5

@Barca1922 Ronaldo. Ależ to była maszyna jak zaczął sprint na 2-3 metrach obrońca nie wiedział co się dzieje. W pierwszym sezonie 49 spotkań i 47 bramek.

/photo/1

2

@Rust_Cohle biały ruchacz. Możecie już nie pisać.

1

@Colon Jest i On Dłait Szrut. Najcudowniejsza postać tej całej Lego układanki. ;D

0

@Kessie A ten obok Rafini z tym łancuchem na szyi w białej koszuli to kto?

1

@IronSanHybrid To szybko dzwońcie po weterynarza może go jeszcze uratuje. ;D

1

@IronSanHybrid A może trzeba tego konia ratować. Bo jak zwalony to pewnie leży sam. Może coś mu się stało. Niech ktoś zejdzie i sprawdzi. Cholera jasna. ;D

21

@Lionel_Messi10 Nie to po prostu polityka nieudacznika Bartomeu.

0

@Dieselzor Dzięki polityce pis będziemy zdrowsi. ;D

22

@Pawel13sz Króciutko z pozerem ;D

4

@DLFCB Potrójne KO. ;D eh życie na emeryturce ;D

1

@Kurkmen Mnie w sumie nie dziwi postawa Andrzeja długopisa. Od początku był dla mnie zwykłą cipą.

0

@aleksandrowielki Otóż to.

0

@heniusss Ale czy to wina Franka, że klub ma takie problemy? Bartek rozdawał na lewo i prawo więc jest jak jest. ;)

0

@Encore Danny zaczyna sprzątanie. Jeśli to prawda to Utah tankowanie po top3 draftu. Szkoda bo przecież jeszcze rok temu w regularnym najlepsza ekipa na Zachodzie.

1

@PatrychoO Okular to jedno a druga sprawa to warunki. Czyste niebo to nie wszystko. Atmosfera jest nagrzana i zanieczyszczona dlatego nawet przy czystym niebie widoczność może być słaba. Sam używam podstawowego zestawu 3 okularów: 20mm, 12,5mm i 4mm. I najczęściej używam 2 pierwszych. Ostatni tylko gdy są perfekcyjne warunki. ;)

31

Laporta: -Dembele, żeby lipy nie było może przed prezentacją powtórzymy Hiszpański?
Dembe : -nie no co ty Lapcio


L: odmień BYĆ
D: daj spokój
L: No odmień no
D: weż się Lapcio
L: bo nie odmienisz
D: taaa nie odmienie
L: no to odmień YO
D: Yo
L: Soy
D: Soy
L: Yo Soy
D: no wiem Yo Soy
L: usted está
D: usted e... no sam powiem
L: ale nie mówisz
D: bo Ty
L: co ja?
D: bo mnie stresujesz
L: ja cie stresuje k***a, uczysz się tego piaty rok w Barcelonie i na kursach i w szatni z chłopakami i wszystko to jak krew w piach.
xD

1

@Kgorecki2500 Nie udało tylko ciężko na to zapracowałeś. Udać to może się Kriszcziano rzut wolny. Gratuluje i powodzonka ;)

0

@PatrychoO Nie spiesz się tak z wymianą. Skoro widzisz Saturna i to naprawdę fajnie to spokojnie zobaczysz resztę. Potrzebujesz tylko dobrych warunków pogodowych. Cierpliwości. ;)

1

@macio_944 Daj spokój przecież wiesz jaka będzie narracja w dzienniku. Pisorki zaraz rzucą socjal "przyjazna Zima" 200+ i że to wina Tuska i putina. pis ratuje Polaków. Tak będzie.

1

@Luciano99 To chyba Morawiecki go składał. ;D

6

@PatrychoO Specjalnie dla Ciebie. Najbliższa Nam galaktyka - Andromeda ;D

/photo/1

1

@Transu96 Z 3 piętra bo na 4 założyła rolety.
@PatrychoO Nie, zdjęć nie posiadam, ale w przyszłości jak znajdę troszkę więcej czasu to podzielę się swoimi obserwacjami. ;)
Natomiast udało mi się zobaczyć Andromedę co prawda nie tak zjawiskowo jak na zdjęciach, ale jednak. Wygladała jak rozmazany obłok. Co jeszcze można zobaczyć Plejady, gwiazdy podwójne. Jeśli chodzi o obiekty głębokiego nieba jak mgławice, to M42 czyli mgławicę w Orionie. Natomiast z uwagi na duże oświeltlenie w miejscu gdzie obserwuje pojawia się obłok. ;)

6

Ankara Messi, Ankara Messi... aj człowiek tęskni kiedyś to było nie to co teraz.

3

Kurcze bo się zesracie zaraz. Mecz o 19-15.

0

@BarcaFanSince2006 O mecz o 19-15.

2

@Barca1992 Jak to co powiedzą? to wina Tuska, że doprowadził do takiej sytuacji, że zimno w Zimie i nie da się wytrzymać. xD

0

@msmsms Nie czepiam się tylko grzecznie zapytałem. To raz a dwa jasne jest, że oceniać chłopaka będziemy po sezonie. Bo co innego gra w PL a co innego w La Liga

1

@tomek8756 Pan Mateusz nie bez powodu został premierem. Bystry gość.

3

@msmsms Wystarczyło zapytać jak Rafa prezentował się w narodowych barwach.

6

@msmsms To jest pytanie czy stwierdzasz, że Rafinia jest dobry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?