fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG Na Wojnie nie ma zwycięzców są sami przegrani.
4
@FCBparasiempre Leszek Pisz - Pan piłkarz.
4
I po co ten cały VAR skoro obsługują go niewidomi.
0
@Worny No jak to Barca nie przegrywała? a Sociedad?
Edit: No faktycznie nie przegrywała.
1
Gratulacje dla repki Włoch dzisiaj byli nie do zajechania.
2
@Sylvinho007 To tylko sport i wszystko się może wydarzyć. Dopóki piłka w grze.
1
Co by nie powiedzieć to Włosi grają bardzo dobrze. Chyba można zaryzykować - nowi Mistrzowie.
1
@kamil295 Co tu się odstawia w tym meczu to nie mam pytań. ;D
1
Ale co wybronili ostania akcja meczu Masakra!!!! i mamy dogrywkę w meczu otwarcia na stadionie Bengals. Ale meczycho ;D
@czółkovsky @kamil295
0
@czółkovsky Colts to biorą. Texans już sraka ;D
3
@tomek8756 USA, Polska. Najlepsze hymny ever. ;D
1
@kamil295 No tragedia Josh McDaniels, który odpowiadał za atak w Pats i to przez wiele lat poszedł do Raiders na głównego trenera i teraz widać efekty. W ataku gramy bardzo topornie.
1
15 zagrań 92 yardy i TD dla Patriots!!! Jazda Panowie.
0
@czółkovsky Już go ktoś zaklepał. Więc nici z tego. ;D
0
@czółkovsky Masz na myśli mecz Bengals? I słuchaj tego placka Burrowa mam w fantasy. 3 straty i mam -2,57 pkt ;D
0
@Emhyr Dla mnie bardzo żle.
0
Ale koszmarny dzień. Legia w plecy teraz Patriots dostają grubo w piz...e. Eh...
3
@Comentateiro To jakiś historyczny wyczyn aby 3 spotkania tego samego dnia skończyły się podobnym wynikiem i to na takim poziomie rozgrywek. ;D
Osobiście koszykówki narodowej nie oglądam natomiast jestem ciekawy kogo Brad tam podglądał. ;D
0
Balde czyści elegancko po tej lewej stronie. Brawo chłopaku.
0
@MesQueUnClub96 Oby się spełniło. ;)
0
@Tomash_Ek Strzela samobója? ;)
4
Marcin Brajkłajt drugi mecz w barwach Papug i 2 bramka. Otrzymał zaufanie i strzela jak szalony. Proste. Wielki piłkarz.
3
Sevilla to jeszcze przegra.
0
@A4ron "We wtorek wlatuje czysta Barcelona na kuponie czuję że ich pykniemy". To trzeba grać na Baja.
6
@Ying Ale jak to najlepszy? przecież macha tylko łapami, terroryzuje kolegów i drepcze po boisku. A i jeszcze zarabia mnóstwo $.
;)
1
@MesQueUnClub96 I tym się różnimy. Jak kocham Barcelonę a nie FCLewizne. ;)
0
@MesQueUnClub96 Dlaczego żle? przecież napisałem kochaną Barcelone. ;)
1
@Janiama 0-1 dla Nas. ;)
1
Lewizna na ławce? piękny temacik. Brawo Generale. ;D
I teraz można kochaną Barcelonę ogladać.
1
@DaPidejpi A ja gratuluje tego nowego mieszkania. ;)