fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nieważna gra ważne 3 pkt. ;)
0
@Survier Wielki piłkarz.
1
@ToreTToOO To prawda natomiast zobacz, że Pep co sezon wprowadza nowe elementy do składu. I tu w ogóle nie widać różnicy, wchodzą nowi i wygladają jakby grali w tym City od lat.
1
Ależ się przyjemnie patrzy na ten pressing City. Widać tu ciężką pracę Pepa. To chodzi jak automat mimo, że to tylko sparing. Oj przed Xavim mnóstwo pracy patrz i ucz się Generale jak to wszystko pięknie chodzi.
2
Lapcio: Chcieliście Hochlanda? to go macie i przywitajcie go brawami. Mówiłem, że go Wam sprowadze. xD
3
@Kgorecki2500 Oddawaj fartucha!!!! ;D
0
@Stagiryta "..ale co Pique odjebał, że Shakirę zostawił" Przecież nie wiemy co między nimi zaszło. A może to Ona coś odje... Moim zdaniem to zła kobieta była i dlatego. ;)
1
@CryMeARiver Z tego co przeczytałem NASA podaje, że projekt obserwowania czarnej dziury były od 2003 r. Pierwsze obserwacje gromady w Perseuszu były rejestrowane przez teleskop Hubbla. Do tego wspomagany przez teleskop radiowy Atacama w Chile i inne teleskopy stworzyły coś na wzór "mapy sonicznej". Nie potrafię tego wyjaśnić bo to dość zawiły język a nie chcę wprowadzić w błąd. ;)
Innymi słowy to co słyszymy jest zbiorem danych zebranych na przestrzeni lat przez różne Teleskopy : Hubbla + urządzenia naziemne jak ten w Chile. ;)
3
@marcin62 @norbi77 Ciary jak się tego słucha. Piękne i przerażające jednocześnie. ;)
17
NASA
"Panuje błędne przekonanie, że w przestrzeni kosmicznej nie znajdziemy żadnych dźwięków, jako że większość kosmosu to próżnia, w której fale dźwiękowe nie mają jak podróżować. Gromada galaktyk zawiera jednak tak dużo gazu, że udało nam się znaleźć autentyczny dźwięk. Dzięki wzmocnionej wersji, zmiksowanej z innymi danymi, możemy tym samym usłyszeć czarną dziurę."
1
@snupson Belfer - polecam jeśli nie widziałeś. ;)
0
@bartekvisca Holender potrzebuje czasu aby spokojnie zbudować nowy zespół. A jest co robić bo z zawodnikami pokroju Mentala czy Czarodzieja Magłajera o sukcesy będzie ciężko. ;)
3
A jeszcze tydzień temu po Brentford "fachofcy" na La Bambli śmieszkowali, że gwałty będą na Old Trafford. Tymczasem xD
I jak tu nie kochać piłki nożnej.
0
"Młodszy brat" Guardioli z pierwszym zwycięstwem w PL. Maszyna ruszyła. ;D
https://mobile.twitter.com/TenHagMind/status/1549680072478654468/photo/1
0
@J4no To prawda jednak trzeba jeszcze slabszą dyspozycję rywala wykorzystać. I dzisiaj United punktują niemiłosiernie. I za to wielkie brawa.
2
65 minuta i taka ciekawostka: liczba sprintów
United 106
Live 62
{SkySports}
2
Brawo dla United. Walka o każdą piłkę.
1
@Rust_Cohle O wilku mowa ;D
1
@kkbarca Byczku priv ;)
0
@parpe A może po prostu Silva nie jest już mu potrzebny. Co w tym dziwnego?
0
@jeyx77x Pepula jest mądrym gościem i dobrego grajka by Nam po prostu nie sprzedał. Taka prawda. City zarobione, pozbyli się Hiszpana więc niech się inni martwią.
4
Ważne zwycięstwo, ale gra szczególnie w I połowie i początek II to tragedia. Przed Nami mnóstwo pracy. Jedziemy dalej.
3
Balde byczku oby tak dalej. Wierzymy w Ciebie!!!!
Pięknie Sociedad uciszone. Jazda
3
@tomek8756 Aż strach pomyśleć w jakich jeszcze sferach pani Straszydło jest "ekspertem". ;D
0
@wojtekfcb79 ;D
1
@Rewolucja123 I oby te czasy Valverde nigdy nie wróciły.
@Luciano99 Podobno Ronaldinho na dugą połówkę jest szykowany. Zobaczymy jak będzie. ;)
0
@wojtekfcb79 Sasin i jego zastępca Suski. Pewniaczek.
9
La bambla zadowolona po prezentacji składu na wieczorny meczyk w San Sebastian? Strata pkt gwarantowana. xD
1
@Barca1166 komentarz niżej @Kgorecki2500 wrzucił ;)
1
@Janiama 1-1 i dzisiaj to już na pewno trafię. ;)