3

Grunt to nie oszukiwać xDxDxD


0

@Coutinho007 Mamy nowę ekipę i tu trzeba trochę czasu nie przeskoczymy tego. Nasi muszą się zgrać. Cierpliwości.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Polubić wrzutki? a tfu nigdy

4

@Coutinho007 Byczku to dopiero początek. Jeszcze wszystko się 10 razy zmieni. Co się żle zaczyna to się dobrze kończy. ;)

1

@VeB10Ronnie 76? No i już mi się nie podobasz kolego. ;)
@BartqRKO i @Nazio87 fani organizacji z Filadelfii

1

@VeB10Ronnie Redakcja to tylko kaske liczy i ma jaja wywalone na pozostałe sekcje. Kiedyś jeszcze podawali a teraz to już nic nie robią. ;)
A tak poważnie to jest tu kilku użytkowników na pewno @JackH którego serdecznie pozdrawiam fana Seattle On śledzi Euroligę a szczególnie naszą kochaną Barcelonę. ;)

1

@VeB10Ronnie Jeśli chodzi o NBA to jest tu ogromna ekipa. Ze 30 chłopa będzie jak nic. ;D
Fani Celtics ❤❤❤, 76, Bucks, GSW, Bulls, Lakers, Rakiet, Mavs to tak na szybko. ;)

1

@VeB10Ronnie Bo On nigdy w niebieskiej nie grał ;)
A kolekcja naprawdę fajna. ;)

1

@VeB10Ronnie Ta koszulka Tatuma to chyba z All star Game? ;)

0

@Patrykl145 Ale złoto xD

0

@Stagiryta Ten proces trwa od wielu wielu już lat. To nie jest tak, że teraz nagle Polskie drużyny walczące na 3 frontach nie mają siły i to już na początku zmagań w Europie. Tak wygląda proces trenowania w Polsce. I to nie są bajki wystraczy posłuchać Polskich kopaczy, którzy jadą na Zachód. To jest zupełnie inny świat.

0

@PJ1985 Jest Rob Williams Jak będzie zdrowy to sobie z Antkiem poradzi a przynajmniej mocno go pod koszem ograniczy. To raz a dwa w starciach przeciwko Bucks to cała drużyna musi bronić tak jak najlepiej potrafią to klucz to pokonania Greckiej Bestii.

0

@PJ1985 No dokładnie. Teraz mamy młodą i bardzo utalentowaną ekipę + wreszcie dobra ławka. Oby tylko zdrowie dopisało a będzie dobrze. Mam nadzieję na wielką Dynastię Celtów. ;)

0

@PJ1985 Żadnego KD w Bostonie. Jego czas mija do tego temat kontuzji + pensja? nigdy w życiu nie oddałbym Browna i Smarta już o pickach nie wspominając. To Nasza przyszłość. Bez KD Celtics meldują się w finale NBA. Oby to Boston wygrał czekamy na to bardzo długo. ;)

1

@takisobiektos Oby się nie spełniło i żeby to Celtics zgarnęli tytuł. ;D

3

18 Pażdziernika starciem GSW vs Lakers otwieramy 76 sezon najlepszej koszykarskiej ligi świata. NBA ;)
Oby to był ten sezon ☘️☘️☘️


1

@pawello10 Spokojnie tu potrzeba czasu. Jeden drugi mecz wygrany i chłopaki złapią luz. Tak jak było z turlaczem Suarezem i Leo. ;)

1

Dobrze, ze chociaż Taniec z Gwiazdami startuje to człowiek się zrelaksuje po Barcelonie. ;D

0

@LioNey99 Odnoszę wrażenie, że chyba do końca nie rozumiesz naszej sytuacji. A skąd pieniążki na dobrego skrzydłowego? Bombel jaki jest taki jest, ale zna Barcelonę nawet coś tam potrafi powiedzieć po Hiszpańsku. Nie stać Nas na coś lepszego.

0

@Pilka_jest_okragla Nie tylko Rayo to wie, ale cała liga.

1

@PatrychoO No to trzymam kciuki bo u mnie chmury więc nic z tego. ;D

1

@taris Mądrego aż miło poczytać. ;)

0

@czółkovsky Podobno Czesiu już CV skrobie a fryzjer będzie asystentem no z takim duetem będziemy nie do zajechania. ;)

1

Odnoszę wrażenie, ze dzisiaj każdy z naszych chciał porwać Camp Nou tak jak Gladiator Koloseum. To pokazuje, że na papierze i w Fifie jesteśmy mocni natomiast na boisku to jest jeszcze zwykła zbieranina grajków. Nie było dzisiaj drużyny. Takie odnoszę wrażenie. Cichy bohater MAtS bo wybronił dwie bardzo grożne akcje tego wyśmiewanego od samego rana Rayo.

54

Barcelona Pepa z nowymi zawodnikami potrzebowała kilkunastu spotkań aby wszystko pieknie klikneło. Podobnie było za Lucho i ten słynny mecz na CN przeciwko Atleti (Narodziny MNS). Niektórzy tutaj mocno odklejeni myśleli, że po Interze Jajami czy plackami z Pumy będziemy grać Joge Bonito xD.
Powtórzę to co pisałem po transferze Lewusia. La Liga to nie Bundesliga a Barcelona to nie Baja gdzie wszystko było skrojone pod Polaka. Trzeba czasu tak jak w przypadku Suareza aby to zaczeło grać. To raz a dwa 3/4 ligi będzie stawiało autobusy i tak długo jak będziemy klepać piłeczkę tak właśnie będzie wyglądała Nasza gra. Musimy grać szybko na jeden kontakt bez tego całego klepania. Jedziemy dalej to dopiero początek. I przestańcie wypisywać te pierdy, ze jedziemy po tryplety czy inne bzdury bo się tylko ośmieszacie dając pożywkę białym rycerzom. Spokój i pokora.

2

Ale powiem Wam, że wreszcie strzelamy z dystansu. Brawo.

12

A miały być manity xD
Calma calma La Bambla xD

10

Ponad 81 tyś kibiców na trybunach brawo i Jazda!!!!

/photo/1

5

Ze Skywalkerem to byśmy już prowadzili ale chciało się Lewusia. xD
Aj człowiek głupi a mogłem sobie Pogoń z Płockiem obejrzeć ale nie - manity miały być. xD

2

Nie gramy żle. Momentami za nerwowo i co najważniejsze za wolno. Tu trzeba grać z pierwszej piłki i na szybkie skrzydła. To raz dwa po turne w USA pisałem, że Araujo będzie naszym PO to niektórzy się śmiali. Dopóki nie znajdziemy nowego Alvisa Araujo będzie na PO tak jak Tarzan u Ryjka śmigał na PO. To pierwszy mecz najważniejsze zwycięstwo. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?