1

@Rl9k1nG Na Wojnie nie ma zwycięzców są sami przegrani.

4

@FCBparasiempre Leszek Pisz - Pan piłkarz.

4

I po co ten cały VAR skoro obsługują go niewidomi.

0

@Worny No jak to Barca nie przegrywała? a Sociedad?
Edit: No faktycznie nie przegrywała.

1

Gratulacje dla repki Włoch dzisiaj byli nie do zajechania.

2

@Sylvinho007 To tylko sport i wszystko się może wydarzyć. Dopóki piłka w grze.

1

Co by nie powiedzieć to Włosi grają bardzo dobrze. Chyba można zaryzykować - nowi Mistrzowie.

1

@kamil295 Co tu się odstawia w tym meczu to nie mam pytań. ;D

1

Ale co wybronili ostania akcja meczu Masakra!!!! i mamy dogrywkę w meczu otwarcia na stadionie Bengals. Ale meczycho ;D
@czółkovsky @kamil295


0

@czółkovsky Colts to biorą. Texans już sraka ;D

3

@tomek8756 USA, Polska. Najlepsze hymny ever. ;D

1

@kamil295 No tragedia Josh McDaniels, który odpowiadał za atak w Pats i to przez wiele lat poszedł do Raiders na głównego trenera i teraz widać efekty. W ataku gramy bardzo topornie.

1

15 zagrań 92 yardy i TD dla Patriots!!! Jazda Panowie.


0

@czółkovsky Już go ktoś zaklepał. Więc nici z tego. ;D

0

@czółkovsky Masz na myśli mecz Bengals? I słuchaj tego placka Burrowa mam w fantasy. 3 straty i mam -2,57 pkt ;D

0

@Emhyr Dla mnie bardzo żle.

0

Ale koszmarny dzień. Legia w plecy teraz Patriots dostają grubo w piz...e. Eh...

3

@Comentateiro To jakiś historyczny wyczyn aby 3 spotkania tego samego dnia skończyły się podobnym wynikiem i to na takim poziomie rozgrywek. ;D
Osobiście koszykówki narodowej nie oglądam natomiast jestem ciekawy kogo Brad tam podglądał. ;D

0

Balde czyści elegancko po tej lewej stronie. Brawo chłopaku.

0

@MesQueUnClub96 Oby się spełniło. ;)

0

@Tomash_Ek Strzela samobója? ;)

4

Marcin Brajkłajt drugi mecz w barwach Papug i 2 bramka. Otrzymał zaufanie i strzela jak szalony. Proste. Wielki piłkarz.

3

Sevilla to jeszcze przegra.

0

@A4ron "We wtorek wlatuje czysta Barcelona na kuponie czuję że ich pykniemy". To trzeba grać na Baja.

6

@Ying Ale jak to najlepszy? przecież macha tylko łapami, terroryzuje kolegów i drepcze po boisku. A i jeszcze zarabia mnóstwo $.
;)

1

@MesQueUnClub96 I tym się różnimy. Jak kocham Barcelonę a nie FCLewizne. ;)

0

@MesQueUnClub96 Dlaczego żle? przecież napisałem kochaną Barcelone. ;)

1

@Janiama 0-1 dla Nas. ;)

1

Lewizna na ławce? piękny temacik. Brawo Generale. ;D
I teraz można kochaną Barcelonę ogladać.

1

@DaPidejpi A ja gratuluje tego nowego mieszkania. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?