4

Brawo Wszołek. Grać Panowie. Jazda Legia!!!

0

@LS @Rastafarnianin Panowie topowa ekipa prowadząc do przerwy różnicą +20 pkt nie przegrywa w IV kw, 3 pkt. I to jeszcze na takim etapie turnieju. Szanujmy się. Słowńecy Nas mega zlekceważyli. Widzieliście w II połowie co się działo. Jak Słoweńcy wrzucili 2 bieg to Nasi nie wiedzieli co się dzieje.

3

@tbas Francuzi dogrywka z Turcją mecz na żyletki i zwycięstwo, Dalej mecz z Włochami dogrywka i zwycięstwo i półfinał mecz z Polską spokojne klepanie. Tu nie zabrakło sił tylko umiejętności.

3

@Rastafarnianin Myślę, że Nas mocno zlekceważyli i dlatego przegrali.

2

@Barca1992 Watpię. Hiszpania/Niemcy to moim zdaniem półka wyżej.

1

@mrboom Tak zwane "łowczyni posagu". Tak było, jest i będzie. ;)

2

@bartekvisca Tak aczkolwiek Nie.

0

1

@FCB24 Dokładnie tak. Klub NBA kontaktuje się z agentem zawodnika i podpisują umowę. Krótko i na temat.

4

@Deviler Jeden jedyny raz. Pamiętam jak zapchałem kibel. Afera była na całe województwo.

0

@mekston Mam na myśli, że Słoweńcy to zespół o dwie klasy lepszy i tu nie ma nad czym dyskutować. Dzisiaj zagraliśmy wybitnie. Prowadziliśmu +20 a mimo to Słoweńcy w IV kwra. Wyszli na prowadzenie. Tak grają światowej klasy ekipy. Bardzo cieszy zwycięstwo Naszych i oby tak dalej. ;)
@Bagsik88 Nie napisałem, że nie mają. Tylko Słoweńcy biją się regularnie o puchary, a dla Nas ćwierćfinał to sukces. Taka jest róznica. Powtórzę dzisiaj zagraliśmy wybitnie. ;)

1

@mekston Dzisiaj przegrali, ale Słoweńcy to Top Topów więc nie widzę tu nic złego.

0

Marco Reus Pan piłkarz.

0

@urbipl Ta reporterka miała sporo szczęścia, że rykoszetem nie dostała xD

3

Polacy troszkę jak Rakiety w starciu z GSW za D'Antoniego. Jak nie idzie za 3 to poprawmy za....3 ;D
Ten sam mental. ;D

1

@Bocheno1 Nie wykrakał tylko napisał prawdę. NIe da się grać na takiej skuteczności całego spotkania. ;)

2

@Comentateiro Graliśmy na bardzo wyskokiej skuteczności za 2 ponad 60% gdzie w NBA cięzko o takie staty a za 3 mieliśmy ponad 47%. Więc pewne było, że teraz przestanie wpadać. Słoweńcy teraz załapali rytm i teraz będzie cięzko to ugrać.

0

@Barca1992 W I połowie graliśmy na wybitnej skuteczności. Za 2 ponad 60% to w NBA cięzko o taką a za 3 mieliśmy ponad 47%. To oczywiste że na takiej skuteczności grać nie będziemy całego spotkania. I teraz przestaniemy trafiać. Prawo Murfiego.

1

@Comentateiro Oby tylko sił wystarczyło. Bo grają ładnie.

0

@Colon I to bez rozgrzewki. Takie akcje tylko w Uesej. ;D

3

Legenda

3

Nie ma co płakać. Gramy kilka tygodni to jeszcze musi ładnie kliknąć. W rewanżu na CN zobaczymy szybką i skuteczną Barcelonę. Teraz trzeba skupić się na Interze. Tu trzeba wygrać oba spotkania. Vamos!!

0

Krótkie podsumowanko są plusy ujemne i plusy dodatnie tego spotkania.
Plusy Dodatnie to pierwsze 30 minut i tak sobie myslę, że Xavi właśnie miał taki plan siadamy grubo na Baja i ciśniemy. I faktycznie były 4-5 sytuacji po których powinno być w zasadzie po meczu. Tak się nie stało.
Plusy ujemne zabrakło sił to raz a dwa dostajemy dzwona drugiego dzwona i głowy w dół. W LM nie będziemy klepać jak w Lidze Hiszpańskiej. Rewanż na CN wygramy. Jedziemy dalej.

0

Klątwa Munsien...

0

Nie ma Barcelony na boisku. Baja klepie jak chce. Jak to mawiają niewykorzystane okzaje lubią się mścić.

4

Klątwa Munsien... a tyle mieliśmy okazji.

1

Hajto jaka odklejka xD

1

Intensywność jest ja na bardzo wysokim poziomie. Wielkie brawa akcja za akcję i gramy bardzo dobrze. Szkoda okazji bo mogliśmy i powinniśmy w pierwszej połowie zamknąć mecz i spokojnie klepać. Oby te wszystkie okazje się nie zemściły. Jazda po zwycięstwo!!

1

Trzeba przyznać że atmosfera na Baja genialna. I meczyk jak na razie również.

1

Kombajn, traktor i Pendolino. Co tu może pójść nie tak? Ku przestrodze.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?