0

Karny dla Dortmundu? a po co to komu a komu to potrzebne.

0

@Bobo25 W Uesej np biorą małe prosiaki do domu i bawią się z nimi/wychowują jak małe psiaki. No co zrobisz? kto bogatemu zabroni.

8

@Luciano99 Ludzie to mają szczęście w życiu.

1

@stone80 Nie byczku w Turcji okienko zamyka się 8 Września.

2

@Lionel_Messi10 I wszyscy znowu będą grali na potężnego Siuuuu. Jak za dawnych czasów. Sprytny plan. ;)

2

@JordiAlbion Potężny mental xD
@DaPidejpi W United widać, ze nie pogra za dużo. Ten Hag Nie stawia na Mentala więc regularna gra w Turcji wydaje się kusząca. Statystyki same się nie nabiją. ;)

6

OJO!!! Bombazo!!!!
Kriszcziano zwany Mentalem może opuścić United i trafić do....Fenerbahce. Podobno obie strony są na "TAK" a negocjacje są zaawansowane.
Przegląd Sportowy

/photo/1

1

@FC1899Barca A na zdjęciu to Balrog bo nie kojarze gościa?

3

No dobra dzięki Romuś za emocje na tym całym Tłiczu okienko było zacne i pełne emocji ale czas odpocząć od siebie. Ty naładuj co Ty tam ładujesz i zostaw La Bamble w spokoju. Przynajmniej na jakiś czas. ;)

1

@Encore Jestem ciekawy jak Panowie podzielą się piłką. Na papierze ciekawie zobaczymy jak w praktyce. ;)
Danny po raz kolejny pięknie rozegrał temat. Czapki z głów.

2

A ja Wam mówię, że ta guwniara z paletkom przyjdzie, żeby Lewusia nie denerwować. ;D
6 baniek za milczenie i gra gitara.

17

Laporta, Mateu Alemany, Rafa Juste i Jordi Cruyff udają się do domu Jordiego Alby, aby „uprzejmie” przekonać go do gry w Interze Mediolan. ;D


2

"Ostatnio dbam o zdrowie dlatego piję alkohol tylko w dni na literę P:
Poniedziałek
Potem Wtorek
Później Środa
Prawdopodobnie Czwartek
Piątek
Przed Niedzielą
Po Sobocie"
xD

0

@BARCA1899Messi I słusznie natomiast ktoś te umowy chłopakom zaproponował. I tu jest największy błąd.

17

I taką pomoc to ja bardzo szanuje. ;D


1

@arasz1819 A i 18 emeryturka się znajdzie. A kto bogatemu zabroni? wybory tuż tuż. ;)

0

@mientusek1407 Co Ty porównujesz? xD W jakich czasach grał Kaziu a w jakich Lewizna. xD

0

@koziar Szanuje zdanie. Dla mnie najwybitniejszy. Takiego lidera/przywódcę jak Kaziu w reprezentacji nie było i już nie będzie.

7

Kazimierz "Kaka" Deyna najwybitniejszy Polski piłkarz w historii.
Kaziu Pamiętamy (L)

/photo/1

7

Brawo Rysiu i powodzonka.

1

@jakubkuba07 Jedynie broniłbym swojej rodziny. Ja za kaczora czy sasina walczyć nie będę.

1

Aj szkoda strzępić. Szkoda Newcastle.

1

@BoRoWieC 1.09 do godziny 23-59

0

@SkilledHydra16 A kto powiedział, że Alonso będzie nr 1? Balde ma swoje 5 minut i jestem zdania, że chłopak sobie poradzi. A Alonso będzie młodego z podziwiać z ławki.

9

Historia dzieje się na Naszych oczach. Koniec z Amigosami. To może być piękne okienko.

1

@Aureczek Balde gorzej od Alby grać nie będzie. Przecież Alba ostatnio gra taką srakę, że szkoda gadać.

0

@macio_944 Uważam, że to będzie ten sezon dla Pepcia i fanów City. Wreszcie mają brakujący element w postaci Hochlanda oczywiście pod warunkiem, że się po drodze nie połamie.

0

Brawo Newcastle jazda z tymi leszczami. ;)

0

@Emhyr I jeszcze rozwiązanie kontraktu z Brajkłajtem i to bedzie ta truskawka na torcie.

6

Brawo KKS Kalisz ależ przygoda tych chłopaków. Wielkie brawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?