fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fulham bardzo dobra połowa. Bez paniki na spokojnie grają swoje. Zobaczymy czy wystarczy sił aby wygrać. ;)
1
@Kgorecki2500 Ja od lat nie stawiam na czerwonych z Anfield. Swego czasu dużo na nich grałem i tyle co potraciłem kasy na nich to brak słów. ;)
2
Brawo Fulham!! Jazda z plackami. ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Comentateiro Pełna zgoda. Ja tylko dodam, że teraz Baja będzie bardziej nieprzewidywalny. Przeciwnik szczególnie w Bundeslidze wiedział, że długa na Lewego czy wrzutka w pole karne i coś wpadnie, ale to już historia teraz gra będzie bardziej kombinacyjna. Natomiast w LM mogą być problemy bo jednak strata takiej strzelby z takim doświadczeniem będzie widoczna.
1
@TheNekro94 Nic nie dzieje się przypadkiem.
1
@sergio5 Wielki zawodnik. Jak rozpoczynał taniec z piłką to nie było przeciwnika, który mógł go zatrzymać. Arnoldy, Robertsony, Kansele, czy inne Walkery to amatorzy przy Daglasie. Legenda.
11
Historia zatoczyła koło. ;)
0
@FearTheBeard Podzielę się wygraną. ;)
0
@jakub1906 Ja tak mam przy tych skokach narciarskich. Dwa pierwsze skoki i już śpie. Najnudniejszy sport ever. Już szachy dostarczają więcej emocji.
3
Bad boys, bad boys whatcha gonna do?
Whatcha gonna do when they come for you?
1
@FafitFCB Pewnie fani baja Musien. ;)
0
@mientusek1407 Na 100% tak będzie. A jeszcze liczby w totka mi podaj i będzie pięknie. ;)
1
@Rust_Cohle Raczej do mistrzostwa.
2
I 3 pkt zostają w Warszawie. Brawo Legia.
0
I cyk baja na 6-1 brawo Le.... Lekko, łatwo i przyjemnie. ;)
0
Baja bez lewego nie "szczeli" gola żadnego....
1
@gorgota Byczku jak najwięcej zdrówka dla małej i wpajaj od młodego miłość do najlepszego klubu świata Naszej Barcelony. Gratuluje i zdrówka!!! ;D
1
@Medium @danio1899 @Firestone @kynio302 A ja powiadam Wam, że 3 bedzie tytuł z rzędu dla Pepcia. ;D
8
Mam nadzieję, że Pepciu pozamiatasz ligę. Trzymam kciuki i po zwycięstwo!!!
0
@Kitek1640 putinflacja?
11
Rośnij duży. Sto lat Byczku Ty Nasza nadziejo. ;D
11
Kurcze powiem Wam, że marzy mi się aby Leo wrócił do Nas na rok i zrobił "Last Dance" po wszystkich Hiszpańskich boiskach LL. Tak na koniec genialnej kariery najlepszego zawodnika w historii Barcelony i świata. GOAT
0
@Cvzx Inflacja i wszystko jasne.
0
@Pedri16Future Aaaa już rozumiem.
0
Jak nikogo nie ściągamy to płacz, jak kupujemy też nie dobrze. Ach ta La Bambla...
Jak zwykle dużo krzyku. Pamietam jak Paulina do Nas przychodził również było sporo śmiechu a skończyło sie bardzo bardzo pozytywnie. Sugeruję nikogo nie skreślać. Jak Alonso przyjdzie to będzie dobrze jak się nie sprawdzi pójdzie na wypożyczenie. ;)
0
@Lucassito Byczku czy to Laporta dał takie kontrakty piłkarzom? to Laporta zadłużał oporowo klub w ostatnich latach? czy to Laporta naściągał Grizzmanów, Kutiniów za gruby hajs? no nie. Poprzednik narobił syfu a Laporta to teraz sprzata. Natomiast pełna zgoda, że klub robiąc takie rzeczy naszej Legendzie szmaci się bardzo i to nie przystoi tak postępować. To pokazuje jak głęboko w dupie jesteśmy.
0
@bartas97 To do Pana kierownika naczelnika proszę pisać @Rust_Cohle
5
Rysiek dzięki za wszystko. Powodzonka i zdrówka jak najwięcej.
0
I to jest samochód.... prawdziwa Bestia. ♥♥♥