fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@shahman Stoichkov? dla mnie TOP ;D
0
@Jackazz Prawda, że dziwne? ;D
1
@bsluszniak "Powiedzmy sobie szczerze, jak jeszcze wzmocnimy obrone to LM jest priorytetem." Po ścignięciu Messiego w Pesssie też tak pisali. I tak jak @MICHU2 napisał prawdziwa piłka to nie fifa. Zobacz na City. Co rok potężne transfery i kicha w LM. Więcej pokory Panowie. Jeszcze nie zagraliśmy żadnego meczu o pkt.
1
@Encore @Transu96 to troszke taki jaskiniowiec. ;) nie gniewaj się byczku
@Medium to trzeba uważać. ;)
0
@Encore Juz nie mogę się doczekać. Grzej słoneczko kochane grzej. ;D
3
@tomek8756 Wczoraj ktoś podał info, że Netflix stracił w ostatnim czasie ponad 900 000 subskrypcji czy coś takiego. Potęzna liczba. Widać, że cos się tam dzieje. skoro ludzie rezygnują.
0
@Hosh A widzisz to jednak nie takie proste. ;)
13
Można? można. xD
5
@PatrychoO i wszyscy chętni zapraszam do obserwowania na żywo przelotu komety C/2017 K2. Obiekt minie naszą planetę w odległości około 270 milionów kilometrów. Została Ona odkryta zaledwie 5 lat temu przez teleskop Hubble'a. ;)
1
@martin3131 Jeszcze dodaj 13 i 14 emerytom bo to kluczowy elektorat pisiorków.
12
Dzisiaj swój ostatni mecz w karierze rozegrała wielka Legenda Legii i reprezentacji Polski Artur Boruc.
Artek dzięki za wszystko!!! Wielka Duma (L)
1
@Getek A proszę bardzo.
https://abs-0.twimg.com/emoji/v2/svg/1f60a.svg
2
@Bobo25 A ja myślałem, że cięzko pobić nieudolny pisoland. Tymczasem ruskie xD
Ale odklejka xD
0
@Dieselzor Mnie interesuje co to za model kamerki która nagrywa kilka dni?
0
@Pewex Widzisz świat się zmienił. Ludzie przestali wymagać i biorą to co jest. Zobacz na Patryka Vegę? Gość idzie na ilość nie na jakość. I powiesz: no dobrze ale zobacz jak słabe są to produkcje. I masz rację tylko zwróć uwagę że co film/produkcja Vegi to sale kinowe pełne. I podobną drogą idzie Marvel. Znak czasów.
2
@Danny Gaucho Wszystko się zgadza. Policzyłem od sezonu 95/96. Masz rację. ;)
2
@Pawel13sz Wielki piłkarz. I jedna z najlepszy 9 w historii Barcy. Faktycznie jak przychodził miał 20 lat. ;)
0
@PatrychoO Statyw możesz kupić używany na OLx czy innych allegro. Jesli tak Ci bardzo zależy. ;)
1
@Pewex Tutaj trzeba sobie jasno powiedzieć ,że filmy Marvela mają dostarczać rozrywki a nie bawić/uczyć czy szukać głębszego sensu. Przecież to ekranizacja komiksowych bohaterów a nie wojennych/życiowych herosów. Rozumiem do czego zmierzasz pisząc, że ciekawe produkcje na tym cierpią, ale ludzie po 5 a czasami 6 dniowej orce nie szukają ambitnych projektów fabularnych tylko czegoś przy czym się zrelaksują. Marvel nie zbankrutuje jak słusznie piszą wyżej koledzy. Oni dopiero wchodzą na wyższe obroty. To Universum ma tyle możliwości ,że końca nie widać.
34
Wczoraj swoje 79 ur. obchodziła wielka Legenda Polskiej TV Pan Tadeusz Sznuk. Sto lat Tadziu!!!
1
@PatrychoO Ale teraz przynajmniej wiesz że to Cię interesuje. ;) jesli nie wytrzymasz to zbieraj hajs na coś lepszego. ;)
To pierwsza sprawa a druga widzę, że robienie zdjęć nocnego nieba sprawia Ci wielki FUN. A więc ASTROFOTOGRAFIA będzie dla Ciebie idealna. Ja również się szykuję. ;D
2
@taris Ambulans
27
Brawo Tomek. Szacunek najważniejszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Oszczędzają siły na eliminacje do Ligi Konferencji.
0
@Nano22 Messi tyle strzelał w Barcelonie a w Pessie cień piłkarza mimo, że miał kumpla turlacza i Mapeta obok siebie. Zobaczymy co lewuś pokaże w innej lidze.
0
@Slazzy Uważam, że zwalanie wszystkiego na MAtSA jest bardzo niesprawiedliwe. Oczywiście obniżył loty, ale nasza pokraczna obrona nie pomagała mu w pracy. I to nie tylko w ostatnim sezonie, ale na przestrzenia ostatnich lat. Niech zagra ten sezon i zobaczymy co będzie.
1
@PatrykBarca Dokładnie tak. W lidze spokojnie sobie poradzą bo mają dużo możliwości. Trudniej w mojej ocenie będzie w LM. I tak jak napisałem nie wolno ich skreslać.
0
@Pawlak1992 W Bundeslidze sobie poradzą. W LM będą słabsi, ale nie wolno ich lekcewazyć.
0
@qwer123 Absolutnie topowy i to za darmo. Czy najlepszy? tego nie wiem natomiast absolutny TOP.