fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny dla Dortmundu? a po co to komu a komu to potrzebne.
0
@Bobo25 W Uesej np biorą małe prosiaki do domu i bawią się z nimi/wychowują jak małe psiaki. No co zrobisz? kto bogatemu zabroni.
8
@Luciano99 Ludzie to mają szczęście w życiu.
1
@stone80 Nie byczku w Turcji okienko zamyka się 8 Września.
2
@Lionel_Messi10 I wszyscy znowu będą grali na potężnego Siuuuu. Jak za dawnych czasów. Sprytny plan. ;)
2
@JordiAlbion Potężny mental xD
@DaPidejpi W United widać, ze nie pogra za dużo. Ten Hag Nie stawia na Mentala więc regularna gra w Turcji wydaje się kusząca. Statystyki same się nie nabiją. ;)
6
OJO!!! Bombazo!!!!
Kriszcziano zwany Mentalem może opuścić United i trafić do....Fenerbahce. Podobno obie strony są na "TAK" a negocjacje są zaawansowane.
Przegląd Sportowy
1
@FC1899Barca A na zdjęciu to Balrog bo nie kojarze gościa?
3
No dobra dzięki Romuś za emocje na tym całym Tłiczu okienko było zacne i pełne emocji ale czas odpocząć od siebie. Ty naładuj co Ty tam ładujesz i zostaw La Bamble w spokoju. Przynajmniej na jakiś czas. ;)
1
@Encore Jestem ciekawy jak Panowie podzielą się piłką. Na papierze ciekawie zobaczymy jak w praktyce. ;)
Danny po raz kolejny pięknie rozegrał temat. Czapki z głów.
2
A ja Wam mówię, że ta guwniara z paletkom przyjdzie, żeby Lewusia nie denerwować. ;D
6 baniek za milczenie i gra gitara.
17
Laporta, Mateu Alemany, Rafa Juste i Jordi Cruyff udają się do domu Jordiego Alby, aby „uprzejmie” przekonać go do gry w Interze Mediolan. ;D
2
"Ostatnio dbam o zdrowie dlatego piję alkohol tylko w dni na literę P:
Poniedziałek
Potem Wtorek
Później Środa
Prawdopodobnie Czwartek
Piątek
Przed Niedzielą
Po Sobocie"
xD
0
@BARCA1899Messi I słusznie natomiast ktoś te umowy chłopakom zaproponował. I tu jest największy błąd.
17
I taką pomoc to ja bardzo szanuje. ;D
1
@arasz1819 A i 18 emeryturka się znajdzie. A kto bogatemu zabroni? wybory tuż tuż. ;)
0
@mientusek1407 Co Ty porównujesz? xD W jakich czasach grał Kaziu a w jakich Lewizna. xD
0
@koziar Szanuje zdanie. Dla mnie najwybitniejszy. Takiego lidera/przywódcę jak Kaziu w reprezentacji nie było i już nie będzie.
7
Kazimierz "Kaka" Deyna najwybitniejszy Polski piłkarz w historii.
Kaziu Pamiętamy (L)
7
Brawo Rysiu i powodzonka.
1
@jakubkuba07 Jedynie broniłbym swojej rodziny. Ja za kaczora czy sasina walczyć nie będę.
1
Aj szkoda strzępić. Szkoda Newcastle.
1
@BoRoWieC 1.09 do godziny 23-59
0
@SkilledHydra16 A kto powiedział, że Alonso będzie nr 1? Balde ma swoje 5 minut i jestem zdania, że chłopak sobie poradzi. A Alonso będzie młodego z podziwiać z ławki.
9
Historia dzieje się na Naszych oczach. Koniec z Amigosami. To może być piękne okienko.
1
@Aureczek Balde gorzej od Alby grać nie będzie. Przecież Alba ostatnio gra taką srakę, że szkoda gadać.
0
@macio_944 Uważam, że to będzie ten sezon dla Pepcia i fanów City. Wreszcie mają brakujący element w postaci Hochlanda oczywiście pod warunkiem, że się po drodze nie połamie.
0
Brawo Newcastle jazda z tymi leszczami. ;)
0
@Emhyr I jeszcze rozwiązanie kontraktu z Brajkłajtem i to bedzie ta truskawka na torcie.
6
Brawo KKS Kalisz ależ przygoda tych chłopaków. Wielkie brawa.