2

Fulham bardzo dobra połowa. Bez paniki na spokojnie grają swoje. Zobaczymy czy wystarczy sił aby wygrać. ;)

1

@Kgorecki2500 Ja od lat nie stawiam na czerwonych z Anfield. Swego czasu dużo na nich grałem i tyle co potraciłem kasy na nich to brak słów. ;)

2

Brawo Fulham!! Jazda z plackami. ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Comentateiro Pełna zgoda. Ja tylko dodam, że teraz Baja będzie bardziej nieprzewidywalny. Przeciwnik szczególnie w Bundeslidze wiedział, że długa na Lewego czy wrzutka w pole karne i coś wpadnie, ale to już historia teraz gra będzie bardziej kombinacyjna. Natomiast w LM mogą być problemy bo jednak strata takiej strzelby z takim doświadczeniem będzie widoczna.

1

@TheNekro94 Nic nie dzieje się przypadkiem.

1

@sergio5 Wielki zawodnik. Jak rozpoczynał taniec z piłką to nie było przeciwnika, który mógł go zatrzymać. Arnoldy, Robertsony, Kansele, czy inne Walkery to amatorzy przy Daglasie. Legenda.

11

Historia zatoczyła koło. ;)

/photo/1

0

@FearTheBeard Podzielę się wygraną. ;)

0

@jakub1906 Ja tak mam przy tych skokach narciarskich. Dwa pierwsze skoki i już śpie. Najnudniejszy sport ever. Już szachy dostarczają więcej emocji.

3

Bad boys, bad boys whatcha gonna do?
Whatcha gonna do when they come for you?


1

@FafitFCB Pewnie fani baja Musien. ;)

0

@mientusek1407 Na 100% tak będzie. A jeszcze liczby w totka mi podaj i będzie pięknie. ;)

1

@Rust_Cohle Raczej do mistrzostwa.

2

I 3 pkt zostają w Warszawie. Brawo Legia.

0

I cyk baja na 6-1 brawo Le.... Lekko, łatwo i przyjemnie. ;)

0

Baja bez lewego nie "szczeli" gola żadnego....

1

@gorgota Byczku jak najwięcej zdrówka dla małej i wpajaj od młodego miłość do najlepszego klubu świata Naszej Barcelony. Gratuluje i zdrówka!!! ;D

1

@Medium @danio1899 @Firestone @kynio302 A ja powiadam Wam, że 3 bedzie tytuł z rzędu dla Pepcia. ;D

8

Mam nadzieję, że Pepciu pozamiatasz ligę. Trzymam kciuki i po zwycięstwo!!!

/photo/1

0

@Kitek1640 putinflacja?

11

Rośnij duży. Sto lat Byczku Ty Nasza nadziejo. ;D

/photo/1

11

Kurcze powiem Wam, że marzy mi się aby Leo wrócił do Nas na rok i zrobił "Last Dance" po wszystkich Hiszpańskich boiskach LL. Tak na koniec genialnej kariery najlepszego zawodnika w historii Barcelony i świata. GOAT

/photo/1

0

@Cvzx Inflacja i wszystko jasne.

0

@Pedri16Future Aaaa już rozumiem.

0

Jak nikogo nie ściągamy to płacz, jak kupujemy też nie dobrze. Ach ta La Bambla...
Jak zwykle dużo krzyku. Pamietam jak Paulina do Nas przychodził również było sporo śmiechu a skończyło sie bardzo bardzo pozytywnie. Sugeruję nikogo nie skreślać. Jak Alonso przyjdzie to będzie dobrze jak się nie sprawdzi pójdzie na wypożyczenie. ;)

0

@Lucassito Byczku czy to Laporta dał takie kontrakty piłkarzom? to Laporta zadłużał oporowo klub w ostatnich latach? czy to Laporta naściągał Grizzmanów, Kutiniów za gruby hajs? no nie. Poprzednik narobił syfu a Laporta to teraz sprzata. Natomiast pełna zgoda, że klub robiąc takie rzeczy naszej Legendzie szmaci się bardzo i to nie przystoi tak postępować. To pokazuje jak głęboko w dupie jesteśmy.

0

@bartas97 To do Pana kierownika naczelnika proszę pisać @Rust_Cohle

5

Rysiek dzięki za wszystko. Powodzonka i zdrówka jak najwięcej.

/photo/1

0

I to jest samochód.... prawdziwa Bestia. ♥♥♥


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?