4

Nieważna gra ważne 3 pkt. ;)

0

@Survier Wielki piłkarz.

1

@ToreTToOO To prawda natomiast zobacz, że Pep co sezon wprowadza nowe elementy do składu. I tu w ogóle nie widać różnicy, wchodzą nowi i wygladają jakby grali w tym City od lat.

1

Ależ się przyjemnie patrzy na ten pressing City. Widać tu ciężką pracę Pepa. To chodzi jak automat mimo, że to tylko sparing. Oj przed Xavim mnóstwo pracy patrz i ucz się Generale jak to wszystko pięknie chodzi.

2

Lapcio: Chcieliście Hochlanda? to go macie i przywitajcie go brawami. Mówiłem, że go Wam sprowadze. xD

3

@Kgorecki2500 Oddawaj fartucha!!!! ;D


0

@Stagiryta "..ale co Pique odjebał, że Shakirę zostawił" Przecież nie wiemy co między nimi zaszło. A może to Ona coś odje... Moim zdaniem to zła kobieta była i dlatego. ;)

1

@CryMeARiver Z tego co przeczytałem NASA podaje, że projekt obserwowania czarnej dziury były od 2003 r. Pierwsze obserwacje gromady w Perseuszu były rejestrowane przez teleskop Hubbla. Do tego wspomagany przez teleskop radiowy Atacama w Chile i inne teleskopy stworzyły coś na wzór "mapy sonicznej". Nie potrafię tego wyjaśnić bo to dość zawiły język a nie chcę wprowadzić w błąd. ;)
Innymi słowy to co słyszymy jest zbiorem danych zebranych na przestrzeni lat przez różne Teleskopy : Hubbla + urządzenia naziemne jak ten w Chile. ;)

3

@marcin62 @norbi77 Ciary jak się tego słucha. Piękne i przerażające jednocześnie. ;)

17

NASA
"Panuje błędne przekonanie, że w przestrzeni kosmicznej nie znajdziemy żadnych dźwięków, jako że większość kosmosu to próżnia, w której fale dźwiękowe nie mają jak podróżować. Gromada galaktyk zawiera jednak tak dużo gazu, że udało nam się znaleźć autentyczny dźwięk. Dzięki wzmocnionej wersji, zmiksowanej z innymi danymi, możemy tym samym usłyszeć czarną dziurę."

1

@snupson Belfer - polecam jeśli nie widziałeś. ;)

0

@bartekvisca Holender potrzebuje czasu aby spokojnie zbudować nowy zespół. A jest co robić bo z zawodnikami pokroju Mentala czy Czarodzieja Magłajera o sukcesy będzie ciężko. ;)

3

A jeszcze tydzień temu po Brentford "fachofcy" na La Bambli śmieszkowali, że gwałty będą na Old Trafford. Tymczasem xD
I jak tu nie kochać piłki nożnej.

0

"Młodszy brat" Guardioli z pierwszym zwycięstwem w PL. Maszyna ruszyła. ;D
https://mobile.twitter.com/TenHagMind/status/1549680072478654468/photo/1

0

@J4no To prawda jednak trzeba jeszcze slabszą dyspozycję rywala wykorzystać. I dzisiaj United punktują niemiłosiernie. I za to wielkie brawa.

2

65 minuta i taka ciekawostka: liczba sprintów
United 106
Live 62
{SkySports}

2

Brawo dla United. Walka o każdą piłkę.

1

@Rust_Cohle O wilku mowa ;D

1

@kkbarca Byczku priv ;)

0

@parpe A może po prostu Silva nie jest już mu potrzebny. Co w tym dziwnego?

0

@jeyx77x Pepula jest mądrym gościem i dobrego grajka by Nam po prostu nie sprzedał. Taka prawda. City zarobione, pozbyli się Hiszpana więc niech się inni martwią.

4

Ważne zwycięstwo, ale gra szczególnie w I połowie i początek II to tragedia. Przed Nami mnóstwo pracy. Jedziemy dalej.

3

Balde byczku oby tak dalej. Wierzymy w Ciebie!!!!
Pięknie Sociedad uciszone. Jazda

3

@tomek8756 Aż strach pomyśleć w jakich jeszcze sferach pani Straszydło jest "ekspertem". ;D

0

1

@Rewolucja123 I oby te czasy Valverde nigdy nie wróciły.
@Luciano99 Podobno Ronaldinho na dugą połówkę jest szykowany. Zobaczymy jak będzie. ;)

0

@wojtekfcb79 Sasin i jego zastępca Suski. Pewniaczek.

9

La bambla zadowolona po prezentacji składu na wieczorny meczyk w San Sebastian? Strata pkt gwarantowana. xD

1

@Barca1166 komentarz niżej @Kgorecki2500 wrzucił ;)

1

@Janiama 1-1 i dzisiaj to już na pewno trafię. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?