztafik Oczywiście, że masz szansę na niebo. W innym przypadku po co by się za Ciebie modlili?
3
@DonMatteo901 Dłajt Szrut? dla mnie absolutny TOP. Gośc jest nie do podrobienia. ;D
1
@Encore A taka wielka gwiazda miała być.
0
@Kidd Cudowna informacja ;D oby tak dalej lakers, oby tak dalej. ;)
Choć myślę, że będzie tak. Russ przemęczy się w Kalifornii za 47 baniek ;D i odejdzie po sezonie. A w jego miejsce przybędzie Szaman, który również wykorzystał swoją opcję w Nets. I tego się obawiam bo duet Bronek, Szaman i połamany Davis mogą być grożni.
1
@msmsms Dla kogo jest nieznośne to jest nieznośne dla mnie 30 jest cudowne. ;)
2
@NeKenI O jej cudna sprawa. Cieplutko patrzysz w gwiazdy... aj zimnobijcy i inne dziwolongi zimowe tego nie zrozumieją. I tak jak pięknie napisał @Mario96w Z lata to trzeba umieć korzystać. Tyle. ;D
1
@NeKenI Oj tak ;D
2
@NeKenI Tu nie ma nad czym dyskutować. I tak mogłoby być cały rok. Upał, upał, upał. Uwielbiam ;)
Czyste niebo, cieplutko do tego teleskop i zwiedzanie kosmosu. Panie kochany żyć nie umierać. ;)
1
@MesQueUnClub96 Dodi tak to jest w życiu, ze raz pod wozem i czasami dwa razy pod wozem. Głowa do góry przyjdą lepsze dni. ;)
4
"Wśród Nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie. Nie każdy człowiek ma duszę".
Edyta Górniak
Ale grubo siadło , Polska 2022 xD
12
Luis Suarez przygarnął bezdomnego. Piękny gest
Suarez? dla mnie TOP ;D
1
@Comentateiro @Encore Tatum - 24 lata
Brown - 25
Rob Williams - 24
Smart - 28
Grant - 23
Pritchard - 24
Tak nie nabieram się na błyskotki. Ci goście za 3-4 lata wejdą w swój pime. A już teraz bili się w finale ligi. Czy mamy położyć na szali naszą przyszłość (do tego 3 I rundowe picki!!!!) za gościa który ma bogatą historię kontuzji + potężny kontrakt i ma 34 lata? Nigdy w życiu. ;)
4
@Encore Nie ma takiej opcji. Bez pomocy KD Boston był w finale. Brown to nasza przyszłość i nie zamienię go na KD zwłaszcza, ze ma już 34 lata, spory kontrakt i zdrowie wątpliwe. Niech szuka szczęścia gdzie indziej. To moje zdanie.
1
@tomek8756 Oczywiście, że tak i ja bym zrobił dokładnie tak samo. ;) To ogromy zaszczyt i wyróżnienie poszerzać wiedzę na takich uczelniach. Zazdro ogromne dla tych wszystkich, którzy mają taką możliwość.
2
@tomek8756 Do takich uczelni jak Yale czy MIT dostają się wybitne jednostki. I te pieniążki za kilka lat nadrobią z nawiązką. ;)
Dla mnie prostego ciułacza polskich cebulionów kwota potęzna.
0
@BartqRKO I ja również bym się nie pchał. Śledzę co w tej sprawie piszczy w Bostonie i tam niewielka część dziennikarzy za KD odda Browna + Smarta i jakieś picki. ;D Sam widzisz. Dla mnie absurd. Bez KD Boston zagrał w finale ligi z młodymi chłopakami. Jak sam widzisz takie jest właśnie myślenie. Jeśłi Szaman nie wykorzysta opcji a jest na to spora szansa i pójdzie do Bronka to w NY KD zostanie sam. Simmonsa nie liczę bo nie wiadomo co z nim będzie. I co w Nets będą się bawić w przebudowy? a gość ma 34 lata i jestem pewien, że chce jeszcze wygrać pierścień.
0
@BartqRKO Zapomniałem jeszcze o Miami. Masz absolutnie rację KD schodzi z swojego prime do tego kosmiczna kasa z kontraktu i zdrowie słabe. Ale to wciąż KD absolutny TOP ligi. Z nim w składzie jesteś faworytem ligi. I takie jest myślenie w NBA. I to widać na załączonym wyżej obrazku.
1
@Encore No nie szanujmy się przecież PTB nie mają nic do zaoferowania. Powiem więcej wczoraj WOJ w ESPN powiedział, że jesli Durant zarząda transferu to będzie to największa paczka w historii ligi. Więc sorry Portland ale to zwykła bajka/marzenia. Dla mnie tak jak napisałem wczoraj do @BartqRKO 76 lub.... Suns.
0
@Freudysta Ktoś tutaj ewidentnie kłamie. Vice minister edukacji mówi, że nauczyciele zarabiają 11 tyś i brakuje ludzie do roboty? coś tu jest nie tak. ;)
A tak poważnie to gratuluję decyzji i powodzonka. Nic tak nie cieszy człowieka jak wykonywanie pracy którą się kocha. ;)
1
@tomek8756 Jak to się mawia? z deszczu pod rynnę. xD
0
@BartqRKO Pół składu i picki. ;) A jest w czym wybierać Jeśli KD zażąda transferu to Nets nie mają nic do gadania. Albo jakiś trójstronny deal. Wszystko się da ;)
Biedny Ben Simmons znowu zostanie sam. Chłopak depresji dostanie. ;D
0
@Encore Nie mam pojęcia może 76? co ty na to @BartqRKO Embid + Durantula + Broda?
1
@Encore Oj to się nie uda chyba, że w grze będą 2 piłki. ;D
1
@Encore No już pisałem z chłopakami, że Miami albo właśnie LA do Bronka. Biedny Szaman sam nic nie ugra.
@HansFCB Pytanie gdzie? kto ma już przygotowaną drużynę na mistrzostwo? Bo zakładam, że KD nie będzie się bawił w przebudowy. Oby tylko nie do Bostonu.
1
@Zazinho Ja nie jestem fachowcem i nie interesuje się tak rozgrywkami akademickimi, ale słuchając komentarzy amerykańskich fachowców wszyscy podkreślają, że w tak młodym wieku jest znakomitym defensorem. A takich Pop bardzo lubi. Do tego Engelland, który już zaciera ręcę ;D oby tylko zdrowie dopisało a będzie w SAS dużo radości. ;D
1
@Janas11224 Ludzie chcieli dobrej zmiany to ją mają. Proste.
2
@FCB24 Mam nadzieję, ze będzie mistrzostwo. ;D